کد: 13970507307737201

استارتاپ رزانا، در الکامپ97 متولد شد

کد: 13970507307737201

https://goo.gl/j4MLv3

، قزوین , (اخبار رسمی): نیما زارعی، مدیرعامل استارتاپ رزانا در معرفی این استارتاپ گفت: این استارتاپ در حوزه ارائه محصولات سالم و طبیعی کار می‌کند. رزانا یک استارتاپ ساده، خوشمزه و دوست‌داشتنی است که سه محصول دارد، یکی محصولات خانگی و محلی، دسته دوم محصولات ارگانیک و دسته سوم فینگرفودها را شامل می‌شود.

استارتاپ رزانا، در الکامپ97 متولد شد
استارتاپ رزانا، در الکامپ97 متولد شد

نیما زارعی در خصوص محصولات خانگی و محلی که در رزانا ارائه می‌شود گفت: ما بهترین تامین‌کنندگان را انتخاب می‌کنیم، بهترین محصولات را گلچین می‌کنیم و همچنین در گرفتن کارت بهداشت و فرایند تولید و بسته‌بندی‌ محصولات نیز به آنها کمک می‌کنیم و در نهایت محصولات خانگی با نظارت رزانا به صورت پلمپ شده و استاندارد آماده تحویل می‌شوند.

برای استفاده از این سیستم کافی است به سایت مراجعه کرده و محصول و تولیدکننده آن را انتخاب کنید. با مشاهده تصویر آشپزخانه هر تولیدکننده و امتیازی که دیگران به او داده‌اند محصول را خریداری کنید.

وی در خصوص محصولات ارگانیک ارائه شده توسط این استارتاپ هم افزود: این محصولات همگی از شرکت‌هایی تامین‌ می‌شوند که دارای استانداردهای انجمن ارگانیک هستند.

9 ماه پیش اجرای رزانا شروع شد و اکنون در نمایشگاه الکامپ این استارتاپ در الکامپ 97 متولد شد. 

زارعی از این که تاکنون بازدیدها و بازخوردها از این استارتاپ بسیار خوب بوده می‌گوید و ادامه می‌دهد خوشحالیم که نتیجه کار خود را در این نمایشگاه می‌بینیم. 

مدیرعامل رزانا مزیت کار خود نسبت به دیگر رقبا می‌گوید: ما در انتخاب محصولات خانگی رقیب داریم اما تفاوت اصلی ما با دیگر استارتاپ‌های این حوزه این است که ما غذا ارائه نمی‌دهیم و در واقع ما محصولات غذایی همچون مربا، ترشی، لواشک، سبزیجات خشک، آبلیمو و ... را به دست مشتری می‌رسانیم.

وی در ادامه در خصوص آینده کار خود اعلام کرد: ما در کنار ارائه خدمات متفاوت درصدد هستیم تولیدکنندگان خود را به گسترش حوزه فعالیتشان ترغیب کنیم تا بتوانند محصولات بهتری با رعایت اصول بهداشتی ارائه دهند و از طرفی هم مشتریان را راضی نگهدارند.

علاقه‌مندان جهت آشنایی با این استارتاپ تازه متولد شده و نوپا می‌توانند به نمایشگاه الکامپ 97 مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

رزانا

این شرکت با هدف ارائه خدمات فنی و تولید محصولات با دانش فنی ، علمی و بومی شروع به فعالیت نموده است تا با ورود در عرصه شیمی سبز و استفاده از فناوری نانو و همچنین ترکیبات گیاهی برگرفته از دل طبیعت محصولاتی نوین برای مصرف کنندگان نوگرا و نواندیش ارائه نماید . در همین راستا و در جهت شناساندن خط مشی شرکت و همراه کردن مصرف کنندگان محترم که مشتریان ما خواهند بود ، این مجموعه با شرکت در نمایشگاههای داخلی و بین المللی و همچنین برگزاری سمینار های آموزشی سعی می نماید مخاطبین محترم را با دیدگاههای شرکت همراه و همسان کند . در ادامه این مجموعه قصد دارد تا با ارائه محصولات جدید در زمینه های بهداشتی و آرایشی با مزیت گیاهی و طبیعی بودن ،سهم مناسبی از بازار مصرف اینگونه محصولات در داخل و خارج از کشور را به خود اختصاص دهد . هدف نهایی ما ایجاد خط تولیدی است که محصول نهایی آن منحصر بفرد باشد و بتواند مشتریان را جذب نماید. در نتیجه هدف ما ایجاد بازاری است که تنها به قیمت محصول متکی نباشد.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.