اطلاعات تماس
  • 021886*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970723321789368

سامانه آنلاین پاب کار، بستری برای کسب درآمد بیشتر

کد: 13970723321789368

https://goo.gl/uWSYUY

، تهران , (اخبار رسمی): پاب کار، سامانه‌‌ای است حرفه‌ای در حوزه کسب و کار که با ارائه خدمات مناسب به درخواست کنندگان هر نوع خدمت مورد انتظار، فضایی را جهت اشتغالزایی افراد و سازمان‌های مستعد و توانمند در حوزه مشاغل خانگی و صنعتی ایجاد کرده است.

سامانه آنلاین پاب کار، بستری برای کسب درآمد بیشتر
سامانه آنلاین پاب کار، بستری برای کسب درآمد بیشتر
سامانه آنلاین پاب کار، بستری برای کسب درآمد بیشتر
سامانه آنلاین پاب کار، بستری برای کسب درآمد بیشتر
سامانه آنلاین پاب کار، بستری برای کسب درآمد بیشتر
سامانه آنلاین پاب کار، بستری برای کسب درآمد بیشتر

سامانه آنلاین پاب کار، بستری آماده برای افراد و کسب‌وکارهایی است که به دنبال ارائه خدمات و تخصص خود در بستر  آنلاین و در سطح وسیع هستند و می‌خواهند درآمد بیشتری از پتانسیل تخصص‌ و توان خود کسب کنند.

محمدرضا نجاتیان پور، قائم مقام مدیرعامل شرکت پاب کار هدف از ایجاد این سامانه را ایجاد ارتباط موثر فی ما بین خدمت‌دهندگان و خدمت گیرندگان دانست و گفت: با توجه به این که جایگاه و بستر مناسبی جهت عرضه توان حرفه‌ای افراد و سازمان‌های متخصص  به صورت خاص وجود ندارد، این سامانه در قالبی ملی و فراگیر طراحی و ایجاد شده است، در واقع پاب‌کار ارتباط‌دهنده متخصصان حرفه‌ای به نیازمندان به تخصص و خدمات است.

مزایای همکاری با پاب‌کار

-         اشتغال زایی کم هزینه

-         داشتن دفتر کار آنلاین

-         بازاریابی هدفمند

-         هوشمندی در ارائه خدمات

 این سامانه تمامی صنوف و مشاغل را پوشش می‌دهد و تاکنون بیش از 3 هزار موقعیت شغلی در سامانه آنلاین جامع کسب و کار پابکار ثبت شده است. افراد و سازمان‌های با تخصص‌های مختلف، از جمله خدمات ساختمانی، خدمات نظافتی، خدمات الکترونیکی، خدماتی،  بهداشتی، هنری، ... می‌توانند با ثبت نام و  ورود به این سامانه در تمام حوزه‌های رسمی مشاغل کشوری، توانمندی‌های خود را بدون محدودیت مکانی و زمانی به عنوان یک عضو صاحب نظر در حوزه کسب و کار به سامانه و در نهایت خدمات گیرندگان کشوری معرفی کنند. 

هر متخصص یک نام کاربری

علاقه‌مندان و متخصصان پس از ثبت نام به عنوان خدمات دهنده در پاب کار می‌توانند به خوبی از فرصتی که در این سامانه برای معرفی و ارائه خدمات به خدمات گیرندگان در نظر گرفته شده است، استفاده کنند و با درج رزومه مناسب و نمونه کار، پروفایل حرفه‌ای بسازند.

پروفایل خدمات دهنده به عنوان ویترینی است که خدمات گیرنده‌ گان  با مشاهده آن می‌توانند به تعهد و تخصص‌ شخص  اعتماد کرده و به وی سفارش کار ارایه دهند.

نجاتیان پور با اشاره به فقدان بستر حرفه‌ای ارایه خدمات کسب و کار در حوزه مشاغل خانگی و صنعتی گفت: پابکار با حذف دغدغه چگونه یافتن بهترین خدمت دهنده برای خدمت گیرندگان، خواهد توانست علاوه بر ارائه خدمات مناسب به درخواست کنندگان، فضایی را جهت اشتغال زایی افراد و سازمان های مستعد و توانمند در حوزه مشاغل خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی ایجاد کند.

متخصصان با ثبت نام و ورود به این سامانه می‌توانند ضمن معرفی توانمندی‌ها و تخصص‌های خود در حوزه‌های مختلف شغلی، به عنوان یک فرد صاحب نظر در حوزه کسب وکار به ارائه خدمات آنلاین بپردازند و پروژه‌ها را با توجه به مهارت‌ها ، حجم کاری مورد نیاز و زمانی که در اختیار دارند انتخاب کنند.

پروفایل پاب کار به خدمات دهندگان اجازه می‌دهد تا با درج سوابق اجرایی فعالیت‌ها و پروژه‌ها کاری، رزومه حرفه‌ای ساخته و به راحتی جذب مشتری کنند و در نهایت با اخذ امتیاز مناسب از خدمت گیرندگان خود، در ساخت و توسعه برند تخصصی و حرفه‌ای خود  اقدام کنند.

سامانه پاب کار بستری است بسیار مناسب برای افرادی که توانایی ارائه چندین خدمت مختلف را داشته و می‌خواهند از زمان‌ خود برای کسب درآمد بدون محدودیت و به بهترین شکل بهره ببرند، ارایه خدمت در پاب کار محدود به زمان نیست و در یک قالب استاندارد از ساعات رسمی کار نیز تعریف نشده است، خدمت دهنده قادر خواهد بود در ساعات مختلف روز و به دلخواه، هر تخصص ثبت شده مورد نظر خود را فعال کرده و سایر خدمات ثبت شده را به صورت موقت، غیر فعال کند و با این برنامه ریزی، برنامه مناسب کار خود را به دلخواه تنظیم کنند.

پاب کار مناسب افراد و سازمان‌هایی است که:

1-    دارای چند تخصص حرفه‌ای کاری هستند.

2-    تمایل دارند ساعت کار خود را در و طول شبانه روز به دلخواه و براساس نیاز مشتریان تنظیم و انتخاب کنند.

3-    دنبال توسعه و رونق هر چه بیشتر کسب و کار خود هستند.

4-    تمایل دارند خدمات خود را به صورت ملی و یا در محدوده وسیع ترجغرافیایی خارج از مکان استقرار خود ارایه کنند.

علاقه‌مندان به حضور در سامانه پاب کار به عنوان متخصص می‌توانند به سایت این مجموعه به آدرس pubkar.net مراجعه کرده و یا اپلیکیشن‌های آن را دانلود کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پاب کار

مزایای سامانه پاب کار مزایای سامانه پاب کار: - سهولت دسترسی به نزدیکترین متخصصان در محدوده مورد نیاز - سرعت عمل در دریافت خدمات - اخذ مشاوره ی حرفه ای - امکان ارائه نظر در خصوص خدمات دریافتی و توجه به دیدگاه مشتری در رده بندی خدمات دهندگان - حذف محدودیت فاصله مکانی در انتخاب بهترین ها و معرفی بهترین ها در هر حوزه تخصصی براساس دیدگاه خدمات گیرندگان - اشتغال زایی کم هزینه برای صاحب نظران در هر حوزه تخصصی - هوشمندی در ارائه خدمات - استفاده از مرجع کامل خدمات همراه

اطلاعات تماس
  • 021886*****
[نمایش اطلاعات]