اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970403301827639

کاربرد صنعت داربست در ورزش

کد: 13970403301827639

https://goo.gl/F6Mgom

، تهران , (اخبار رسمی): همان‌طور که می‌دانید داربست‌ها در صنعت ساخت‌وساز بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما؛ داربست ها علاوه بر صنعت ساخت‌وساز که خود بسیار عظیم است در بسیاری موارد دیگر از جمله ورزش مثلاً در ساخت ورزشگاه فوتبال و یا تعمیر و نگهداری آن نیز استفاده می‌شود.

کاربرد صنعت داربست در ورزش
ورزشگاه فوتبال

همانطور که می دانید داربست‌ها در صنعت ساخت‌و‌ساز بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما؛ داربست‌ها علاوه بر صنعت ساخت‌و‌ساز که خود بسیار عظیم است در بسیاری موارد دیگر از جمله ورزش مثلا در ساخت ورزشگاه فوتبال و یا تعمیر و نگهداری آن نیز استفاده می‌شود.

از کاربردهای اصلی داربست در ورزش می‌توان به ساخت دروازه فوتبال با لوله‌های داربست اشاره کرد البته لازم به ذکر است که در اروپا برخی شرکت‌ها هستند که فقط راهکار‌های داربستی ارائه می‌دهند که بسیار جذاب به نظر می‌رسد که جنس داربست‌هایی که این شرکت‌ها استفاده می‌کنند معمولا از آلومینیوم است که به دلیل وزن کم و زیبایی منحصر به فرد آن بسیار قابل توجه است. از دیگر کاربردهای داربست می‌توان به ساخت وسایل ورزشی اشاره کرد که حتی برای کودکان نیز قابل استفاده است و می‌تواند به رشد حرکات آنها کمک بسیاری کند.

البته باید از محافظ‌هایی نیز برای داربست‌ها استفاده کرد. این داربست‌ها در مسابقات ورزشی پر هیجان نیز می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد که در برنامه پر طرفدار نینجاهای آمریکایی نمونه‌های جالب و متعددی از این داربست‌ها می توانید پیدا کنید. البته هنوز این داربست‌ها در ایران مرسوم نیست و فعلا بیشتر به صورت چهارپایه‌های داربستی استفاده می‌شود، اما؛ امید است تا این صنعت در ایران نیز به خوبی رشد کند، زیرا؛ سالیانه حوداث زیادی در این صنعت اتفاق می‌افتد و مهمترین دلایل آن می‌تواند عدم استفاده از جنس مرغوب، اجرای ضعیف، توجه نکردن کارگران به نکات ایمنی و عدم رعایت نکات ایمنی توسط شرکت‌ها است.

علاقه‌مندان برای استفاده از مقالات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت داربستان مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

داربستان

داربستان مرجع تخصصی خدمات در حوزه صنعت ساختمان و داربست

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

مسکن و ساختمان | تجهیزات ورزشی