کد: 13970108289427639

با داربستان استادکار خود را بیابید

کد: 13970108289427639

https://goo.gl/xSQU56

، تهران ، (اخبار رسمی): استادکار به کسی گفته می‌شود که در حوزه کاری خود متخصص است و علاوه بر اینکه می‌تواند در حوزه خود مشاور دهد می‌تواند افرادی را در جهت آموزش سرپرستی کند.

با داربستان استادکار خود را بیابید
با داربستان استادکار خود را بیابید

استاد کار کیست؟

استادکار به کسی گفته می‌شود که در حوزه کاری خود متخصص است و علاوه بر اینکه می‌تواند در حوزه خود مشاور دهد می‌تواند افرادی را در جهت آموزش سرپرستی کند. استادکاران در حوزه‌های مختلف وجود دارند که مهمترین آن‌ها در صنعت ساختمان است که به دلیل تنوع بالای کاری آن افراد زیادی در حوزه‌های مختلف استادکار هستند از لوله‌کشی ساختمان گرفته تا استادکار داربست و ...

همیشه دسترسی به استادکاران در حوزه‌های مختلف یک چالش بوده است و اطمینان به اینکه آیا واقعا این استادکاران در حوزه خود متخصص هستند سوال برانگیز بوده است خصوصاً استادکارانی که مستقیماً با مشتری در ارتباط هستند . همه ما شاید تجربه کرده باشیم وقتی لوازم الکترونیکی خانه خراب می‌شود به دنبال استادکار خوب هستیم بعضی وقت‌ها قیمت برای ما اهمیت ندارد و فقط به کیفیت کار اهمیت می‌دهیم متاسفانه خیلی از این مشتریان با توجه به کاری که برای آنها انجام شده ناراضی هستند و یا مبلغ خیلی بالایی بابت دستمزد خود دریافت کرده‌اند.

امروزه اینترنت جایگاه ویژه‌ای در بین مردم پیدا کرده است خیلی از ما وقتی وسیله‌ای در خانه خراب می‌شود بدون توجه به نمایندگی‌هایی که وجود دارد به اینترنت اطمینان می‌کنیم و در حال حاضر نیز اپلیکیشن‌هایی نیز در این خصوص وجود دارند که توانسته خیال خیلی از مشتریان را راحت کند.

استادکار داربست خود را بیابید

وقتی وارد کارهای تخصصی‌تر می‌شویم به همان میزان پیدا کردن افراد متخصص سخت‌تر می‌شود اغلب شرکت‌ها برای پیدا کردن نیروی متخصص زمان زیادی را از دست می‌دهند و این نکته تاثیر زیادی بر زمان‌بندی پروژه‌های آن‌ها دارد لذا باید در سریع‌ترین زمان به فرد مناسب خود برسند از طرفی دیگر کارگران با تجربه و استادکار برای پیدا کردن کار مناسب باید انرژی و زمان زیادی را هدر دهند که در بیشتر موارد با شکست روبرو می‌شوند.

داربستان با فراهم سازی بانکی از اطلاعات استادکاران داربست در سراسر کشور در صدد این است که مشکلات این حوزه را برطرف سازد هدف ما جمع‌آوری نیروهای متعهد و متخصص است فرق ما با دیگر فعالان در این حوزه این است که ما از ابتدا خود را متخصص در این حوزه معرفی می‌کنیم تا مشتریان بتوانند به راحتی در سریع‌ترین زمان استادکار مورد نظر خود را پیدا کنند البته ما در ابتدا با استادکاران داربست کار خود را شروع کرده‌ایم و در آینده سایر استادکاران حوزه صنعت ساختمان را در دسترس خواهیم گذاشت.

علاقه‌مندان برای دسترسی به اطلاعات استادکاران داربست به وب‌سایت داربستان مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

داربستان

داربستان مرجع تخصصی خدمات در حوزه صنعت ساختمان و داربست

منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.