اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970331301496679

از این پس گوشی‌های سری Huawei Mate 10 چهره شما را می‌شناسند!

کد: 13970331301496679

https://goo.gl/bPvFva

، تهران , (اخبار رسمی): فناوری تشخیص چهره در دنیا در حال رشد است پس می‌توان انتظار داشت که به زودی به جزیی از زندگی روزمره ما بدل شود.

از این پس گوشی های سری Huawei Mate 10  چهره شما را می شناسند!
از این پس گوشی‌های سری Huawei Mate 10 چهره شما را می‌شناسند!
از این پس گوشی های سری Huawei Mate 10  چهره شما را می شناسند!
از این پس گوشی‌های سری Huawei Mate 10 چهره شما را می‌شناسند!

هوآوی در راستای فراهم کردن آخرین فناوری‌های روز برای کابران خود در تجهیزات موبایل خود، هم اکنون چندین گوشی هوشمند در سری‌های مختلف، حتی گوشی‌های اقتصادی، را به فناوری تشخیص چهره مجهز کرده است

فناوری تشخیص چهره در دنیا در حال رشد است پس می‌توان انتظار داشت که به زودی به جزیی از زندگی روزمره ما بدل شود. امروزه ما با چهره خود می‌توانیم خرید کنیم، با نگاه کردن به دوربین سلفی پول پرداخت کنیم، هنگام ورود به هتل بدون سوالات اولیه شناسایی و مورد استقبال قرار گیریم، افراد گمشده را با سرعت بیشتری پیدا کنیم و در شبکه‌های اجتماعی به صورت خودکار تَگ (برچسب گذاری) شویم.

واقعیت این است که فناوری تشخیص چهره امروز به سرعت در حال رشد در همه حوزه‌ها از جمله گوشی‌های هوشمند است. در گوشی‌های هوشمند کمترین کاربر این فناوری باز کردن سریع قفل گوشی بدون اجبار به استفاده از کلمات عبور و حتی بدون استفاده انگشتان در هنگام آلوده بودن آنها است.

هوآوی در راستای فراهم کردن آخرین فناوری‌‌های روز برای کابران خود در تجهیزات موبایل خود، هم اکنون چندین گوشی هوشمند در سری‌های مختلف، حتی گوشی‌های اقتصادی، را به فناوری تشخیص چهره مجهز کرده است. اما این تازه شروع راه است چرا که Huawei کاربران گوشی‌های پرطرفدار سری Mate 10 را نیز به این فناوری مجهز می‌کند تا این کاربران هم بتوانند تجربه کاربری بهینه‌تری با گوشی‌های پرچم دار فعلی سری Mate داشته باشند.

قابلیت Face Unlock:

قابلیت Face Unlock و یا باز کردن قفل گوشی با تشخیص چهره امنیت و آسودگی خاطر بیشتری برای کاربران گوشی‌های سری Mate 10 شامل Huawei Mate 10 و Huawei Mate 10 Pro به ارمغان می‌آورد چرا که علاوه بر تشخیص اثر انگشت سریع، راه ساده‌تری نیز برای باز کردن قفل گوشی در اختیار آنها قرار می‌گیرد. نرم‌افزار پیشرفته تشخیص چهره Huawei در این گوشی با ذخیره اطلاعات نقاط مشخصی در چهره کاربران، از باز کردن قفل گوشی تنها با عکس یا ویدیوی گرفته شده از چهره کاربران برای امنیت کامل این راهکار ممانعت می‌کند.

چگونه Face Unlock فعال می‌شود؟

در صورت دریافت و نصب فایل به روز رسانی مربوط به Face Unlock در گوشی‌های Mate 10 با مراجعه به منوی Security & Privacy در پخش تنظیمات یا همان Setting در گوشی خود می‌توانید این ویژگی را تنظیم و فعال کنید. Huawei برای سادگی بیشتر در این بخش دو نحوه باز کردن قفل گوشی با چهره را در اختیار کاربران قرار می‌دهد: باز کردن قفل به صورت مستقیم (Direct Unlock) یا باز کردن قفل پس از کشیدن صفحه نمایش بالا یا اصلاحاً Slide to Unlock.

گوشی‌های Huawei Mate 10 و Huawei Mate 10 Pro با وجود پردازنده Kirin 970 در بخش‌های مختلفی همچون دوربین، میکروفون، مدیریت انرژی و . . . از پردازش هوش مصنوعی بهره‌گیری می‌کند. همچنین این گوشی از باتری فوق‌العاده پرظرفیت 4000 mAh برخوردار بوده و اولین گوشی است که از استاندارد امنیت TUV برای شارژ سریع ایمن دریافت کرده است. 

هم اکنون در کشور ما به روز رسانی Face Unlock برای گوشی Huawei Mate 10 Pro عرضه شده است. همچنین این بروز رسانی آن لاین به زودی برای گوشی Huawei Mate 10 هم عرضه می‌شود. کاربران می‌توانند برای دریافت آخرین به روز رسانی‌ها برای گوشی خود به مراکز ارائه خدمات پس از فروش هوآوی مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مات

کانون بازاریابی و ارتباطات مات، به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش می کند بر مبنای دانش و تجارب کارکنان، به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]