اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970202292238128

جشنواره پک‌های بهاری دیجی آف

انواع ماسک لایه‌بردار ضد جوش، انواع کرم‌های گیاهی، انواع شامپو و نرم‌کننده

کد: 13970202292238128

https://goo.gl/gH2Zkt

، خرم آباد , (اخبار رسمی):  جشنواره پک‌های بهاری دیجی‌آف برای تمامی محصولات پرمون، هربکس و پرونایس برگزار می‌شود. در این جشنوار 2 محصول می‌خرید و 3 محصول دریافت می‌کنید.

انواع ماسک لایه بردار ضد جوش، انواع کرم های گیاهی ، انواع شامپو و نرم کننده
انواع ماسک لایه‌بردار ضد جوش، انواع کرم‌های گیاهی، انواع شامپو و نرم‌کننده

جشنواره پک‌های بهاری بهترین فرصت تست محصولات پرمون، هربکس و پرونایس جهت انتخاب برای همیشه

به گزارش روابط عمومی داروسازی بهداشتی دکتر جهانگیر، جشنواره تخفیف‌های ویژه محصولات این شرکت با عنوان جشنواره پک‌های بهاری دیجی‌آف در فروشگاه اینترنتی دکتر جهانگیر دوره زمانی یک هفته برگزار می‌شود.

براساس این گزارش، مشتریان در مدت این جشنواره می‌توانند تمامی محصولات پرمون، هربکس و پرونایس را از طریق سایت فروشگاهی دکتر جهانگیر و با تا 50 درصد تخفیف تهیه کنند.

تمامی محصولات این شرکت از قبیل: انواع شامپوهای گیاهی پرمون، انواع کرم‌های گیاهی و ضد آفتاب، انواع لوسیون ضدجوش، ضدتعریق و بوی بدن، شامپو نرم‌کننده خاویار پرونایسو خمیردندان‌هایی با فناوری نانو و ماسک‌های لایه‌بردار ضدجوش در فروشگاه اینترنتی دکتر جهانگیر با قیمت‌هایی بسیار پایین عرضه می‌شود.

امید است که با برداشتن واسطه‌ها توانسته باشیم گامی بسیار مهم در ارتباط با مشتریان برداشته باشیم و رضایت شما را جلب کنیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پرمون، هربکس، پرونایس

شرکت دانش بنیان داروسازی بهداشتی دکتر جهانگیر درسال 1360 تحت عنوان لابراتوار بهداشتی دکتر جهانگیر شروع به کار نمود و در سال 1372 موفق به اخذ مجوز ساخت دارو از وزارت بهداشت و صنایع گردید. محصولات این شرکت پرمون ، هربکس و پرنایس است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی