اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970527312016679

فروش جهانی Huawei nova3 با آغازی شگفت انگیز

کد: 13970527312016679

https://goo.gl/4DX9S6

، تهران , (اخبار رسمی): به گفته گانگ، یکی از مدیران ارشد هوآوی در ارتباط با گوشی‌های سری Huawei nova3، «این مدل‌ها به گوشی‌های محبوبی در میان کاربران در بازارهای جهانی بدل خواهند شد.»

فروش جهانی Huawei nova3 با آغازی شگفت انگیز
فروش جهانی Huawei nova3 با آغازی شگفت انگیز

گوشی‌های سری nova پرچم‌دارانی پیشرو برای نسل جوان جویای روندهای روز هستند

با معرفی گوشی‌های سری nova3 در مالزی، فیلیپین، ویتنام، تایلند و اندونزی به عنوان اولین کشورهایی که  غیر از چین این گوشی در آنها عرضه می‌شود، این گفته او تا حد زیادی به واقعیت پیوست. آغاز فروش به خصوص در کشورهای فیلیپین و مالزی در حالی انجام شد که مردم در صف های طویل برای دریافت این گوشی در انتظار ایستاده بودند و این اشتیاق کاربران افزایش فروشی معادل 447 درصد نسبت به مدل قبلی سری nova یعنی nova2 در این کشورها برای هوآوی به ارمغان آورده است.

اما چرا فروش گوشی‌های Huawei nova3 در همین آغاز راه تا این اندازه موفق بوده است؟

اول اینکه هوآوی یکی از موفق‌ترین برندهای تولید گوشی‌های هوشمند در بازارهای جهانی است که به خصوص در سال گذشته در فروش گوشی‌های گران‌قیمت و پرچم‌دار خود بسیار موفق ظاهر شده است. در نیمه اول سال 2018 گوشی‌های این شرکت رتبه اول فروش در کشورهای ایتالیا، اسپانیا، لهستان، روسیه، مصر و البته چین را داشته و در 30 کشور دیگر از قبیل فرانسه، فنلاند، تایلند و مالزی رتبه دوم فروش را برای خود کرده است. به علاوه سطح آگاهی کاربران از برند این شرکت از 81 درصد در سال 2016 به 86 درصد در سال 2017 رشد داشته است.

دوم اینکه گوشی‌های میان‌رده سری nova در جایگاهی قرار دارند که موبایل‌های این رده قیمتی در بازار از بیشترین رشد فروش نسبت به سایر رده‌ها برخوردار هستند. با توجه به آمارهای IDC در کشورهای جنوب شرق آسیا، سهم گوشی‌های میان رده در بازار گوشی‌های هوشمند از 17 درصد در سال 2016 به 27 درصد در سال 2017 افزایش یافته و هم اکنون گوشی‌های سری nova در میان سایر میان‌رده‌ها بیشترین سهم بازار را به خود اختصاص داده است.

سوم و از همه مهم تر قابلیت‌ها و نوآوری‌هایی است که در سری nova3 به کار گرفته شده است. به گفته گانگ، گوشی‌های سری nova پرچم‌دارانی پیشرو برای نسل جوان جویای روندهای روز هستند. این ادعا به خصوص در مورد nova3 که از بدنه ای شیشه‌ای مشابه گوشی‌های پرچم‌دار و طیف رنگ بنفش به عنوان رنگ سال 2018 در طراحی آن به کار گرفته شده است. همچنین در این گوشی از پردازنده 8 هسته‌ای بهره‌گیری شده که مجهز به NPU برای پردازش عصبی همانند گوشی‌های پرچم‌دار هوآوی است.

نسل جوان امروزی جویای نشان دادن خود و علاقه‌مندی‌هایش به دنیای اطراف از طریق شبکه های اجتماعی است به همین دلیل هم Huawei nova3 به دوربین سلفی مجهز شده که برای اولین از هوش مصنوعی برای بهبود کارایی خود بهره می‌برد. دوربین سلفی این گوشی یک دوربین دوگانه با لنزهای 2 و 24 مگاپیکسلی است که می‌تواند عکس‌های سلفی بی‌نظیری ثبت کند. بازی و سرگرمی هم نکته مهم دیگری برای گوشی کاربران جوان است. تکنولوژی GPU Turbo در گوشی‌های Huawei nova3 می‌تواند خیال آنها را حیث پردازش سنگین گرافیکی در هنگام بازی راحت کند.

با وجود این امکانات و همچنین قیمت مناسب این گوشی انتظار می‌رود موفقیت گوشی‌های Huawei nova3 در کشورهای دیگر هم تکرار شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مات

کانون بازاریابی و ارتباطات مات، به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش می کند بر مبنای دانش و تجارب کارکنان، به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]