اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970723322069278

بررسی اثرگذاری عسل بر درمان بیماری‌ها

درمان بیماری‌ها با اکسیر حیات در طب قدیم و جدید

کد: 13970723322069278

https://goo.gl/Yvf5iH

، تهران , (اخبار رسمی): عسل یکی از هدایای ارزنده‌ی طبیعت است که قرآن کریم از آن به عنوان فیه شفاء للناس یاد می‌کندو پیامبر اسلام و ائمه معصومین نیز در زمان حیات خود بنا به روایات و احادیث متعدد از آن استفاده می‌کردند و خواص شفابخش آن را نیز در روایات یادآور شده‌اند.

درمان بیماری‌ها با اکسیر حیات در طب قدیم و جدید
درمان بیماری ها با اکسیر حیات (عسل) در طب قدیم و جدید

ماده اصلی عسل، شهد گل‌ها و گیاهان معطر و شفابخش است که پس از مکیده شدن توسط زنبورها، تغییر شکل داده و ساخته می‌شود و به عنوان یک غذای خوشمزه و کامل در دسترس انسان قرار می‌گیرد

درمان بیماری‌ها با اکسیر حیات(عسل)در طب قدیم و جدید

امام علی (ع) درباره درمان بیماری‌ها می‌فرمایند: از هر علمی بهترینش را فرا گیرید، همانا (زنبورعسل) از هر گلی زیباترینش را برمی‌گزیند. از او دو گوهر گرانبها تولید می‌شود؛ در یکی از آن دو (عسل) شفای درد مردم و در دیگری (موم) نور و روشنایی مقرر شده است.

عسل یک محصول غدایی مفید و اکسیر پرارزش حیاتی است که از قرن‌ها پیش به عنوان عالی‌ترین و مقوی‌ترین غذاها شناخته شده است.

عسل به سبب ویژگی‌های شفابخش خود به عنوان دارو در درمان بیماری‌ها در بین تمام ملل کاربرد داشته است. ماده‌ی اصلی (عسل) شهد گل‌ها و گیاهان معطر و شفابخش است که پس از مکیده شدن توسط زنبورها، تغییر شکل و ساخته می‌شود و به عنوان یک غذای خوشمزه و کامل در دسترس انسان قرار می‌گیرد.

پیامبر اکرم می‌فرماید: هرکس با توجه به آن چه که درباره‌ی قدرت شفادهندگی عسل ذکر شده است، در هر ماه یک نوبت (عسل) تناول کند ، از هفتاد و هفت بیماری معاف است. عسل یکی از هدایای ارزنده طبیعت است که قرآن کریم از آن به عنوان فیه شفاء للناس یاد می‌کند و پیامبر گرامی اسلام و ائمه‌ی معصومین علیه السلام نیز در زمان حیات خویش بنا به روایات و احادیث متعدد از آن استفاده می‌کردند و خواص شفابخش آن را نیز در روایات یادآور شده‌اند.

ترکیب عسل با مواد

ترکیب عسل با انواع مواد مثل لیمو، سیاه دانه و …  شخص را در درمان بیماری‌های کبدی، قلبی، پوستی و... به تعجب خواهد انداخت به نحوی که دیگر به این ماده بی‌نظیر اعتماد خواهد کرد و شاید از خود بپرسد که واقعا عسل چیست!؟.

عسل و آب گرم

عسل اثرات بسیاری روی بدن ما دارد که این اثرات بستگی به نوع مصرف ما دارد برای مثال اگر عسل را با آب گرم مخلوط کرده و مصرف کنیم می‌توانیم در سرفه، آنفلوآنزا و خستگی اثرات عسل را به صورت کاملا واضح مشاهده کنیم.

فروشگاه اینترنتی عسل سیتی

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

عسل سیتی

سایت عسل سیتی از تابستان سال ۱۳۹۶ با موضوع اطلاع رسانی عمومی در مورد زنبور عسل و محصولات تولیدی آن و همچنین احداث فروشگاه اینترنتی در رابطه با عسل راه اندازی گردیده و هدف اصلی آن قرار دادن اطلاعات روز در مورد زنبور عسل و همچنین حمایت از تولید ملی در زمینه تولید عسل و محصولات وابسته می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی