کد: 13970411303038527

تاور کرین پتن فرانسه از معروف‌ترین برندهای جرثقیل برجی که کاربردهای بسیاری دارد

ساخت مجسمه با سه مدل تاور کرین پتن

کد: 13970411303038527

https://goo.gl/qzpBSj

، کرج , (اخبار رسمی): همان‌طور که می‌دانید تاور کرین‌ها انواع گوناگونی دارند و هرکدام نسبت به کارایی خود کاربردهای گوناگونی داشته و در پروژه‌های مختلف بکار می‌روند. این بار از سه مدل از تاورکرین‌های پتن فرانسه در ساخت مجسمه‌ای در هندوستان استفاده شده است.

ساخت مجسمه با سه مدل تاور کرین پتن
ساخت مجسمه 182 متری در هندوستان بوسیله تاور کرین پتن

جرثقیل‌های برجی Potain MR 295 H20 و جرثقیل بالابر MC 205 B برای پروژه مجسمه تاریخی در گجرات انتخاب شدند. تاور کرین Potain MR 295 H20 مناسب برای کار در فضاهای محدود است و MC 205 B یک سازنده قابل اعتماد و اثبات شده است.

مجسمه جدید وحدت در هند با استفاده از تاور کرین‌های چهار برج Potain ساخته شده است. این مجسمه، بنای یادبود اختصاصی برای سردار والعبابی پاتل، معاون اول نخست وزیر کشور و رهبر برجسته در جریان جنبش استقلال است. پس از تکمیل این بنا، مجسمه 182 متری یکی از بلندترین مجسمه‌های ساخته شده در جهان خواهد بود.

مواد به کار رفته در ساخت مجسمه با تاور کرین پتن

تاورکرین‌ها از سپتامبر 2015 در محل قرار گرفته‌اند. میله‌های بلند، بتن و فولاد، و نیز مونتاژ وسایل برنزی که روکش بیرونی مجسمه را تشکیل می‌دهند ؛ به اتمام رسیده است. این پوشش سنگین و متمایز، عمدا به این صورت طراحی و ساخته شده تا حالت نمادین داشته باشد. زیرا سردار پاتل در هندوستان به نام مرد آهنی (Ironman of India) شناخته شده است.

فونداسیون، ساختار اصلی و پل ارتباط مجسمه با جاده اصلی در حال حاضر کامل شده است. در این پروژه حدود 5600 تن فولاد سازه، 66000 تن بتن و 1900 تن برنز مورد استفاده قرار خواهد گرفت. انتظار می‌رود تا اواخر سال 2018 کار ساخت این مجسمه به پایان برسد.

Larsen & Toubro Limited یکی از پیشگامان تکنولوژی، مهندسی، ساخت و ساز و خدمات مالی با حجم معاملات بالغ بر 17 میلیارد دلار و حضور در 30 کشور است. جرثقیل Potain آن برای بکارگیری 2،989 کروم (470 میلیون دلار) در ساخت مجسمه وحدت، برای این پروژه به طور خاص خریداری شده است. L & T شرکت ساخت‌وساز تحت نظارت Sardar Sarovar Narmada Nigam است.

خرید تاور کرین پتن از مراکز معتبر

نسبت به ساخت هر سازه باید فاکتورهای گوناگونی لحاظ شود. همچنین هر مدل تاورکرین برای مکان و سبک ساخت‌وسازهای مختلفی طراحی شده است. به همین دلیل خرید تاورکرین یا اجاره آن از مراکز معتبر بسیار با اهمیت بوده و نقش به سزایی در زمان و کیفیت انجام پروژه شما خواهد داشت.

برای اینکه بدانید پروژه نیاز به چه مدل تاورکرینی دارد کافی است با مشاوران تاورکرین سپهرکرین تماس بگیرید. کارشناسان این مجموعه با سال‌ها تجربه در انجام پروژه‌های بزرگ، شما را در پیشبرد هرچه بهتر هدف یاری خواهند کرد. تاورکرین سپهرکرین معتبرترین مرکز و نماینده تاورکرین پتن فرانسه است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تاورکرین سپهرکرین

شرکت تاور کرین سپهر کرین سالها پیش با هدف واردات تاور کرین پتن فرانسه به داخل کشور شروع بکار کرد. این مرکز مهمترین هدف خود را حذف واسطه‌ها در خرید و فروش تاور کرین میدانست. زیرا در این صورت قیمت تمام شده برای مشتریان اجاره کننده جرثقیل برجی بسیار کاهش می‌یافت.

منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید