اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970118290190092

نتایج مسابقات جام جهانی 2018 را درست پیش بینی کنید و از سایت ریحون جایزه بگیرید

پیش بینی مسابقات جام جهانی 2018 و جوایز نفیس و متنوع ریحون

کد: 13970118290190092

https://goo.gl/MGSrPk

، تهران , (اخبار رسمی): به صفحه‌ی ویژه‌ی جام جهانی ریحون سر بزنید و نتیجه هر بازی را پیش بینی کنید؛ با پیش بینی درست نتیجه هر بازی، شانس برنده شدن جایزه‌های بسیار جذابی مثل پلی‌استیشن 4 را خواهید داشت. همچنین با ثبت هر سفارش از ریحون، شانس برنده شدن جایزه بزرگ ریحون یعنی یک دستگاه خودرو را دارید.

worldcup camp 4/2 test
پیش بینی مسابقات جام جهانی 2018 و جوایز نفیس و متنوع ریحون

درست سه­ چهار سال پیش بود که برای سفارش غذا از رستوران‌های اطرافمان، باید از بین کلی کاغذ رنگی و سیاه‌سفید، منوی رستوران‌ها را نگاه می‌کردیم و بعد از کلی بحث که پیتزا بخوریم یا کباب، غذا را انتخاب می‌کردیم و بعد وارد مرحله اصلی یعنی زنگ زدن و آدرس دادن به رستوران برای دریافت یک وعده غذایی می‌شدیم. تمام این کارها در کنار این‌که کلی وقت می‌گرفت و اصولاً غذای ما با تأخیر ارسال می‌شد و در نهایت هم غذا  آن چیزی که دوست داشتیم از آب درنمی‌آمد. اما امروزه یه اتفاق خوب در زندگی هوشمند ما افتاده و آن‌هم اضافه شدن کلی سامانه هوشمند است که یکی از مهم‌ترین آن‌ها، سفارش آنلاین غذا است؛ امروزه به کمک سامانه سفارش آنلاین غذا مثل ریحون، می‌توان از بین منوی عکس‌دار هزاران رستوران، در کمتر از 2 دقیقه، غذای خود را خیلی سریع و راحت انتخاب کرده و بعد در محلی که دوست دارید تحویل بگیرید.

پش بینی کنید؛ برنده شوید؛ با کلی غذای خوشمزه، این یک بازی برد برد است!

جام جهانی، بزرگ‌ترین رویداد ورزشی در جهان است. این رویداد بزرگ با برنامه‌های ویژه‌ی سامانه سفارش آنلاین غذای ریحون برای کاربران همراه است.

در طول برگزاری مسابقات جام جهانی، به صفحه‌ی ویژه‌ی جام جهانی ریحون سر زده و نتیجه هر بازی را پیش بینی کنید؛ با پیش بینی درست نتیجه هر بازی، شانس برنده شدن جایزه‌های بسیار جذابی مثل اعتبارهای 120 هزار تومانی ریحون و پلی‌استیشن 4 را خواهید داشت. همچنین با ثبت هر سفارش از ریحون، 1 امتیاز گرفته و شانس برنده شدن پلی‌استیشن 4 به همراه بازی FIFA و جایزه بزرگ ریحون یعنی یک دستگاه خودرو را  دارید.

گفتنی است در حال حاضر خدمات ریحون با بیش از 3500 رستوران در کلان شهرهای تهران، کرج، اصفهان، مشهد، شیراز، تبریز، رشت، اهواز و قزوین فعال است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ریحون

ریحون هوشمندانه ترین راه سفارش اینترنتی غذا از رستوران های خوب شهر هست که به رستوران ها امکان ارائه سرویس آنلاین داده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]