اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960904269290011

آیا استخدام منشی در منزل برای کسب و کار شما مناسب است؟

کد: 13960904269290011

https://goo.gl/ZUpZCk

، تهران , (اخبار رسمی): استخدام منشی دردسرها و هزینه‌های مخصوص خود را دارد. اول اینکه باید دفتر کار اجاره کنید و تجهیزات اداری خریداری کنید تا منشی در آن مستقر شود. اجاره‌ی دفتر و خرید تجهیزات اداری از یک طرف، حقوق ماهیانه و بیمه و مزایا و هزینه‌های جاری چرخاندن دفتر نیز از سوی دیگر هزینه بسیار زیادی روی دستتان می‌گذارد.

استخدام منشی در منزل: آیا این گزینه برای کسب و کار شما مناسب است؟
آیا استخدام منشی در منزل برای کسب و کار شما مناسب است؟

با خرید سرویس منشی مجازی، که شروع قیمت آن از ماهی ۶۹ هزار تومان است، یک منشی تمام وقت بدون نیاز به حضور در دفتر کار شما، به تمامی تماسهای کسب و کار شما پاسخ می‌دهد

به گزارش روابط عمومی دفترشما؛ برخی از کسب و کارها برای حذف هزینه‌ی اجاره‌ی دفتر کار و کم کردن هزینه‌ی استخدام منشی به فکر استخدام منشی در منزل می‌افتند. این 3موقعیت را مجسم کنید:

 • وقتی منشی در منزل تماس مشتری را پاسخ می‌دهد، هم‌زمان صدای تلویزیون و احتمالاً بچه نیز به گوش می‌رسد.
 • منشی مشغول انجام کارهای خانه است و تماس مشتریان شما بی‌پاسخ می‌ماند.
 • منشی در حال صحبت با یک مشتری است و مشتری دیگر با شنیدن بوق اشغال به سراغ رقیب شما می‌رود.

به نظر شما این مشتری دفعه‌ی بعد ترجیح می‌دهد سراغ کسب و کار شما بیاید و یا رقیب‌تان که تماس‌هایش را منشی‌هایی حرفه‌ای و بسیار اصولی پاسخ می‌دهند؟

پیشنهاد جایگزین: گزینه‌ی مقرون به صرفه استفاده از سرویس منشی مجازی است.

سرویس منشی چیست؟

با خرید سرویس منشی مجازی که شروع قیمت آن از ماهی ۶۹ هزار تومان است، یک منشی تمام وقت بدون نیاز به حضور در دفتر کار شما، به تمامی تماس‌های کسب و کار شما پاسخ می‌دهد، فکس‌هایتان را دریافت و ارسال می‌کند، امور مشتریان‌تان را پیگیری می‌کند و خلاصه هر کاری که یک منشی باید انجام دهد، به حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن برایتان انجام می‌دهد. سرویس منشی مجازی را می‌توانید از «دفتر شما»، عرضه‌کننده‌ی خدمات ارتباطی کسب و کارها، خریداری کنید.

پاسخ به برخی از پرسش‌های شما:

اپراتوری که به تماس‌های من پاسخ می‌دهد کجا مستقر است؟

تمامی اپراتورها در مرکز تماس دفترشما، مجهز به پیشرفته‌ترین تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاریِ مدیریت تماس مستقرند.

منشی با چه اطلاعاتی به تماس‌های من پاسخ می‌دهد؟

پس از خرید سرویس به صورت آنلاین، شما اطلاعاتی را که می‌خواهید منشی از کسب و کار شما داشته باشد و نیز پاسخ به پرسش‌های متداول را در بخش موردنظر وارد می‌کنید و منشی خیلی دقیق و مو به مو این اطلاعات را  بسته به سؤال مشتری، در اختیار او قرار می‌دهد.

مزایای سرویس منشی مجازی در مقایسه با منشی در منزل چیست؟

سرویس منشی مجازی دفترشما مزایای بسیار زیادی دارد. در اینجا به تعدادی از امکانات سرویس‌های دفتر شما و چند مزیت اصلی آن در مقایسه با استخدام منشی خانگی اشاره می‌کنیم:

 • خط تلفن ثابت تهران

با خرید سرویس منشی مجازی دفترشما یک خط تلفن ثابت و اختصاصی تهران با کد ۲ (که باپرستیژترین و محبوب‌ترین پیش شماره میان کسب و کارها است) به شما واگذار می‌شود. شما حتی می‌توانید خطوط ۶ رقمی و خطوط رند نیز از میان هزاران شماره تلفنی که «دفتر شما» در اختیار دارد انتخاب کنید.

 • فکس اینترنتی

علاوه بر خط تلفن ثابت، یک خط فکس اختصاصی نیز به شما واگذار می‌شود و منشی شما هر فکسی را که بخواهید برایتان ارسال و دریافت می‌کند.

 • وصل کردن تماس

منشی شما قادر است با تجهیزات پیشرفته‌ای که در اختیار دارد، به درخواست خود شما تماس‌ها را به افراد گوناگون (مثلاً دیگر اعضای تیم کسب و کارتان) وصل کند.

 • گزارش تماس

با سرویس منشی مجازی دفترشما، گزارشی از تمامی تماس‌ها بصورت پیامک و ایمیل برای شما ارسال می‌شود و شما لحظه به لحظه در جریان تمامی تماس‌ها قرار می‌گیرید.

 • ارتباط مداوم منشی با شما

شما به صورت آنلاین با منشی خود در ارتباطید و می‌توانید هر گونه هماهنگی با منشی خود را از طریق صفحه کاربریتان انجام دهید. شما در محل مشخص شده تایپ می‌کنید و او ملاحظه و اجرا می‌کند.

 • صفر تماس از دست‌رفته

ما به خوبی می‌دانیم که تک تک تماس‌ها برای هر کسب و کار تا چه اندازه اهمیت دارد. از آنجا که اپراتورهای زیادی در مرکز تماس دفترشما مستقرند، چنانچه منشی شما به هر دلیلی نباشد و یا از پشت سیستم خود بلند شده باشد، تماس شما به سیستم اپراتور دیگری وصل می‌شود. بنابراین هیچ یک از تماس‌های کسب و کار شما از دست نمی‌رود.

 • بسته‌های متنوع

سرویس منشی مجازی دفترشما در بسته‌های متنوع با هزینه‌های متنوع عرضه می‌شود. بنابراین، شما بسته به میزان تماس‌هایتان می‌توانید هر ماه بسته متفاوتی خریداری کنید. از آنجا که تمامی مراحل خرید و شخصی‌سازی سفارش به صورت آنلاین انجام می‌گیرد، تغییر بسته به سادگی و با چند کلیک انجام می‌گیرد.

 • ۱۰ داخلی

اگر علاوه بر سرویس منشی، سرویس تلفن گویا (که قیمت آن از ماهی ۳۹ هزار تومان شروع می‌شود) خریداری کنید، می‌توانید پس از خرید اینترنتی خط تلفن ثابت، برای شماره خود تا ۱۰ داخلی تعریف کنید. بنابراین وقتی تماس گیرنده با شماره تلفن ثابت شما تماس می‌گیرد، یک پیغام خوشامدگویی از پیش ضبط شده به نام کسب و کار شما می‌شنود. سپس منوی داخلی‌ها برای تماس گیرنده پخش می‌شود.

می‌توانید یکی از این داخلی‌ها را (مثلاً داخلی شماره ۱) برای پاسخگویی منشی تعریف کنید که اگر تماس گیرنده می‌خواهد با اپراتور صحبت کند با شماره گیری عدد ۱ به منشی وصل شود. به همین ترتیب، هر تعداد از این ۱۰ داخلی را که بخواهید می‌توانید برای یک نفر از اعضای تیم خود تعریف کنید. (مثلا برای ارتباط با بخش فنی عدد ۲ را شماره‌گیری کنید). تنها کاری که باید بکنید این است که از طریق حساب کاربری آنلاین خود، شماره تلفن ثابت یا همراه فردی را که می‌خواهید پاسخگوی تماس‌های هر داخلی باشد تعریف می‌کنید و تماس‌ها به صورت خودکار به شماره تلفن همراه یا ثابت آن فرد وصل می‌شود.

 • قیمت بسیار پایین‌تر

قیمت سرویس منشی مجازی از ماهی ۶۹ هزار تومان آغاز می‌شود و شاید یک پنجم هزینه‌ی استخدام منشی در منزل برای شما هزینه داشته باشد، و این همه مزیت استثنایی نیز به همراه دارد.

قیمت سرویس منشی دفترشما بسیار مناسب و مقرون به صرفه است، با این حال، ما ارزان بودن را مهم‌ترین مزیت خود نمی‌دانیم. به همین دلیل این مزیت را نه در اول، بلکه در آخر آوردیم. تمرکز دفترشما بر حرفه‌ای بودن است و هرگز کیفیت قربانی قیمت پایین نمی‌شود.

نتیجه‌گیری

برای راه اندازی کسب و کار جدید خود نه نیاز به اجاره‌ی دفتر کار دارید و نه نیاز به استخدام منشی! استخدام منشی در منزل نیز به دلیل کیفیت پایین به وجهه کسب و کارتان صدمه جبران‌ناپذیری می‌زند. راهکاری که هم کیفیت و حرفه‌ای بودن و هم قیمت مناسب را هم‌زمان در خود دارد، خرید سرویس منشی مجازی دفتر شما است. با خرید سرویس منشی، دیگر کوچک‌ترین نگرانی بابت استخدام یک منشی کاربلد و مطمئن ندارید. تمامی مراحل استخدام و آموزش منشی‌های حرفه‌ای را «دفتر شما» انجام داده است.

تنها کاری که شما باید بکنید این است که از پشت میز کار یا از روی کاناپه منزل‌تان به بسته‌های متنوع منشی مجازی دفتر شما سری بزنید و بسته‌ای را که با نیازهای کسب و کارتان هماهنگی دارد انتخاب کنید و در عرض چند دقیقه صاحب منشی حرفه‌ای خود شوید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دفترشما

خدمات دفتر شما ریشه در زمینه دورکاری مرکز تماس و اپراتوری دارد. این موسسه اعتقاد دارد که دفتر کار و کلیه امور مربوطه می‌بایست به صورت دورکاری انجام شود و آمادگی خود را برای ارائه هرگونه خدمات دفتری اعلام می کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]