اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961116280198128

داروسازی بهداشتی دکتر جهانگیر رقیبی تازه نفس در داروسازی ارائه کرد

آغاز عرضه و فروش کرم نرم کننده اوسرین پرونایس از پاییز 96

کد: 13961116280198128

https://goo.gl/AsafKJ

، خرم آباد , (اخبار رسمی): تولید کننده‌ی فعال عرصه داروسازی کشور، کرم نرم کننده اوسرین 5 و 10 درصد پرونایس را با امکان برای محافظت از پوست های خشک، حساس و آسیب دیده و کاهش دهنده اگزمای پوست دست، پا و بدن، اگزمای اتوپیک و پسوریازیس و حفظ رطوبت و نرمی پوست به مدت طولانی از اواسط پاییز 96 به بازار مصرف عرضه کرد.

آغاز عرضه و فروش کرم نرم کننده اوسرین پرونایس ازاواسط پاییز 96
آغاز عرضه و فروش کرم نرم کننده اوسرین پرونایس از پاییز 96

به گزارش روابط عمومی داروسازی بهداشتی دکتر جهانگیر، از اواسط پاییز 96  عرضه‌ی کرم نرم کننده اوسرین پرونایسدر سایت فروشگاهی digioff.co آغاز شد.

بر اساس این گزارش، علاقه‌مندان به استفاده از کاهش دهنده اگزمای پوست دست و حفظ رطوبت و نرمی پوست به مدت طولانی هم اکنون امکان استفاده از مزیت‌هایی همچون برای محافظت از پوست های خشک، حساس و آسیب دیده را دارند.

علاقه‌مندان جهت سفرش آنلاین این محصول می‌توانند به وب‌سایت داروسازی بهداشتی دکتر جهانگیر به نشانی  digioff.co مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پرمون، هربکس، پرونایس

شرکت دانش بنیان داروسازی بهداشتی دکتر جهانگیر درسال 1360 تحت عنوان لابراتوار بهداشتی دکتر جهانگیر شروع به کار نمود و در سال 1372 موفق به اخذ مجوز ساخت دارو از وزارت بهداشت و صنایع گردید. محصولات این شرکت پرمون ، هربکس و پرنایس است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی