اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961219286798400

پذیرش بیت‌کوین در شبکه‌های اجتماعی روسیه!

کد: 13961219286798400

https://goo.gl/PwiyE6

، اصفهان , (اخبار رسمی): طبق گزارشات اخیر، هم‌اکنون پرداخت با بیت‌‌کوین در پلتفرم دو شبکه‌اجتماعی «Vkontakte»، و «Odnoklassniki» روسی ممکن است!

پذیرش بیت کوین در شبکه های اجتماعی روسیه!
پذیرش بیت‌کوین در شبکه‌های اجتماعی روسیه!

طبق گزارش‌های اخیر، هم‌اکنون پرداخت با بیت‌کوین در پلتفرم دو شبکه اجتماعی روسی ممکن است! «Vkontakte» و «Odnoklassniki» بین روسی‌زبانان طرفداران زیادی دارند! درواقع وی‌کی و ادنوکلاسنیکی اپلیکیشن محبوب روس‌ها هستند. اخیراً اعلام‌شده است که امکان پرداخت از طریق بیت‌کوین برای تبلیغات به پلتفرم این دو شبکه افزوده‌شده و به‌زودی پرداخت‌ به توسعه‌دهندگان و شرکای هر دو شبکه در قالب ارز دیجیتال خواهد بود.

پرداخت‌های بیت‌ کوین و بیت‌ کوین‌ کَش از طریق بیت‌پی، تکمیل خواهد شد

پرداخت بیت‌کوین و بیت کوین‌کش هر دو شبکه‌ی «Vkontakte» و «Odnoklassniki» از طریق یک پلتفرم مشترک تحت نام مای تارگت (Mytarget) انجام خواهد شد. عملیات پرداختی این تراکنش‌ها با عبور از نظارت Mail.ru Group و توسط خدمات‌رسان بیت‌پی تکمیل خواهد شد. پرداخت به توسعه‌دهندگان اپلیکیشن ها و پلتفرم‌های مرتبط تا اطلاع ثانوی در قالب پول فیات انجام خواهد شد، اما در نظر گرفته‌شده که در آینده نزدیک این پرداخت‌ها نیز به ارز دیجیتال تغییر کنند.

طبق آمار الکسا، در حال حاضر وی‌کی در رتبه‌ی هجدهم ۵۰۰ وب‌سایت پر مراجعه دنیا قرار دارد. کاربران این شبکه اجتماعی غالباً روسی هستند، اما این شبکه در بلاروس، قزاقستان، ازبکستان، مولداوی، استونی، لتونی و اوکراین نیز طرفداران زیادی دارد. البته، سال گذشته وی‌کی در کی‌یف (پایتخت اوکراین) فیلتر شد. تعداد کاربران این شبکه، در حدود ۴۷۰ میلیون نفر گزارش‌شده و درآمد سال ۲۰۱۷ آن در حدود ۲۵۰ میلیون دلار تخمین زده‌شده است.

بنیان‌گذار وی‌کی همان پاول دوروف معروف، یا مؤسس تلگرام است. تاریخ تأسیس Vkontakte به سال ۲۰۰۶ بازمی‌گردد.

به گزارش گروه mail.ru، پرداخت تبلیغات روی پلتفرم مای‌تارگت و سایر شبکه‌های مرتبط از طریق بیت‌کوین و بیت‌‌کوین‌ کش ممکن است. در آینده نزدیک، درآمد صاحبان این شبکه‌ها و اپلیکیشن‌ها می‌تواند در قالب ارز دیجیتال باشد.

علاوه بر وی‌کی و ادنوکلاسنیکی، شبکه اجتماعی کوچک «Moi Mir»، اپلیکیشن مسیریاب متن‌باز (maps.me) و همچنین پیام‌رسان ICQ، زیرمجموعه‌های این شرکت اینترنتی هستند.

تسهیل کسب‌وکار از طریق ارزهای دیجیتال

گروه mail.ru، در مصاحبه‌ای اعلام کرد: ما استفاده از دو ارز دیجیتال بیت‌کوین و بیت‌کوین‌ کش را توسعه‌خواهیم داد. شرکت mail.ru برای آن‌هایی که هم‌اکنون در حوزه‌ی ارزهای دیجیتال حضورداشته و کار می‌کنند، روش‌های ساده‌تری فراهم آورده است.

دیمیتری سرگوف، مدیر اجرایی این شرکت است. به گفته او، پرداخت‌هایی که در قالب ارز دیجیتال هستند، حداکثر امکانات و فرصت را برای توسعه کسب‌وکار شرکا mail.ru، به ارمغان می‌آورد.چنین مسئله‌ای باعث می‌شود که روسیه قدم بزرگی در عرصه ارزهای دیجیتال بردارد.

نزدیک به ۸۵ درصد از کاربران روسیه از خدمات این شرکت استفاده می‌کنند. Qiwi، یک خدمات رسان پرداختی در روسیه است و حدود ۱۷٫۲ میلیون کیف پول دارد. Qiwi یکی دیگر از زیرمجموعه‌های Mail.ru به شمار می‌رود.

نمایندگان Qiwi با تشکیل یک کارگروه ویژه، در حال طرح‌ریزی یک‌سری پیشنهاد هستند تا در لایحه‌ی (دارایی‌های دیجیتال) که از سوی وزارت اقتصاد مطرح‌شده، اصلاحاتی ایجاد کنند. در جریان جلسه اخیر این گروه در وزارت توسعه اقتصادی و در راستای معرفی معافیت مالیاتی بر سود و درآمد حاصل از معاملات مربوط به ارزهای دیجیتال، پیشنهاد‌هایی مطرح شد.

شورای وزرا روسیه، تمام پیشنهاد‌ها موجود را بررسی نموده و برای حل اختلاف میان نهادهای مربوطه، تدابیری خواهد اندیشید.

از دولت روسیه انتظار می‌رود که اصلاحات قانون جدیدی که توسط مقامات دیگر، شرکت‌ها و نمایندگان جامعه ارزهای دیجیتال ارائه می‌شوند را مورد تنظیم و بررسی قرار دهد.

سایت بیت شاپ، 24 ساعته، در کمترین زمان و با نازل‌ترین قیمت‌ها، ارز دیجیتال و کارت‌های اعتباری را به متقاضیان ارائه می‌دهد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیت شاپ - bit-shop

خرید و فروش ارزهای دیجیتالی بیت کوین، دوج کوین، اتریوم و ریپل اعطای کارت های اعتباری مسترکارت، ویزا کارت، یونین پی کارت و ...

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]