اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970409302817894

بهترین شهرها برای خرید ویلا در شمال

کد: 13970409302817894

https://goo.gl/Mu47CL

، مشهد , (اخبار رسمی): همه ایرانی‌ها خاطرات خوشی از شمال دارند و سواحل طولانی و جنگل‌های انبوه آن همیشه زیبایی بی‌نظیری داشته است. خیلی به داشتن یک خانه یا ویلا در این خطه‌ی زیبا فکر کرده‌اند، اما در کدام بخش از این بهشت زیبا؟ مانیشن «مرجع معرفی ویلا در شمال» راهنمایی‌های کاربردی در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

بهترین شهرها برای خرید ویلا در شمال
بهترین شهرها برای خرید ویلا در شمال
بهترین شهرها برای خرید ویلا در شمال
بهترین شهرها برای خرید ویلا در شمال
بهترین شهرها برای خرید ویلا در شمال
بهترین شهرها برای خرید ویلا در شمال
بهترین شهرها برای خرید ویلا در شمال
بهترین شهرها برای خرید ویلا در شمال

همه ایرانی‌ها خاطرات خوشی از شمال دارند و سواحل طولانی و جنگل‌های انبوه آن همیشه زیبایی بی‌نظیری داشته است. خیلی به داشتن یک خانه یا ویلا در این خطه‌ی زیبا فکر کرده‌اند، اما در کدام بخش از این بهشت زیبا؟ مانیشن «مرجع معرفی ویلا در شمال» راهنمایی‌های کاربردی در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

کدام استان شمال؟

وقتی صحبت از شمال می کنیم، شاید خیلی از ذهن ها به سمت جاده چالوس، نوشهر و متل قو برود اما خطه ی شمال بسیار پهناور است و هر قسمت آن زیبایی های منحصر به خودش رو داره و به تفکیک سه استان شمالی در مورد ویژگی های هرکدام برای خرید ویلا در شمال بحث می کنیم. برای مشاهده لیست این ویلاها و قیمت های آنها به صفحه خرید ویلا در شمال مراجعه کنید.

استان مازندران

استان مازندران شلوغ‌ترین و پر رونق‌ترین منطقه برای خرید و فروش و همچنین رهن و اجاره ویلا در منطقه شمال محسوب می‌شود و البته زیبایی‌های بی‌نظیر این استان، نزدیک بودن به شهر تهران و مردمان مهمان‌نواز آن از دلایل مهم این اتفاق هستند. با کمی تحقیق در بازار املاک مازندران متوجه خواهید شد که معمولا این استان رو به دو قسمت شرقی و غربی تقسیم می‌کنند و در این مقاله هم به صورت جداگانه در مورد این دو قسمت صحبت خواهد شد.

شرق مازندران

شرق مازندران از مرز استان مازندران با استان گلستان شروع و تا شهر بابلسر امتداد می‌یابد. این منطقه با توجه به ویژگی‌های جغرافیایی نتوانسته به بازار جذابی برای ویلا تبدیل شود. زیرا از شهرهای آن مثل ساری تا اولین جنگل‌ها باید 50 تا 60 کیلومتر به سمت جنوب رفت و برای رسیدن به ساحل نیز مسافت 30 کلیومتری به سمت شمال را باید طی کرد و به همین علت معمولا افرادی که هدفشان زندگی در شمال است و نه تفریح، در این مناطق به دنبال ویلا هستند و بورس‌ترین منطقه در شرق مازندران برای ویلا را باید بلوار دریا در شهر ساری دانست. جالب است بدانید که قیمت ویلا در شرق مازندران از غرب آن گران‌تر است.

غرب مازندران

به جرات می‌شود غرب مازندران رو به عنوان بورس ویلای ایران و پر رونق‌ترین منطقه برای خرید و فروش ویلا در شمال در نظر گرفت. غرب مازندران به علت نزدیکی جنگل به دریا و همچنین نزدیکی به پایتخت، اکثر مشتریان ویلا در شمال رو به سمت خودش جذب کرده و این منطقه را باید به 3 قسمت اصلی تقسیم کرد. منطقه اول حد فاصل آمل چمستان و نور، منطقه دوم نوشهر، متل قو و نمک آبرود و منطقه سوم عروس شمال یعنی شهر رامسر است.

حدفاصل آمل، چمستان و نور

این منطقه را می‌توان مرکز ویلا در استان مازندران دانست و تنوع بسیار بالایی در انتخاب ویلا چه از لحاظ قیمت که از 100 میلیون تا چند میلیارد وجود داره و چه از لحاظ نوع ساحلی یا جنگلی می‌توانید پیدا کنید. وجود بازارهای محلی، جنگل‌های زیبا مثل لاویج و مردمان خون‌گرم این منطقه، آدم رو برای داشتن یک خونه دوم در این منطقه تشویق می‌کند. بورس‌ترین بازار ویلا در این منطقه، شهر چمستان است که می‌توان برای مشاهده ویلاهای آن به صفحه خرید ویلا در چمستان رفت.

منطقه نوشهر، متل قو و نمک آبرود

منطقه نوشهر تا نمک آبرود از قدیم تا به اکنون همیشه برای پایتخت‌نشینان منطقه محبوب بوده است. تلکابین نمک آبرود، ییلاق کلاردشت، جاده چالوس و بازارهای متنوع آن این منطقه را برای خریدران ویلا بسیار جذاب کرده و نزدیک‌ترین نقطه شمال به تهران محسوب می‌شود و تهرانی‌هایی که از ترافیک این شهر بزرگ فرار و به شمال پناه می‌آوردند دیگر علاقه‌ای به ترافیک‌های شمال نشان نمی‌دهند و تمایل دارند در همین مناطق صاحب ویلا باشند.

رامسر

به راستی که رامسر نه تنها عروس شمال که عروس ایران است و نزدیکی کوه‌های سرسبز به ساحل خزر، مجموعه‌های تفریحی فراوان از جلمه تلکابین و شهربازی رامسر، آب گرم‌ها، جنگل‌های زیبایی مثل دالخانی، کاخ مرمر و بسیاری از دیدنی‌های متنوع در این منطقه، رامسر را به شهری بی‌نظیر برای زندگی تبدیل کرده است. در این منطقه به علت نزدیکی کوه به جنگل هر دو نوع ویلای ساحلی و جنگلی را می‌توانید با فاصله کمی از هم انتخاب کنید و قیمت‌های ویلا در این منطقه نیز نسبت به زیبایی‌ها و قطب گردشگری بودن آن، مبالغ مناسبی دارند.

استان گیلان

استان زیبای گیلان با مردمان خونگرم، همیشه خاطرات خوشی را به ذهن تداعی می‌کند و شهرهای زیبای خود از جمله لاهیجان، انزلی و رشت را نمی‌توان از یاد برد. اما استان گیلان نسبت به استان مازندران در زمینه ویلا از رونق کمتری برخوردار است و و می‌توان بورس ویلا در این استان را به دو قسمت انزلی و زیبا کنار تقسیم کرد.

بورس ویلا در بندر انزلی

در بندر انزلی معروف‌ترین بازار ویلاها شهرک معروف دهکده ساحلی است که شهرت زیادی دارد و تنها نکته این شهرک قیمت ویلاهای آن است که با توجه به امنیت بالا و متراژ ویلاها، قیمت‌های آن از 1 میلیارد به بالا است. همچنین نزدیکی به بازارهای آزاد بندرانزلی و دیدنی‌های خود بندر از جمله تالاب انزلی از دیدنی‌های این منطقه است.

بورس ویلا در زیباکنار

محدوده زیباکنار در حدفاصل کیاشهر تا سه راه حسن رود قرار دارد و در واقع بورس ویلاسازی و بازار ویلای استان گیلان در این محدوده قرار دارد و البته قیمت‌های ویلا در این منطقه نیز بسیار مناسب‌تر است و از 150 تا 200 میلیون تومان به بالا می‌توان ویلا پیدا کرد و همچنین این منطقه یکی از بکرترین و آرام‌ترین سواحل خزر را در بر دارد.

شرایط کلی خرید ویلا در استان گیلان

نکته مهمی که خرید ویلا در استان گیلان برای خریداران آن می‌تواند داشته باشد، شهروند منطقه آزاد انزلی شدن است که امتیازات جالبی برای افراد در آینده می‌تواند به همراه داشته باشد و نکته‌ی دیگری را هم که باید به آن اشاره کرد، کم ترددتر بودن استان گیلان نسبت به استان مازندران است و محیطی که ویلاها در آن قرار دارند از امنیت و همچنین آرامش بالاتری برخوردار است.

استان گلستان

شاید کمتر کسی به خرید ویلا در استان گلستان اندیشیده باشد، اما جالب است بدانید که بکرترین جنگل‌های شمال در استان گلستان واقع شده و طبیعت‌های زیبایی مثل جنگل‌های درازنو، نهارخوران و آبشارهای خان ببین فوق‌العاده دیدنی هستند. خرید ویلا در استان گلستان به دو قسمت اصلی ساحلی و جنگلی تقسیم می‌شود که بازار هر کدام، منطقه مشخصی از استان گلستان هستند.

خرید ویلای ساحلی در گلستان

مرسوم‌ترین بازار ویلا در قسمت ساحلی، 2 بندر اصلی این استان یعنی بندر ترکمن که اکثریت مردم آن را ترکمن‌های نجیب شکل می‌دهند و بندر گز هستند که بندری پر تردد و تجاری است.

خرید ویلای جنگلی در گلستان

اگر به داشتن یک ویلا در جنگلی بکر و دست نخورده علاقه دارید استان گلستان گزینه جذابی محسوب می‌شود و روستاهای ییلاقی و جنگلی اطراف گرگان دارای ویلاهایی در مناطق بکر و زیبای استان گلستان هستند که معروف‌ترین این روستاها، روستای بسیار زیبای حضرت است.

زندگی در استان گلستان

با توجه به اینکه شهر گرگان در مرکز این استان واقع شده و شما با صرف زمان اندکی می‌توانید به مناظر دیدنی این استان دسترسی داشته باشید، داشتن یک آپارتمان در شهر گرگان نیز می‌تواند انتخاب جذابی باشد و جالب است بدانید شهر گرگان از قدیمی‌ترین شهرهای ایران است و دیدنی‌های فراوانی از جمله دیوار باستانی گرگان را در خودش جا داده است. برای مشاهده لیست آپارتمان‌ها در گرگان می‌توانید به صفحه خرید آپارتمان در گرگان مراجعه کنید.

کلام آخر

داشتن یک ویلا در هر کدام از استان‌های شمالی می‌تواند جذابیت‌های خودش را داشته باشد و با توجه به علایق و روحیات شخص و البته در نظر گرفتن بعد مسافت، می‌توان هر کدام از این مقصدها را برای داشتن ویلا یا حتی یک آپارتمان انتخاب کرد. یادتان باشد که خیلی‌ها حتی بودجه لازم برای داشتن یک خانه برای خود را هم ندارند. به امید روزی که هر ایرانی در کنار داشتن خانه خود، بتواند یک ویلای ییلاقی یا تفریحی هم داشته باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مانیشن

مانیشن یک بازار آنلاین معاملات املاک هست که خریداران و مالکان در اون بصورت کاملا رایگان می تونن دنبال ملک بگردن یا ملکشون رو آگهی بکنند و در کنار اون ها مشاورین املاک متخصص هم برای انجام مطمئن و درست معاملات حضور دارند. در مانیشن علاوه بر ملک، مشاوره تخصصی و رایگان، مقالات آموزشی و امکانات زیاد دیگه‌ای هم برای کاربران عزیز ایرانی فراهم شده.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]