اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970411303146679

چطور رنگ شفق قطبی برای گوشی‌های Huawei P20 در نظر گرفته شد

کد: 13970411303146679

https://goo.gl/AJ29a1

، تهران , (اخبار رسمی): مدت زمان زیادی است گوشی‌های سری P به دلیل دوربین قدرتمند خود معروف هستند که این امر با عرضه گوشی‌های سری Huawei P20 تقویت هم شده است.

چطور رنگ شفق قطبی برای گوشی های Huawei P20 در نظر گرفته شد
چطور رنگ شفق قطبی برای گوشی‌های Huawei P20 در نظر گرفته شد
چطور رنگ شفق قطبی برای گوشی های Huawei P20 در نظر گرفته شد
چطور رنگ شفق قطبی برای گوشی‌های Huawei P20 در نظر گرفته شد

طبیعت همیشه زیباترین‌ها را در خود جای داده است به همین دلیل است که جون سو کیم، مدیر ارشد طراحی هوآوی و تیم او مانند بزرگترین هنرمندان در طول تاریخ از رنگ‌های طبیعت الهام می‌گیرند

مدت زمان زیادی است گوشی‌های سری P به دلیل دوربین قدرتمند خود معروف هستند که این امر با عرضه گوشی های سری Huawei P20 تقویت هم شده است. گوشی Huawei P20 Pro در DxOmark از امتیاز 109 برخودار شده که بالاترین امتیازی است که تاکنون یک دوربین گوشی تلفن همراه در این رده بندی معتبر کسب کرده است. این گوشی برای اولین بار در دنیا به دوربین سه گانه Leica مجهز شده و با تلفیق سخت افزار عالی در کنار هوش مصنوعی کیفیت بی نظیری در عکاسی با موبایل به کاربران عرضه می کند.

اما نکته دیگری هم در ارتباط با گوشی‌های سری Huawei P20 وجود دارد که توجه بسیاری از کارشناسان و کاربران را به خود معطوف کرده است و آن چیزی نیست جز طراحی و رنگ خاص این گوشی که موسوم به Twilight یا رنگ تاریک و روشن صبح گاهی که شبیه به شفق قطبی هم هست. این رنگ خاص برای اولین در Huawei P20 به بازار معرفی شد.

همان‌طور که در عکس‌های این محصول مشاهده می‌شود در این رنگ خاص، رنگ بنفش به صورت ملایم به رنگ آبی میل می‌کند و ترکیب بسیار چشم‌نوازی را شکل می‌دهد. این ترکیب رنگی در طیف نوری در فیزیک هم در کنار هم قرار دارند و از یک خانواده هستند. کل موجودی گوشی‌های Huawei P20 با این رنگ خاص در زادگاه خودش یعنی کشور چین تقریباً بلافاصله پس از آغاز فروش به پایان رسید که این خود نشان از علاقه کاربران به این رنگ دارد.

اما چه چیز باعث شد که هوآوی به فکر به کارگیری این رنگ در گوشی خود بیافتد؟ برای پاسخ تنها کافی است از پنجره به بیرون نگاه کنید چراکه پاسخ طبیعت که هنرمندانه‌ترین و بدیع‌ترین ترکیب‌های رنگی را در خود جای داده است! Huawei از ابتدای طراحی Huawei P20 سعی کرد از بهترین‌های طبیعت در رنگ‌بندی این سری الهام بگیرد به طور مشخص رنگ شفق قطبی شمالی را مد نظر قرار داد.

طبیعت همیشه زیباترین‌ها را در خود جای داده است به همین دلیل است که جون سو کیم، مدیر ارشد طراحی هوآوی و تیم او مانند بزرگترین هنرمندان در طول تاریخ از رنگ‌های طبیعت الهام می‌گیرند. جون سو می‌گوید طراحان در هوآوی تنها طراحی نیستند، بلکه رویا پرداز هم هستند. به عنوان طراح ما سعی می‌کنیم از چیزهای مختلفی الهام بگیریم تا رویاهای مختلفی را خلق کنیم. ما باید ایده‌هایی در محصولات خود داشته باشیم که مشتریان بدون اینکه قبلاً آنها را دیده باشند، با مشاهده آن عاشقشان شوند، مانند رنگ Twilight!

در پایان لازم به ذکر است که هوآوی در جشنواره تابستانی خود ده‌ها گوشی Huawei P20 Pro به قید قرعه به خریداران گوشی‌های خود اهدا می‌کند. علاقه‌مندان برای کسب اطلاع بیشتر در ارتباط با این جشنواره به سایت زیر مراجعه کنند:

www.huaweistarts.com

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مات

کانون بازاریابی و ارتباطات مات، به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش می کند بر مبنای دانش و تجارب کارکنان، به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]