اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970115289868400

ارز دیجیتال اقتصاد جهان را متحول خواهد کرد!

کد: 13970115289868400

https://goo.gl/nmGggu

، اصفهان , (اخبار رسمی): با توجه به ویژگی‌های خاص ارزهای دیجیتال، آینده اقتصاد جهانی تحت تأثیر این ارزها تحولات چشمگیری خواهد داشت.

ارز دیجیتال اقتصاد جهان را متحول خواهد کرد!
ارز دیجیتال اقتصاد جهان را متحول خواهد کرد!

بازار ارز دیجیتال طی دو هفته اخیر با روند کاهشی نسبتاً شدیدی مواجه بود . در این بازه زمانه نرخ بیت کوین از 10 هزار دلار به 6 هزار دلار رسید و سایر ارز‌ها نیز روند مشابهی را دنبال کردند. البته امروز بازار سکه‌های مجازی دوباره رونق پیدا کرد و هم‌اکنون ارزش هر بیت کوین حدود 7300 دلار است.

گفته می‌شود که محدودیت‌های به وجود آمده در برخی کشورها مبنی بر غیرقانونی خواندن دادوستد با پول‌های مجازی از دلایل مهم افت قیمت در بازار طی چند روز گذشته است. اما برخی کارشناسان معتقدند که افت قیمت چندان دوام نخواهد داشت و سکه‌ها مجازی روزهای خوشی را پیشرو خواهند داشت.

فرید شهباز زاده کارشناس ارز دیجیتال دراین‌باره گفت: پول مجازی پدیده جدیدی در جهان است و در سال گذشته با نوساناتی که در برداشت، توانست توجه بسیاری را به خود جلب کند و کاربران و سرمایه‌گذاران را به‌سوی خود بکشاند.

وی افزود: دولت‌ها نیز برای در امان ماندن از آسیب‌های اقتصادی و اجتماعی ارزهای دیجیتال یک‌سری قوانین را تصویب کردند و این قانون‌گذاری‌ها باعث به وجود آمدن محدودیت‌هایی برای علاقه‌مندان به این بازار به وجود آورد و به همین دلیل طی چند ماه اخیر با روند کاهشی قیمت آن‌ها مواجه بودیم.

به گفته شهباز زاده پول مجازی با محدودیت‌هایی که برای آن اعمال می‌شود، آینده را در دست خواهد گرفت و دولت‌ها مجبور به کنار آمدن با این قضیه خواهند شد؛ البته در آینده شاهد تحولاتی در دادوستد با سکه‌های مجازی می‌شویم و دولت‌ها قوانین سرسختانه‌ای را برای آن‌ها اعمال خواهند کرد؛ اما درنهایت سکه‌های مجازی به کار خود ادامه خواهند داد و به‌شدت با پول‌های امروزی مبارزه خواهند کرد.

این کارشناس با بیان اینکه بیش از 2500 سکه مجازی در جهان فعالیت دارند گفت: در حال حاضر وقتی نام ارز دیجیتال به میان می‌آید نام بیت کوین در اذهان نقش می‌بندد؛ اما باید به این موضوع توجه داشت که سایر ارزهای دیجیتال نیز وجود دارند که آینده درخشانی پیشرو خواهند داشت و شاید برخی از آن‌ها بتوانند به سلطه بیت کوین بر بازار سکه‌های مجازی پایان دهند.

وی ادامه داد: بر اساس پیش‌بینی‌ها ریپل می‌تواند یکی از درخشان‌ترین پول‌ها مجازی لقب بگیرد و به‌احتمال‌زیاد این سکه مجازی به یکی از رقیبان اصلی بیت‌کوین در آینده‌ای نه‌چندان دور تبدیل خواهد شد.

شهباز زاده افزود: البته در ماه‌های آینده شاهد تولد پول‌های مجازی جدید خواهیم بود که باقدرت وارد بازار می‌شوند و بسیاری از آن‌ها شانس موفقیت و ماندن در بازار را خواهند داشت.

به گفته وی «گرام» که قرار است توسط شرکت تلگرام روانه بازار شود یکی از پول‌های مجازی است که با مدیر خوش‌ذوقی که دارد می‌تواند روند مثبتی را در پیش گیرد و به یکی از پول‌های مجازی مطرح در بازار تبدیل شود.

این کارشناس ارز دیجیتال در پاسخ به این سؤال که آیا با شکوفایی ارز‌های دیجیتال آسیبی اقتصاد ما را تهدید خواهد کرد و باعث خارج شدن ارز از کشور خواهیم بود؟ گفت: پول‌های مجازی همان‌قدر که ارز از کشور ما یا هر کشور دیگری خارج می‌کنند، می‌توانند باعث ورود ارز و سرمایه به داخل کشورها نیز شوند و این موضوع که برخی مواقع مطرح می‌شود، نگاهی سنتی به این مسئله است.

وی اظهار کرد: درست است که سکه‌های مجازی تهدیداتی برای مردم و اقتصاد کشورها دارد؛ اما فرصت‌های اقتصادی زیادی هم به وجود آورده‌اند و باید با برنامه‌ریزی و تدبیر، چالش‌های آن را برطرف کنیم و از فرصت‌های آن بهترین بهره را ببریم.

شهباز زاده بابیان اینکه هم‌اکنون در کشور شاهد خریدوفروش ارزهای دیجیتال هستیم گفت: هنوز معلوم نیست که آیا در ایران استفاده از ارزهای دیجیتال قانونی است یا خیر؟ و این مسئله می‌تواند بیش از هر چیز به اقتصاد و مردم آسیب بزند.

به گفته این کارشناس باوجوداینکه خریدوفروش ارزهای دیجیتال برای صرافان غیرقانونی اعلام‌شده است، بسیاری از فعالان این صنف به بازار پول مجازی علاقه نشان می‌دهند و خریداران به‌راحتی می‌توانند از صرافی‌ها ارز دیجیتال خریداری کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما نمی‌توانیم و با تحولات دنیا بجنگیم و باید با تدابیر و تصمیمات درست، خود را با این تحولات همسو کنیم و در غیر این صورت بازنده خواهیم بود.

 سایت بیت شاپ، 24 ساعته، در کمترین زمان و با نازل‌ترین قیمت‌ها، ارز دیجیتال و کارت‌های اعتباری را به متقاضیان ارائه می‌دهد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیت شاپ - bit-shop

خرید و فروش ارزهای دیجیتالی بیت کوین، دوج کوین، اتریوم و ریپل اعطای کارت های اعتباری مسترکارت، ویزا کارت، یونین پی کارت و ...

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بانک، بیمه و سرمایه