اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970625316676679

هوش مصنوعی Huawei، نقش بسیار بیشتری از بوکه کردن تصاویر دارد

کد: 13970625316676679

https://goo.gl/JyLqL1

، تهران , (اخبار رسمی): هوش مصنوعی دوربین سلفی Huawei nova 3 تنها یک مات‌کننده پس‌زمینه نیست بلکه نقش بهینه کننده تصویر را دارد.

هوش مصنوعیHuawei  نقش بسیار بیشتری از بوکه کردن تصاویر دارد
هوش مصنوعی Huawei، نقش بسیار بیشتری از بوکه کردن تصاویر دارد

حقیقت این است که در میان صدها تصاویر سلفی با پس‌زمینه مات تنها چیزی که می‌تواند تصاویر را بسیار خاص‌تر کند، ثبت بهترین جزییات و زیبایی‌ها در اطراف شما است

سوژه یا پس‌زمینه؛ انتخابی که همیشه برای تصمیم‌گیری در آن به مشکل برمی‌خوریم و در تنظیمات دوربین تجدیدنظر می‌کنیم.

اگر بخواهید به‌عنوان یک ستاره در تصاویر سلفی خود بدرخشید، تمامی موارد برای شما اهمیت دارد و نباید از کمترین جزییات چشم‌پوشی کرد. با استفاده از حالت عمودی پرتره، مهم نیست در اطراف شما چه زیبایی‌هایی وجود دارد و باید به مات شدن آن‌ها و فوکوس بر روی صورت خودتان بسنده کنید.

اما چرا نمی‌توانیم همه آن زیبایی‌ها را با هم داشته باشیم؟ برای کسانی که این سؤال ایجادشده است Huawei با آخرین نسل از سری نوا یعنی Huawei nova 3 و بهره‌گیری از هوش مصنوعی (AI) آن‌ها را شگفت‌زده می‌کند!

دوربین جلویی ۲۴ مگاپیکسلی Huawei nova 3 قادر به تشخیص چهره انسان از پس‌زمینه است. دوربین فوراً بیش از ۲۰۰ سناریو را در هشت دسته از جمله آبی آسمان، ساحل، گیاهان، شب و گل به رسمیت می‌شناسد. پس از پردازش صحنه‌هایی که دوربین شناسایی می‌کند، دستگاه تنظیماتی را برای بهینه‌سازی در پس‌زمینه اعمال می‌کند. در عین‌ حال، سنسور ۲ مگاپیکسل ثانویه در هماهنگی برای ثبت عمق کار می‌کند و به‌صورت خودکار تنظیم می‌شود تا بهترین زمینه را به گونه‌ای بهبود دهد که واقعاً به شما و مخاطبان شما امکان می‌دهد تا یک لحظه واقعی را ثبت کنید. الگوریتم قدرتمند آن نیز می‌داند که چگونه زیبایی را به چهره اعمال کند تا اطمینان حاصل کنید که نور در مکان‌های مناسب قرار می‌گیرد. همچنین دوربین می‌تواند تنظیمات پوست و جزئیات صورت را با سن و جنسیت تنظیم کند.

در حالت AI-selfie تصاویر ثبت‌شده به‌صورت خودکار در بهترین تنظیمات قرار می‌گیرد و تصاویری بسیار حرفه‌ای همانند دوربین عکاسان مطرح به ثبت می‌رسد. در این حالت بهترین تنظیمات برای صورت شما اعمال می‌شود و در عین‌ حال پس‌زمینه به خوبی و زیبایی هر چه تمام‌تر به ثبت خواهد رسید. هر تصویر، نشان‌دهنده بازه‌ای در زندگی شما است و از این رو اهمیت بسیار زیادی دارد. تصور کنید که از تعطیلات رؤیایی خود در سوئیس باز می‌گردید و این اتفاق بدی است که از زیبایی Alps سوئیس تصاویر سلفی با پس‌زمینه مات داشته باشید! یا اگر شما دریکی از جزایر مالدیو به سر می‌برید، ثبت تصاویر سلفی با در نظر گرفتن انعکاس رنگ آبی دریا، زیباترین تصویر خواهد بود که نباید از دست بدهید.

حقیقت این است که در میان صدها تصاویر سلفی با پس‌زمینه مات تنها چیزی که می‌تواند تصاویر بسیار خاص‌تر کند، ثبت بهترین جزییات و زیبایی‌ها در اطراف شما است. Huawei nova 3 دارای ۴ دوربین است. ۲۴ و ۲ مگاپیکسلی در جلو و ۲۴ و ۱۶ مگاپیکسل در پشت دستگاه که توسط هوش مصنوعی (AI) قدرت گرفته است. برخلاف دیگر گوشی‌های هوشمند در حالت پرتره که یک اثر بوکه را ایجاد می‌کنند، Huawei nova 3 نه تنها زیبایی شما را افزایش می‌دهد، بلکه زیبایی لحظات و محیط شمارا به‌طور کامل بهبود می‌دهد.

این‌که آیا شما پنج یا پنجاه سالتان است، هر تصویر به یک شکل ذاتی بیانگر حال‌ و روز شما در گذر زمان است. هر تصویر نه تنها اعتمادبه‌نفس، شور و شوق را انعکاس می‌دهند، بلکه ما را قادر می‌سازند تا ویژگی‌های فوق‌العاده منحصربه‌فرد خود را نشان دهیم. یک تلفن همراه با یک دوربین زمانی به‌اندازه کافی هوشمند است که اجازه می‌دهد تا هم سوژه و هم  پس‌زمینه را در هماهنگی کامل ثبت کند. همان‌طور که ما همیشه خواهان افزایش رشد شخصی خود هستیم، باید خودمان را از وضعیت فوق‌العاده‌ای یک تصویر سلفی ساده به یک تصویر سلفی هوشمند تبدیل کنیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مات

کانون بازاریابی و ارتباطات مات، به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش می کند بر مبنای دانش و تجارب کارکنان، به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]