اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970619315559662

پلتفرم آموزشی «نکست» فضای آموزشی را به سمت فضای واقعی کسب و کار می‌برد

کد: 13970619315559662

https://goo.gl/dAnmpB

، تهران , (اخبار رسمی): نکست یک پلتفرم آموزشی است که بین مخاطب و فضای کسب‌وکار ارتباط برقرار می‌کند و تلاش خواهد کرد که فضای آموزشی را هر چه بیشتر به سمت فضای کسب و کار ببرد. به این صورت که مشتریان نکست به شبکه آژانس‌های تبلیغاتی و استارتاپ‌ها متصل می‌شوند تا مهارت لازم برای ورود به فضای کسب‌وکار را به دست آورند.

پلتفرم آموزشی «نکست» فضای آموزشی را به سمت فضای واقعی کسب و کار می‌برد
پلتفرم آموزشی «نکست» فضای آموزشی را به سمت فضای واقعی کسب و کار می‌برد

فارغ‌التحصیلان دانشگاه کاربلد نیستند. جمله‌ای گوش آشنا که هم از زبان دانشجویان و هم از زبان کارفرمایان شنیده می‌شود. این موضوع باعث شده است دانشجویان پس از فارغ‌التحصیلی برای پیدا کردن کار در رشته تحصیلی خود اقدام به شرکت در دوره‌های کارآموزی و کارگاه‌های تجربی کنند. دوره‌هایی که از فضای تئوری و کلاسی فاصله گرفته و مخاطبان را به سوی کسب تجربه می‌برد.

نکست یک پلتفرم آموزشی است که اخیرا در همین راستا تاسیس شده است. مدیر اجرایی نکست می‌گوید: «نکست قصد دارد به عنوان بازوی آموزشی اکوسیستم کسب و کار مجازی، فاصله دانشگاه تا فضای کار را از میان بردارد.»

علی سالک، مدیر اجرایی نکست با آسیب شناسی کمبود نیروی انسانی ماهر در حوزه کسب‌وکارهای مجازی می‌گوید:« یکی از مشکلات بزرگ در سیستم آموزشی ایران این است که افراد پس از تحصیل آمادگی لازم برای ورود به بازار کار را ندارند. این موضوع نارضایتی شرکت‌ها را در پی دارد و جذب نیروی کاربلد را سخت می‌کند. هدف نکست این است تا با ایفای نقش بازوی آموزشی اکوسیستم استارتاپ و دیجیتال، فاصله دانشگاه تا فضای کار را از بین ببرد.»

نکست یک پلتفرم آموزشی است که بین مخاطب و فضای کسب وکار ارتباط برقرار می‌کند. نکست تلاش خواهد کرد که فضای آموزشی را هر چه بیشتر به سمت فضای واقعی کسب‌وکار ببرد. به این صورت که مشتریان نکست به شبکه کسب و کار، آژانس‌های تبلیغاتی و استارتاپ‌ها متصل می‌شوند تا مهارت لازم برای ورود به فضای کسب و کار را در کنار آموزش به دست آورند.»

سالک قرار گرفتن مخاطبان نکست در یک فضای تجربی را مزیت رقابتی نکست نسبت به سایر موسسات آموزشی می‌داند و ادامه می‌دهد: «نکست ترکیبی از آموزش و تجربه را همراه با شبکه‌ای از ارتباطات سازنده برای مخاطبان خود فراهم خواهد کرد. در واقع فعالیت نکست فقط به فضای کلاس محدود نمی‌شود، بلکه مخاطبان در فضای واقعی کسب‌وکار نیز قرار می‌گیرند و ممکن است در این خلال وارد پروژه‌های واقعی شوند و محیط کسب‌وکار برای‌شان شبیه‌سازی شود.»

سالک ادامه می‌دهد: در این راستا قصد داریم یک شبکه ارتباطی قوی ایجاد کنیم. شبکه‌ای از شرکا و حامیان تجاری که در لایه‌های مختلف می‌توان به آژانس‌های تبلیغاتی، پلتفرم‌های جذب نیروی انسانی، شتاب دهنده‌ها و نشریات چاپی یا آنلاین اشاره کرد. شبکه شرکا و حامیان نکست کمک می‌کنند تا مخاطب بعد از گذراندن دوره‌ها، با تجربه ارزشمندی از نکست خارج شود و فعالیت نکست به آموزش صرف محدود نشود.»

سالک آموزش دو حوزه دیجیتال و استارتاپ را حوزه‌های اصلی فعالیت نکست معرفی می‌کند و می‌گوید: «نکست در فاز اول با تمرکز بر حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت خود را از مهر ۹۷ آغاز می‌کند. در این حوزه دوره‌های مقدماتی و پیشرفته در قالب کلاس‌های آموزشی، پنل‌های کاربردی و مورد کاوی با حضور صاحب‌نظران و متخصصان بازاریابی دیجیتال برگزار خواهد شد.»

سالک حوزه استارتاپ را دومین فاز فعالیت نکست معرفی می‌کند و ادامه می دهد: « نکست در حوزه استارتاپ دو مسیر را مد نظر دارد. مسیر اول برنامه آموزشی در راستای توسعه مهارت‌های فردی کار در استارتاپ‌ها خواهد بود. بنیانگذاران و نیروی کار جوان استارتاپ‌ها که نیاز به کسب مهارت‌های کسب و کار، کار تیمی، مذاکره و فروش دارند، می‌توانند از این بخش خدمات نکست استفاده کنند. بخش دوم فعالیت نکست در حوزه استارتاپ به توسعه مدیریت استارتاپ می‌پردازد. مدیران استارتاپ‌ها و افرادی که می‌خواهند در سمت‌های مدیریتی استارتاپ‌هایی که در فاز رشد قرار دارند و با چالش رشد سریع مواجه هستند، مخاطبان این بخش از فعالیت نکست در حوزه استارتاپ خواهند بود.»

سالک با اشاره به اهمیت و اولویت مهارت نسب به مدرک در حوزه دیجیتال و استارتاپ می‌گوید: « مخاطبان نکست افرادی هستند که صرفا به دنبال مدرک نبوده و خواهان کسب تجربه، رشد و برقراری ارتباطات سازنده هستند. در بازار کار به خصوص در حوزه دیجیتال و استارتاپ به گواهی و مدرک بهای کمی داده می شود و آن چیز که اهمیت دارد میزان مهارت و کاربلد بودن است. با این حال نکست به مخاطبان خود گواهینامه مورد تایید انجمن صنفی کسب وکارهای اینترنتی را اعطا خواهد کرد.»

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نکست آکادمی

نکست آکادمی به عنوان اولین مجموعه آموزشی تخصصی در حوزه های دیجیتال و استارتاپ با هدف انتقال دانش جدید و پرورش مهارت های فردی متخصصان دیجیتال و نیروی انسانی اکوسیستم استارتاپ در تابستان ۹۷ تأسیس شده است. مأموریت اصلی نکست، توسعه یک بستر آموزشی و ارتباطی نوین است که کسب‌وکارها بتوانند نیروی انسانی کارآمد برای حوزه های مدیریتی استارتاپ و تحول دیجیتال را از طریق نکست در اختیار داشته باشند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش