کد: 13970126291148352

اطلاعات تازه از دستبند هوشمند Mi Band 3 شیائومی

کد: 13970126291148352

https://goo.gl/ARrBr6

، شیراز , (اخبار رسمی): کیفیت صفحه نمایش در Mi Band 3 به مراتب بهتر از پنل نمایش Mi Band 2 خواهد بود و به همین خاطر حدس می‌زنیم که ممکن است صفحه نمایش نسل سوم رنگی باشد.

اطلاعات تازه از دستبند هوشمند Mi Band 3 شیائومی
دستبند سلامتی

در حال حاضر اطلاعاتی درباره مشخصات فنی و قابلیت‌های دیگر این دستبند هوشمند سلامتی در دسترس نیست و باید منتظر انتشار خبرهای تکمیلی در این باره بمانیم

 مدیر عامل کمپانی شیائومی، چند روز پیش رسما تأیید کرد که دستبند هوشمند Mi Band 3 شیائومی با همکاری این سازنده در دست توسعه است و حالا هم تصویری منسوب به آن منتشر شده است که بخشی از رابط کاربری نرم افزاری‌اش را به نمایش می‌گذارد. اگر به تصویر نگاه کنید، متوجه نوعی آموزش نرم افزاری برای تنظیم برخی ویژگی‌ها می‌شوید. این تصویر در ابتدا توسط AndroidTR منتشر شد و به نظر می‌رسد کاربری که این تصویر را اولین بار منتشر کرده در تلاش بوده است تا اپلیکیشن Mi Fit شیائومی را از چینی به اسپانیایی ترجمه کند و به اشتباه با این عناصر در رابط کاربری مواجه شده که همچنین نشان دهنده احتمال معرفی قریب الوقوع دستبند بعدی این سازنده چینی به نام Mi Band 3 است.

با توجه به توضیح ارائه شده، در تصویر پیش رو شاهد شمایل یک دستبند هوشمند سلامت هستیم که از نظر طراحی ظاهری شبیه Mi Band 2 به نظر می‌رسد. البته همان طور که می‌دانید، Mi Band 2 با صفحه نمایش لمسی معرفی نشد بلکه از دکمه‌های عملگر در پنل نمایش بهره می‌برد و اگر این تصویر و خبر تازه صحت داشته باشد،

می‌توان پیش بینی کرد که Mi Band 3 هم مانند نسل قبلی از دکمه‌های عملگر اختصاصی روی صفحه بهره ببرد اما صفحه نمایش آن به لمس و فشار هم حساس باشد. همچنین آنچه در تصویر به نمایش درآمده است نشان می‌دهد که شیائومی برنامه‌های تازه‌ای برای دستبند تازه‌اش در نظر دارد و می‌خواهد آن را به قابلیت‌های لمسی نوین مجهز کند.

برای مثال، به نظر می‌رسد کاربر بتواند برای انتخاب بین گزینه‌های مختلف آب و هوا، نوتیفیکیشن‌ها و سایر عناصر موجود در رابط کاربری، انگشت خود را روی صفحه نمایش بکشد و بدین ترتیب انتخاب کند.

دکمه عملگر اختصاصی که قرار است پایین صفحه نمایش تعبیه شود هم احتمالا به عنوان دکمه بازگشت عمل خواهد کرد و از یک عملکرد دیگر هم در صورت فشردن و نگه داشتن انگشت پشتیبانی می‌کند. با توجه به شواهد اینگونه برداشت می‌شود که کاربر قادر خواهد بود برای باز کردن قفل صفحه، انگشتش را روی پنل نمایش به سمت بالا بکشد.

همچنین لازم به ذکر است که منبع این خبر ادعا می‌کند کیفیت صفحه نمایش در Mi Band 3 به مراتب بهتر از پنل نمایش Mi Band 2 خواهد بود و به همین خاطر حدس می‌زنیم که ممکن است صفحه نمایش نسل سوم رنگی باشد.

در حال حاضر اطلاعاتی درباره مشخصات فنی و قابلیت‌های دیگر این دستبند هوشمند سلامتی در دسترس نیست و باید منتظر انتشار خبرهای تکمیلی در این باره بمانیم. دستبند هوشمند Mi Band 2 در سال 2016 رسما معرفی و روانه بازار شد و دیگر وقتش رسیده است تا شیائومی از نسل تازه این گجت‌های پرطرفدار رونمایی کند. ممکن است Mi Band 3 تا اواخر سال 2018 رسما معرفی شود اما هنوز هیچ خبر رسمی درباره تاریخ نهایی رونمایی از این محصول منتشر نشده است.

موبایل مرکزی شیراز یکی از معتبرترین شرکت های ارائه دهنده دستبند سلامتی شیائومی  می باشد شما می توانید از سایت موبایل مرکزی شیراز به نشانی mpcir.com دستبند سلامتی شیائومی را با تخفیف بسیار عالی و قیمت باور نکردنی سفارش دهید

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت موبایل مرکزی شیراز

شرکت داده پردازان پارسیان همراه فارس با هدف ارتقای کیفی محصولات و خدمات و افزایش توان رقابتی خود در یک فضای رقابتی سالم، تلاش دارد تا ضمنعرضه برندهای خود به عنوان برندهای مطرح و قابل اعتماد در سطح جهانی، همکاری تجاری خود با سایر برندهای معتبر داخلی و خارجی را حفظ و تقویت نماید.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.