اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960901269077793

شیائومی اسباب‌بازی ضد استرس عرضه کرد

کد: 13960901269077793

https://goo.gl/EmGv5X

، تهران , (اخبار رسمی): فیجت Mitu شیائومی یک اسباب بازی مینیاتوری است که به راحتی می‌تواند در جیب یا کوله پشتی شما قرار بگیرد. بر اساس بلوک‌های لگویی Mitu Fidget، شما می‌توانید مدل‌های مختلفی با سلیقه خود بسازید، این ها همه به تخیل شما بستگی دارد.

شیائومی بلوک های Mitu را به عنوان یک اسباب بازی ضد استرس عرضه کرد
شیائومی اسباب‌بازی ضد استرس عرضه کرد

فیجت Mitu شیائومی در حقیت یک اسباب‌بازی به صورت بلوک‌های لگویی است که می‌تواند برای کاهش استرس نیز در دستان شما باشد

فیجت‌ها ابزار‌های محبوبی هستند و با اینکه در واقع کاربرد خاصی ندارند؛ اما کار با آنها شیرین و آرامش بخش است. تحقیقات اخیر نشان داده است که تخلیه انرژی استفاده نشده و اضافی با این حرکات جنبه تمدد اعصاب دارد و می‌تواند تاثیر روانی مثبتی داشته باشد. امروزه فیجت‌ها و اسپینرها مورد توجه خاصی قرار گرفته‌اند و انواع آن‌ها را در بازار به وفور می‌توان یافت. طبق نظر برخی از محققان فیجت‌های مکعبی برای ایجاد تمرکز و رفع استرس می‌توانند مفیدتر باشند.

شیائومی‌ نیز در این زمینه بی نصیب نمانده و پاسخ خود را به اسپینرها و فیجت‌ها با فیجت مکعبی Mitu ارائه داده است. اما مطابق معمول محصول شیائومی‌ دارای ویژگی و نوآوری خاصی است که آن را از دیگر محصولات بازار متمایز می‌سازد. فیجت Mitu شیائومی‌ در حقیت یک اسباب بازی به صورت بلوک‌های لگویی است که می‌تواند برای کاهش استرس نیز در دستان شما باشد.

این وسیله به صورت یک زنجیره بسته از هشت مکعب کوچک است که می‌تواند بین انگشتان دست قرار گیرد یا به یک مکعب بزرگ‌تر تبدیل شود، با هر نوبت تغییر صدای یک کلیک کوچک را می‌شنوید. فیجت Mitu شیائومی‌ یک اسباب بازی مینیاتوری است که به راحتی می‌تواند در جیب یا کوله پشتی شما قرار بگیرد. همچنین با جزئیات سازنده‌های رباتیک اکوسیستم شیائومی‌ سازگار است. یعنی می‌توان این فیجت را در کنار قطعات ربات اسباب بازی هوشمند شیائومی و همچنین تانک اسباب بازی هوشمند شیائومی نیز استفاده کرد. بر اساس بلوک‌های لگویی Mitu Fidget، شما می‌توانید مدل‌های مختلفی با سلیقه خود بسازید، این‌ها همه به تخیل شما بستگی دارد.

در حال حاضر بلوک‌های لگویی Mitu Fidget در بازار چین با قیمت حدود ۱٫۵ دلار عرضه شده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شیائومی شاپ

فروشگاه اینترنتی شیائومی شاپ عرضه کننده تخصصی محصولات برند شیائومی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | سرگرمی و تفریح