اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961101277697793

مبدل برق ماشین شیائومی عرضه شد

کد: 13961101277697793

https://goo.gl/zw426U

، تهران , (اخبار رسمی): این مبدل دارای پورت شارژر دوگانه‌ی USB، و جک استاندارد GB است که رابط USB از شارژ ۵V / 2.1A پشتیبانی می‌کند تا بتوانید به سرعت دستگاه‌های خود را شارژ کنید.

مبدل برق ماشین شیائومی عرضه شد
مبدل برق ماشین شیائومی عرضه شد

این محصول از جا سیگاری اتومبیل استفاده می کند تا خروجی AC 100W را برای نیاز لوازم قابل حمل و تجهیزات شارژی تامین کند.

امروزه خودرو به یک وسیله نقلیه ضروری برای حمل و نقل شده تبدیل شده است، از آن جایی که مردم زمان زیادی را با ماشین صرف می‌کنند، چگونگی دستیابی به عملکرد شارژ کردن در ماشین تبدیل به نیازهای مشترک صاحبان خودرو شده است. اخیرا، Ecodesign شیائومی‌به طور رسمی‌ یک مبدل خودرو را رونمایی کرده است که می‌تواند مشکل دستگاه‌های قابل حمل و تجهیزات شارژی را حل کند.

مبدل ماشین شیائومی‌ استایل با ارزش شیائووی را دنبال می‌کند، استفاده از مدل سازی شیشه‌ای و طراحی پنهانی جک، باعث شده است که شکل آن یک دست‌تر، ساده‌تر و شیک‌تر شود. این مبدل تنها به اندازه‌ی یک قوطی است که شما می‌توانید آن را در بخش نگه دارنده‌ی لیوانِ ماشین قرار دهید تا حمل آن آسان باشد. بخشی از رابط با پوشش مغناطیسی که مانع ورود گرد و غبار می‌شود پوشانده شده است؛ هنگام باز بودن پوشش، امکان استفاده از ماژول شارژ USB نیز فراهم است.

این محصول از جا سیگاری اتومبیل استفاده می‌کند تا خروجی AC 100W را برای نیاز لوازم قابل حمل و تجهیزات شارژی تامین کند و به شما اجازه می‌دهد تا از سفر با ماشین لذت ببرید. این مبدل دارای پورت شارژر دوگانه USB، یک گروه جک استاندارد GB است که رابط USB از شارژ ۵V / 2.1A پشتیبانی می‌کند تا بتوانید به سرعت دستگاه‌های خود را شارژ کنید.

از لحاظ ایمنی، مبدل ماشین شیائومی‌ برای محافظت از تجهیزات الکتریکی شما مجهز به سیستم حفاظت از اضافه بار، جریان بیش از حد، دمای بالا، ولتاژ بالا، ولتاژ پایین و اتصال کوتاه است. قیمت این تبدیل ماشین شیائومی‌ ۱۹۹ یوان (۳۰٫۹۸ دلار) است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شیائومی شاپ

فروشگاه اینترنتی شیائومی شاپ عرضه کننده تخصصی محصولات برند شیائومی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]