اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961026276747639

با تلاش گروه توسعه داربستان؛

نسخه جدید اپلیکیشن داربستان منتشر شد

کد: 13961026276747639

https://goo.gl/b54eeS

، تهران , (اخبار رسمی): با تلاش شبانه روزی گروه توسعه داربستان نسخه‌ی جدید اپلیکیشن داربستان منتشر شد. داربستان بیش از یک سال است که به صورت جدی فعالیت خود را آغاز کرده است و با توجه به مشکلات در صنعت داربست و ساختمان پا به این عرصه گذاشت.

انتشار نسخه جدید اپلیکیشن داربستان
نسخه جدید اپلیکیشن داربستان منتشر شد

یکی بخش های جدید اپلیکیشن داربستان سفارش آنلاین است که مشتریان از این طریق می‌توانند خدمات خود را سفارش دهند و یا قیمت خدمات خود را استعلام کنند.

نسخه جدید اپلیکیشن داربستان

داربستان در ابتدا به صورت تخصصی در حوزه‌ی داربست پرداخت و در این راستا توانست بیش از 300 شرکت داربستی را در سراسر کشور در جمع خود قرار دهد و با هدف حمایت از تولید ملی با بیش از 10 شرکت تولید کننده در این حوزه همکاری می‌کند.

حمایت از مشتری

یکی از کمبود‌های حوزه‌ی داربست نبود مرجعی مناسب بود که ما از ابتدا تا به امروز تلاش کردیم تا مرجع خوب و مفیدی در این حوزه باشیم. ما هم اکنون در شهرهای تهران، کرج، قزوین، یزد و مشهد خدمات ارائه می‌دهیم و به زودی در سراسر کشور گسترش خواهیم داد. از آنجا که یکی از اهداف مهم ما رضایت‌مندی مشتری است. ما با شرکت‌هایی در حوزه داربست کار می‌کنیم که اولاً مجوزهای لازم را داشته باشند و ثانیاً اقدامات و نکات ایمنی در این حوزه را به همراه کیفیت مناسب اجرا کنند. مشتریان می‌توانند با مشاهده اطلاعات لازم شرکت‌ها اعم از مجوز، بیمه، قیمت و نمونه کارهای آنها نسبت به انتخاب آنها برای اجرای پروژه خود اقدام کنند.

معرفی کارگران و استادکاران آماده به کار

پیدا کردن شغل مناسب و شرکت معتبر همیشه دغدغه نیروی‌های کارآمد و متخصص است. داربستان با بهره گیری از شرکت‌ها و تولید کنندگان معتبر در این حوزه سعی دارد تا کارگران و استادکاران متخصص را به این شرکت‌ها معرفی کند. ما در نسخه‌ی جدید اپلیکیشن داربستان این امکان را فراهم کردیم تا کارگران و استادکارن درخواست خود را برای ما ارسال کنند تا ما آن را در معرض نمایش شرکت‌های این حوزه قرار دهیم.

تامین نیروی کار برای شرکت‌ها

شرکت‌ها می‌توانند از طریق وب سایت و یا اپلیکیشن داربستان درخواست تامین نیروی مورد نیاز خود را ارسال کنند تا نیروهای متخصص و کارآمد این حوزه را در سراسر کشور به آنها معرفی کنیم. همه این درخواست‌ها از طریق صفحه درخواست‌های داربستان قابل مشاهده است.

استعلام قیمت‌ها

یکی از اقدامات جدید ما اعلام قیمت‌های به روز تولیدات در حوزه‌ی داربست است کاربران می‌توانند از طریق منوی سریع به قیمت لوله داربستی، لوازم داربستی، داربست متحرک و قیمت خدمات داربست دسترسی پیدا کنند.

سفارش آنلاین خدمات

همان طور که می‌دانید قیمت در خدمات را نمی‌توان به صورت ثابت مشخص کرد؛ زیرا فاکتورهای مختلفی در قیمت خدمات نقش بازی می‌کنند. به همین منظور ما بخشی را در وبسایت و اپلیکیشن داربستان تدارک دیدیم تا مشتریان بتوانند تخمین درستی از قیمت خدمات به خود را دریافت کنند. برای این کار از طریق وبسایت و یا اپلیکیشن در بخش سفارش آنلاین یا سفارش درخواست «تخمین قیمت کار شما» را انتخاب می‌کنند و اطلاعات پایه از پروژه از قبیل نوع پروژه (ساختمانی،برج و یا صنعتی) و طول و عرض ابعاد آن را برای ما ارسال می‌کنند؛ کارشناسان ما به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شما هستند و با تماس با شما قیمت خدمات مورد نظر را به شما ارائه می‌دهند و در صورت تمایل می‌توانید در ادامه کار سفارش انجام کار را بدهید.

شبکه‌های اجتماعی داربستان

فعالیت ما در شبکه‌های اجتماعی گسترده است کانال ما در آپارات تا به حال بیش 16 هزار بازدید داشته است. ما فیلم‌های آموزشی مفیدی در حوزه‌ی صنعت ساختمان و داربست در آن به اشتراک می‌گذاریم. علاوه بر آن کانال تلگرام، اینستاگرام و در دیگر شبکه‌های اجتماعی فعالیت خوبی داریم که کاربران محترم می‌توانند با دنبال کردن از مطالب مفیدی که در آنها به اشتراک می‌گذاریم استفاده کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

داربستان

داربستان مرجع تخصصی خدمات در حوزه صنعت ساختمان و داربست

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]