اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961222287718400

لغو ممنوعیت ICOها در کره جنوبی!

کد: 13961222287718400

https://goo.gl/FFDLwV

، اصفهان , (اخبار رسمی): طبق یک گزارش جدید، طی چند ماه آینده، ممنوعیت عرضه‌های اولیه سکه‌های دیجیتالی (ICOها) در کره جنوبی برداشته خواهد شد.

لغو ممنوعیت ICOها در کره جنوبی!
لغو ممنوعیت ICOها در کره جنوبی!

سایت بیت شاپ، 24 ساعته، در کمترین زمان و با نازل‌ترین قیمت‌ها، ارز دیجیتال و کارت‌های اعتباری را به متقاضیان ارائه می‌دهد

بر اساس گزارشی که روزنامه معتبر کره تایم منتشر کرده است. ممنوعیت ICOها به طور جزئی بر طرف خواهد شد و تیم‌هایی که شرایط لازم را داشته باشند می‌توانند اقدام به فروش توکن‌های خود کنند.

یک منبع ناشناس به این روزنامه کره‌ای گفت: مقامات مالی در حال مذاکره با آژانس مالیاتی کشور، وزارت دادگستری و سایر ادارات دولتی مربوطه برای دریافت اجازه فعالیت ICOهای معتبر و دارای شرایط لازم هستند.

با وجود ممنوعیت محلی، بسیاری از کاربران ارزهای دیجیتال در کره هنوز در ICO های بین‌المللی شرکت می‌کنند. کانگ یانگ سو، ناظر سیاست‌های تجارتی ارزهای دیجیتال در کمیسیون خدمات مالی (FSC)، از اظهار نظر درباره ICO ها سرباز زد.

یانگ سو تأکید داشت که دولت قصد ارتقا فناوری‌های بلاک چینی را دارد. به گفته او دولت کره هدف ایجاد زیرساخت‌های بهتری برای تنظیم معاملات ارزهای دیجیتال را دارد.

با این حال، بازار بین‌المللی ارزهای دیجیتال چالش بزرگی برای قانون‌گذاران است.

ساکنین خارج از کشور امکان خرید و فروش در صرافی‌های داخلی کره‌ را ندارند. دولت دلیل این محدودیت را جلوگیری از جرم و پول‌شویی اعلام کرده است. در همین حال، مقامات کره جنوبی در حال گفتگو با همتایان ژاپنی و چینی خود برای بررسی همکاری‌های نظارتی هستند که به معنای گسترش این صنعت در این کشورها خواهد بود.

از سوی دیگر، چین هیچ حرکتی مبنی بر لغو ممنوعیت ICOها از خود نشان نداده است. دولت چین قبل از کره جنوبی، در سپتامبر ۲۰۱۷، تمام پیش فروش‌های سکه‌های دیجیتالی را ممنوع کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیت شاپ - bit-shop

خرید و فروش ارزهای دیجیتالی بیت کوین، دوج کوین، اتریوم و ریپل اعطای کارت های اعتباری مسترکارت، ویزا کارت، یونین پی کارت و ...

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]