اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970404302126679

جشنواره «تابستان پر ستاره هوآوی» آغاز شد

کد: 13970404302126679

https://goo.gl/3HguhN

، تهران , (اخبار رسمی): کاربران با خرید گوشی‌های هواوی منتخب در این جشنواره، از تخفیف فروش و شانس شرکت در قرعه‌کشی و برنده شدن هزاران جایزه مانند ده‌ها گوشی Huawei P20 Pro را بهره‌مند می‌شوند.

جشنواره "تابستان پر ستاره هوآوی" آغاز شد
جشنواره «تابستان پر ستاره هوآوی» آغاز شد

ده‌های گوشی Huawei P20 Pro به عنوان هدیه اصلی قرعه‌کشی‌های این جشنواره از برترین دوربین عرضه شده در بازار گوشی‌های هوشمند تا به امروز بهره‌مند هستند

با شروع فصل تابستان و تعطیل شدن مدارس و دانشگاه‌ها اوقات فراغت زیادی برای سرگرمی در اختیار دانش آموزان و دانشجویان قرار می‌گیرد. همچنین با توجه به اینکه در این فصل تمایل کاربران بازار گوشی‌های هوشمند به خرید گوشی رو به افزایش است، هوآوی برای همراهی با کاربران تصمیم به برگزاری جشنواره‌ای تحت عنوان «تابستان پر ستاره هوآوی» برای بازار گوشی‌های هوشمند دارد.

در جشنواره «تابستان پر ستاره هوآوی» کاربران با خرید هر یک از گوشی‌های منتخب شانس شرکت و برنده شدن در قرعه‌کشی‌های هفتگی جذاب با جوایز زیادی مانند ده‌ها گوشی Huawei P20 Pro را خواهند داشت. گوشی‌های مد نظر در این جشنواره شامل مدل زیر می‌شوند:

  • Huawei Y7 Prime 2018 Huawei Y5 Prime 2018 Huawei nova 3e Huawei Mate 10 Pro Huawei Mate 10 Huawei Mate 10 lite

لازم به ذکر است که گوشی‌های Huawei Mate 10 و Huawei Mate 10 Pro در مدت زمان این جشنواره با تخفیف ویژه‌ای در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

جوایز در نظر گرفته شده برای قرعه‌کشی‌های هفتگی این جشنواره علاوه بر ده‌ها گوشی پرچم‌دار Huawei P20 Pro شامل هزاران جایزه دیگر مانند پاوربانک، ترازو، خدمات VIP و ... خواهد بود.

ده‌های گوشی Huawei P20 Pro به عنوان هدیه اصلی قرعه‌کشی‌های این جشنواره از برترین دوربین عرضه شده در بازار گوشی‌های هوشمند تا به امروز بهره‌مند هستند. Huawei P20 Pro از سه دوربین با لنزهای Leica برای ثبت عکس‌های 40 مگاپیکسلی با امکان ثبت عکس‌های بی‌نظیر در محیط‌های کم‌نور و همچنین زوم 5 برابری برخودار هستند از این حیث ارزش بالایی به خصوص برای کاربرانی که علاقه‌مند به عکاسی با گوشی‌های هوشمند خود دارند هستند.

به علاوه هوآوی برای گوشی‌های Huawei Mate 10  و Huawei Mate 10 Pro همزمان با این جشنواره پکیج‌های به‌روزرسانی نرم‌افزاری خاصی در نظر گرفته که از آن جمله می‌توان به تجهیز نرم‌افزاری این گوشی‌ها به قابلیت Face Unlock اشاره کرد.

برای اطلاعات بیشتر در ارتباط با جشنواره «تابستان پر ستاره هوآوی» می‌توانید به وب‌سایت زیر مراجعه کنید:

http://www.huaweistars.com/

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مات

کانون بازاریابی و ارتباطات مات، به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش می کند بر مبنای دانش و تجارب کارکنان، به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]