اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970530312566679

با Huawei nova 3 سوپر استار سلفی‌های خود باشید

کد: 13970530312566679

https://goo.gl/HiXxtt

، تهران , (اخبار رسمی): آیا تلفنی وجود دارد که به اندازه کافی هوشمند باشد تا همه رویای طرفداران سلفی را تحقق بخشد؟

با Huawei nova 3 سوپر استار سلفی های خود باشید
با Huawei nova 3 سوپر استار سلفی‌های خود باشید

در اینستاگرام در هر ثانیه هزار سلفی منتشر می‌شود! که این بر مبنای گزارشی از Rawhide در سال گذشته بود و جالب است بدانید هم اکنون این تعداد افزایش یافته و به 93 میلیون سلفی در روز رسیده است! مطالعه دیگری توسط Frames Direct در سال 2017 می‌گوید هر کاربر در طول عمر خود به طور میانگین 25700 سلفی می‌گیرد که این به معنای صرف حداقل یک ساعت در هفته برای گرفتن سلفی‌های خوب و ویرایش آنها است. این آمارهای جهانی اگر در کشور ما بیشتر نباشد، کمتر نیست!

نیازی به گفتن نیست، که یک دوربین سلفی خوب  که باعث کم کردن زحمت کاربران در گرفتن عکس‌های عالی می‌شود. براساس یک مطالعه که در اوایل سال جاری انجام شد، اکثر خانم‌های طرفدار سلفی برای هر پست سلفی در کانال‌های شخصی خود 5 سلفی از خود می‌گیرند. البته اگر صادق باشیم، بسیاری از ما قبل از اینکه پستی از تصویر خودمان در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنیم بارها آن را بررسی می‌کنیم. چرا؟ چون که یک سلفی در واقع  بازتابی از خود ما است، رویاهای ما، امیدهای ما و آرزوهای ما، و ما می‌خواهیم بهترین نمایش را از خودمان به ثبت برسانیم.

علاقه‌مندان گرفتن سلفی باید یک دوربین سلفی بین گوشی‌های هوشمند پیدا کنند که به اندازه کافی هوشمند باشد تا این کار را به شکل حرفه‌ای‌تر انجام دهد، یک دوربین سلفی که پس زمینه را با هوش مصنوعی تشخیص می‌دهد و به طور خودکار تنظیمات لازم را به آن اعمال می‌کند تا آسمان آبی، منظره سبز پر زرق و برق و یا آب‌های عمیق فیروزه‌ای را مثل چشم انسان تشخیص داده و در عین آن چهره سوژه را نیز در این پس‌زمینه زیباسازی شده با هوش مصنوعی، بسیار جذاب ثبت کند.

با وجود این حتی بعد از گرفتن یک سلفی خوب  نمی‌توان بدون ویرایش و فیلتر کردن عکس ویرایش و پنهان کردن نقص‌ها آن را پست کرد. اما، آیا می‌شود دوربینی وجود داشته باشد که بتواند به طور خودکار تنظیمات پوست و جزئیات صورت را با تفکیک سن تنظیم کند، تصویر را ویرایش و فیلتر کند، تا بتوانیم عکس گرفته شده را مستقیم پست کنیم؟

در دنیایی که هوش مصنوعی پیشروی تکنولوژی است و روبات‌ها از قبل پیشرفته‌تر ساخته شده‌اند، این مطمئنا امکان‌پذیر است. تصور کنید اگر دوربین گوشی هوشمند توسط AI تجهیز شده باشد، آن را مانند یک ربات هوشمند می‌کند که موجب کامل‌تر شدن جزئیات عکس‌ها می‌شود.

با توجه به سرعت پیشرفت تکنولوژی این امر هم اکنون در دسترس است. Huawei، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند در سراسر جهان، راه را برای نسل جدیدی از سلفی‌ها با سری Huawei nova 3 باز کرده است.

گوشی‌های عرضه شده در سری Huawei nova 3 و Huawei nova 3i با دوربین سلفی 24 مگاپیکسلی با قابلیت‌های هوش مصنوعی در هر دو دوربین سلفی و اصلی خود قادر هستند عکس‌هایی بدون نیاز به داشتن دانش فنی و تجهیزات حرفه‌ای ثبت کنند که دست کمی از عکس‌های دوربین‌های حرفه‌ای نداشته باشد. فقط به عنوان یک نمونه باید اشاره شود که عکس‌های سلفی‌شده با دوربین سلفی گوشی‌های Huawei nova 3 عکس‌هایی خواهند بود که می‌توان آنها را روی پوستری در ابعاد 2.5 متر در 1.5 متر چاپ کنید.

همچنین هوش مصنوعی این گوشی هم قادر است 8 صحنه را تشخیص دهد و همچنین روی سوژه تنظیمات در بخش زیباسازی را انجام دهد که برای کاربران بسیار لذت‌بخش باشد. در ارتباط با این گوشی‌ها و توانایی‌های آنها که به تازگی در بازار معرفی شده‌اند خبرهای بیشتری در راه است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مات

کانون بازاریابی و ارتباطات مات، به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش می کند بر مبنای دانش و تجارب کارکنان، به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]