اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970710319869886

برگزاری همایش انگیزشی رعدتاک در مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد

کد: 13970710319869886

https://goo.gl/qtY7LN

، تهران , (اخبار رسمی): به گزارش روابط عمومی مجتمع رعد؛ همایش رعدتاک در پاییز سال جاری با حضور کارآموزان مجتمع رعد و سایر علاقه‌مندان برگزار خواهد شد.

برگزاری همایش انگیزشی رعدتاک در مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد
برگزاری همایش انگیزشی رعدتاک در مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد
به گزارش روابط عمومی مجتمع رعد؛ همایش رعدتاک در پاییز سال جاری با حضور کارآموزان مجتمع رعد و سایر علاقهمندان برگزار خواهد شد.
در این همایش افراد دارای معلولیت در محیطی صمیمی و دوستانه بدون واسطه داستان زندگی خود را با حاضران را به اشتراک می گذارند و به طرح چالش های پیش روی خود در رویارویی با موانع و مشکلات می پردازند و از راز موفقیت خود برای داشتن یک زندگی سرشار از شادی و امید پرده برخواهند داشت.
بر پایه این گزارش و بر اساس اعلام دبیرخانه همایش ؛ علاقه مندان می توانند برای سخنرانی درهمایش رعد تاک و بیان داستان زندگی خود تا 19مهرماه با شماره 88082266 داخلی 119 تماس حاصل کنند.
مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد با بیش از سه دهه فعالیت و 27 مرکز مشابه و مستقل در کل کشور خدمات آموزشی، توانبخشی، اشتغال و کاریابی خود را به صورت رایگان در اختیار افراد دارای معلولیت قرار می‌دهد. هم‌چنین این افراد می‌توانند از خدمات مرکز آموزش علمی کاربردی رعد برای تحصیلات دانشگاهی استفاده نمایند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آموزشی نیکوکاری رعد

مجتمع آموزشی نیکو کاری رعد در سال 1363 با هدف ارائه آموزشی و حمایتی به معلولین جسمی - حرکتی به عنوان یک سازمان غیر دولتی تاسیس شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | شهر و جامعه