اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970426305499207

اهمیت فروشگاه‌های اینترنتی در بخش اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی

کد: 13970426305499207

https://goo.gl/oLyn7w

، تهران , (اخبار رسمی): فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک دو حوزه‌ی اصلی در رشد و توسعه‌ی کسب و کارهای اینترنتی به شمار می‌روند.

اهمیت فروشگاه‌های اینترنتی در بخش اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی
فروشگاه جامع اینترنتی شکا eshoka

رونق تولید و همچنین ایجاد اشتغال در کشور در گرو استفاده از کالای ایرانی و همچنین فرهنگ سازی برای تحقق آن است

بسترهای مناسبی که در سال‌های اخیرایجاد شده این امکان را می‌دهد تا با استفاده از فناوری اطلاعات و قابلیت‌های موجود در بخش تجارت الکترونیک با راه‌اندازی کسب و کارهای جدید نیازهای تولید کنندگان و کاربران را پاسخ بدهند و گامی در جهت اقتصاد مقاومتی بردارند.

با توجه به نیاز روزافزون کشور به برقراری و توسعه شبکه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات، توسعه مستمر تکنولوژی‌های ارتباطی، ارائه خدمات نوین مبتنی بر شبکه‌های اینترنتی، گسترش تقاضای آحاد مردم جهت دریافت خدمات به صورت تماما الکترونیکی و نیز رشد چشمگیر دسترسی کاربران به اینترنت در سال‌های اخیر، موسسه فرهنگی دیجیتالی شمیم نرم افزاردانش را برآن داشت که وب‌سایتی را طراحی کند تا بتواند خدماتی در جهت فناوری اطلاعات در کسب‌وکارهای اینترنتی در راستای اقتصاد مقاومتی  و حمایت از کالای ایرانی بردارد.

از آنجایی که اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی از مطالبات مقام معظم رهبری است و باید زمینه برای عملیاتی شدن آن در کشور فراهم شود، لذا رونق تولید و همچنین ایجاد اشتغال در کشور در گرو استفاده از کالای ایرانی و همچنین فرهنگ‌سازی برای تحقق آن است. لذا فروشگاه جامع اینترنتی شکا برای ایجاد فرهنگ‌سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی، اراده ملی و نهضتی همگانی ایجاد شد و با شعار هر جا قصد خرید داریم کالا و محصولات ایرانی را انتخاب کنیم را شعار خود قرار داده است.

فروشگاه جامع اینترنتی شکا (eshoka) با حمایت موسسه فرهنگی دیجیتالی شمیم نرم افزاردانش (shswco) با مجوزمرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد اسلامی بر پایه فناوری دیجیتالی و خدمات کاملا الکترونیکی راه‌اندازی شده است که هدف آن بر پایه اقتصاد مقاومتی و فرهنگ ناب ایران اسلامی و حمایت از خرید کالای ایرانی بنا نهاده شد و در اوایل سال 1395 این مجموعه راه‌اندازی و دراوایل سال 1396 به بهره‌برداری رسیده است.

تمرکز بر نیازها و انتظارات تولیدکنندگان و کاربران، ارائه خدمات استاندارد در خدمت‌رسانی دیجیتالی، رقابت صحیح بین تولیدکنندگان  و توسعه بازار دیجیتالی  و استفاده از فناوری‌های نوین از جمله رویکردهای اقتصادی و مدیریتی و فرهنگی این مجموعه است.

مشتریان در کانون توجه فروشگاه جامع اینترنتی شکا (eshoka) قرار دارند. از امکان جستجو گرفته تا امکان مقایسه‌ی کالاها، از «تضمین قیمت»، «ضمانت بازگشت»، تخفیف‌های مختلف گرفته تا ارسال رایگان، همه و همه بر مشتری محور بودن فروشگاه جامع اینترنتی شکا (eshoka) در عرصه تجارت الکترونیک دلالت دارند. رقابت اصلی بین تولیدکنندگان فعال در این حوزه بر سر جذب مشتریان و حفظ‌شان است.

لذا با توجه به اتمام رسیدن سایت آزمایشی فروشگاه جامع اینترنتی شُکا eshoka و ضرورت امکانات متنوع وایجاد امنیت بیشتر برای تولیدکنندگان و همچنین کاربران، سایت این مرکز با دارا بودن امکانات گذشته و اضافه شدن امکانات جدید همچنان آماده خدمت‌رسانی به تولید کنندگان وهموطنان عزیز است.

فروشگاه جامع اینترنتی شکا eshoka یک سایت رسپانسیو، چند زبانه، با پنل اختصاصی و یک سایت مرجع برای کاربران و یک بازار اینترنتی و بزرگترین فروشگاه جامع اینترنتی شیرینی‌های سنتی، چای، زعفران و عسل ایرانی است.

این فروشگاه محصولات تازه و باکیفیت تولیدکنندگان را مستقیماً از مراکز تولیدی‌ها و شرکت‌ها بر سر میز مشتریان و کاربران خود می‌آورد ومشتریان می‌توانند از محصولات تازه و مطمئن  و به روز تولیدکنندگان و شرکت‌ها معتبر بهره‌‌مند شوند. فروشگاه جامع اینترنتی شکا (eshoka) سعی دارد جستجوگران و کاربران اطلاعات محصولات تولیدکنندگان ایرانی را بر سایت خود متمرکز کند. برای این کار تمام امکانات فنی و مجوزهای لازم را به کار گرفته‌ و در آینده هم امکانات متنوعی دیگری را در این سایت فراهم خواهد کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه فرهنگی دیجیتالی شمیم نرم افزاردانش

موسسه فرهنگی دیجیتالی شمیم نرم افزاردانش ناشر دیجیتال برخط و بر حامل با مجوزهای معتبر و قانونی ازمرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد اسلامی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]