اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961219286928318

اولین حراج حضوری شماره‌های رند سامانتل

کد: 13961219286928318

https://goo.gl/SkzWjs

، تهران , (اخبار رسمی): سامانتل ۲۰اسفند۱۳۹۶ در هتل اسپیناس پالاس شماره‌های رند خود را به حراج می‌گذارد.

اووووولین حراج حضوری شماره‌های رند سامانتل
اووووولین حراج حضوی شماره‌های رند سامانتل

در این رویداد کارلوس‌ کی‌روش سفیر برند گروه مالی سامان به سخنرانی خواهد پرداخت

اولین حراج حضوری سیم‌کارت‌های رند سامانتل با پیش‌شماره‌ی ۰۹۹۹۹ روز بیستم اسفندماه در هتل اسپیناس پالاس سعادت آباد برگزار خواهد شد.روابط عمومی شرکت سامانتل اعلام کرد که ثبت‌نام در این مراسم از طریق وب‌سایت سامانتل به نشانی www.samantel.ir تا ساعت ۱۷ روز شنبه انجام شده است.
در این رویداد که با حضور فعالان صنف تلفن‌همراه و مهمانان ویژه گروه مالی سامان برگزار خواهد شد، کارلوس کی‌روش به عنوان سفیر برند گروه مالی سامان حضور خواهد داشت. مراسم با سخنرانی مدیرعامل شرکت کیش سل پارس، آقای سید هوشنگ مرتضوی و توضیحات او آغاز خواهد شد.
سامانتل پیش از این سیم‌کارت‌های رند خود را در وب‌سایت خود و همچنین نمایشگاه‌های تلکام و الکامپ به علاقه‌مندان عرضه کرده است. 
شرکت کیش سل پارس با نام تجاری «سامانتل» به عنوان اولین اپراتور نسل جدید ارتباطات تلفن همراه و اولین دریافت‌کننده پروانه (MVNO) موفق شده است برترین سرشماره (09999) تلفن‌همراه در کشور را به خود اختصاص دهد. این سیم‌کارت‌ها، با پشتیبانی از سرویس‌های 3G و 4G به بالا، قابلیت ارائه خدمات پایه شامل تماس، پیامک و اینترنت پرسرعت را دارد و همچنین با استفاده از استاندارد NFC امکان ارائه خدماتی متمایز در حوزه پرداخت‌های خرد را در آینده نزدیک نوید می‌دهد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سامانتل

خدمات تلفن همراه ، خدمات تلفن ثابت ، مشاوره ، خرید تجهیزات ، خدمات ارتباطی سازمانی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]