اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961224287948508

با یک کلیک طراح سایت شوید

وب‌سایت نیاز دارید؟ چرا خود شما وب‌سایت طراحی نکنید؟

کد: 13961224287948508

https://goo.gl/eS5YwE

، تهران , (اخبار رسمی): با وبزی در چند دقیقه یک وب‌سایت حرفه‌ای بسازید. وبزی این امکان را به کاربران می‌دهد که بتوانند دقیقا همان سایتی را که همیشه می‌خواستند، بسازند. با این سایت‌ساز هر زمان که بخواهید می‌توانید هر تغییری را در سایت اعمال کرده و دیگر نیازی به مهارت کدنویسی نیست.

به یک وب سایت نیاز دارید؟ چرا خود شما وب سایت خودتان را طراحی نکنید؟
طراحی سایت متناسب با سلیقه شما بدون دانش فنی
به یک وب سایت نیاز دارید؟ چرا خود شما وب سایت خودتان را طراحی نکنید؟
مدیریت آسان سایت ساز وبزی

در گذشته برای ساخت سایت باید هزینه زیادی می‌پرداختید و ماه‌‌ها منتظر می‌ماندید اما امروزه با وبزی شما با پرداخت هزینه‌ای کم به صورت آنی، دقیقا همان وب سایتی که میخواهید را تحویل می‌گیرید.

اگر به شما بگوییم که می‌توانید یک سایت کاملا حرفه‌ای و اختصاصی را بدون دانش فنی تنها با چند کلیک طراحی کنید، باور می‌کنید؟ شاید در ابتدا به نظر غیرممکن باشد ولی امروزه با کمک هوش مصنوعی خیلی از کارها امکان پذیر شده است؛ ماشین‌های خودران، تشخیص بیماری بدون نیاز به دکتر و ...

در گذشته برای ساخت سایت باید هزینه زیادی برای استخدام یک طراح سایت پرداخته می‌شد و همیشه هم ماه‌‌ها برای ساخته شدن سایت باید منتظر می‌ماندید و در نهایت هم ممکن بود سایتی نامناسب تحویل بگیرید و مطمئنا در این فرآیند هزینه زیادی را نیز از دست می‌دادید اما امروزه با کمک سایت‌ساز وبزی با پرداخت هزینه‌ای کم به صورت آنی، دقیقا همان وب‌سایتی که می‌خواهید را تحویل می‌گیرید.

درست کردن وب‌سایت توسط خودتان به سادگی درست کردن پازل

با استفاده از امکانات بی‌نهایت سایت‌ساز وبزی می‌توانید به سادگی وب‌سایت خود را طراحی یا ظاهرش را تغییر دهید. برای طراحی سایت با وبزی نیاز به هیچ دانشی نیست. درست مثل پازل، هر قسمت را در جای مناسب قرار می‌دهید و سپس اندازه و ظاهر آن را با چند کلیک تعیین می‌کنید. حتی اگر نیازی به وب‌سایت ندارید، وبزی مثل درست کردن پازل سرگرم‌کننده است و می‌توان ۱۴ روز به صورت آزمایشی وبزی را امتحان کرد.

مدیریت وب‌سایت، ساده‌تر از همیشه

اگر تا به حال به دلیل سخت بودن مدیریت سایت، از رقبای خوب عقب مانده‌اید و از ظرفیت فضای آنلاین استفاده نکرده‌اید، پیشنهاد می‌شود سایت‌ساز وبزی را امتحان کنید. مدیریت سایت، در وبزی نیاز به هیچ آموزش و زمانی برای یادگیری ندارد. محیط مدیریت سایت‌ساز وبزی به حدی ساده است که شاید در ابتدا نتوان باور کرد. مگر می‌شود هر کاری را به سادگی با چند کلیک انجام داد؟!

تیم وبزی از ابتدای کار تا رسیدن به هدف شما را همراهی می‌کند

تیم پشتیبانی وبزی همیشه در کنار کاربران است و مشتاقانه به سوالات آن‌ها پاسخ خواهند داد و در کمترین زمان مشکلات را حل خواهند کرد. مهمتر از اینکه سایت خود را چگونه بسازید، این است که چگونه به هدف خواهید رسید؟ مهم نیست هدف از ساخت سایت چیست؟ فروش محصولات؟ برندینگ؟ اشتراک‌گذاری افکار؟ هر هدفی که داشته باشید، سایت ساز وبزی با کمک ابزار‌های گوناگون کمک خواهد کرد تا در سریع‌ترین زمان ممکن بتوانید کسب‌و‌کار خود را گسترش دهید. سایت ساز وبزی هر چیزی که برای یک سایت خوب نیاز است از جمله بهینه بودن وب سایت برای گوگل، باز شدن سایت سریع‌تر از رقبا، ابزارهای مارکتینگ و ... را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

وبزی پیشرفته‌تر از نمونه‌های خارجی

وبزی نسبت به سایت‌ساز‌های خارجی مزایای متعددی دارد. شاید مهمترین دلیلی که اکنون در ایران سایت‌ساز پیشرفته‌ای مثل وبزی را داریم، تکیه بر دانش بومی به دلیل تحریم‌ها باشد. مهمترین مزیت سایت ساز وبزی نسبت به رقبای خارجی به کارگیری هوش مصنوعی است. وبزی برای اولین بار این امکان را فراهم کرده است تا با کمک هوش مصنوعی سایتی که درست می‌کنید به صورت خودکار برای موبایل و تبلت هم طراحی شود. از دیگر مزایای مهم وبزی سرعت بالای سایت‌های ساخته شده با وبزی و امکانات پیشرفته‌تر است.

ابتدا وب‌سایت را تحویل بگیرید و بعد پولش  را پرداخت کنید

سایت ساز وبزی شامل ۱۴ روز استفاده رایگان است. کاربر ابتدا می‌تواند سایت خود را با وبزی بسازد و در صورتی که سایت ساخته شده با وبزی از هر نظر برای او بهترین بود، اقدام به خرید پکیج‌های سایت‌ساز کند. همچنین وبزی شامل ۱۴ روز گارانتی بازگشت وجه بدون قید و شرط است.

علاقه‌مندان برای دسترسی به سایت ساز وبزی و طراحی سایت با سلیقه خود می‌توانند به آدرس www.webzi.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وبزی

با استفاده از وبزی هر کسی بدون نیاز به دانش فنی و برنامه نویسی میتونه یک وب سایت اختصاصی با سلیقه خودش درست کنه. کار کردن با وبزی ساده است و هر کسی در چند دقیقه میتونه سایت دلخواهش را درست کنه.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]