اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970728322756679

نگاهی متفاوت به همراهی مای لیدی و خیریه دهش‌پور در پویش پیشگیری از سرطان پستان

به وقت نیکوکاری

کد: 13970728322756679

https://goo.gl/CMBoUj

، تهران , (اخبار رسمی): نشست خبری آغاز فعالیت پویش ملی پیشگیری از سرطان پستان با حضور اصحاب رسانه و مدیران ارشد موسسه خیریه بهنام دهش پور و شرکت زرین رویا برگزار شد.

به وقت نیکوکاری
به وقت نیکوکاری
به وقت نیکوکاری
به وقت نیکوکاری
به وقت نیکوکاری
به وقت نیکوکاری

شرکت زرین رویا که با برند مای لیدی در این پویش ملی همکاری دارد، خود را موظف به حضور در امور عام المنفعه می داند.

سکانس نخست- روز- سالن رایزن

نمایی از سالن سخن مجموعه رایزن و خبرنگارانی که برای پوشش خبری آغاز پویش ملی و سراسری پیشگیری از سرطان پستان وارد سالن می شوند.

سکانس دو- شب - بیمارستان

نمایی از بیمارانی که برای شیمی درمانی روی تخت دراز کشیده اند.

سکانس سه- روز- سالن رایزن

 نشست خبری آغاز شده و بهمن دهش پور، پدر مرحوم بهنام دهش پور از موسسان موسسه خیریه بهنام دهش پور سخنرانی می کند. بهمن دهش پور: " دغدغه بهنام از تشکیل این موسسه مردم نهاد، کاهش رنج و درد مبتلایان به سرطان بود و با آنکه بهنام درگیر تحمل بیماری سرطان بود، بسیار تلاش کرد تا گام های موثری در راستای حمایت از مبتلایان به سرطان و خانواده های آنان برداشته شود و بسیار خوشحالم که می بینم پس از گذشت سالها، موسسه خیریه بهنام دهش پور توانسته است به جایگاهی دست یابد که به عنوان یکی از اعضای خانواده مبتلایان به سرطان مطرح شود و حامی سلامت جامعه باشد."

سکانس چهار- روز- سالن فضای باز مجوعه رایزن

نمایی از ورود هنرمندان، ورزشکاران و چهره های مطرح علمی و خیرین کشور به سالن اجرای مراسم پویش پیشگیری از سرطان پستان.

سکانس پنجم- روز- سالن رایزن

لیلی رضایی، مدیرعامل موسسه خیریه بهنام دهش پور در خصوص این پویش سراسری صحبت می کند: " رسالت موسسه خیریه بهنام دهش پور، حمایت از سلامت جامعه و همچنین یاری رسانی به مبتلایان سرطان است، به همین منظور و در جهت جذب حمایت مالی از برندهای مطرح، پویش سراسری و ملی پیشگیری از سرطان پستان از امروز و با همکاری شرکت زرین رویا تحت عنوان برند مای لیدی در سراسر کشور آغاز می شود.موسسات مردم نهاد و خیریه در تمامی جوامع به عنوان ستونهای همیاری دولتها در حوزه های سلامت و آموزش شناخته می شوند و موسسه خیریه بهنام دهش پور نیز در طول مدت فعالیت خود، همواره تلاش داشته تا نقشی موثر در جامعه ایرانی داشته باشد و با توجه به آنکه درمان سرطان و مخصوصا سرطان پستان که به عنوان یکی از بیماری های شایع در میان زنان ایرانی شناخته می شود، بسیار زیاد است، تصمیم گرفته شد تا در حوزه پیشگیری از این سرطان پیشقدم باشیم. بسیاری از بیماران به دلایل مختلف از جمله موارد فرهنگی و اقتصادی، از بیماری خود مطلع نیستند و زمانی که به پزشک و یا موسسه خیریه بهنام دهش پور مراجعه می کنند، بیماری وارد مرحله حاد شده و امکان درمان و بهبود کاهش پیدا می کند.حامیان بسیاری برای حمایت از موسسه و مبتلایان به سرطان به ما مراجعه می کنند اما برند مای لیدی به صورت دقیق در راستای مسوولیت اجتماعی خود قصد ورود به حوزه درمان و پیشگیری سرطان پستان را داشت و با توجه به آنکه اکثریت مبتلایان تحت پوشش این موسسه را بیماران سرطان پستان تشکیل می دهند، مدیران موسسه بر همکاری با برند مای لیدی به توافق رسیدند."

سکانس ششم- روز- کارخانه زرین رویا

نمایی از خط تولید محصولات مای لیدی و بسته بندی محصولات

سکانس هفتم- روز- سالن رایزن

حیدر میزبان، مدیرعامل شرکت زرین رویا که تحت عنوان برند مای لیدی در این پویش، شراکت دارد، برای خبرنگاران صحبت می کند:" در ابتدا خدا را شاکرم که نعمت بزرگ کمک به هم نوع به شرکت زرین رویا اعطا شد و بسیار خرسندم که امروز خانواده بزرگ این شرکت با همکاری موسسه خیریه بهنام دهش پور، گام موثری را در جهت سلامت جامعه برمی دارد‌. مسوولیت اجتماعی، واژه جدیدی در ادبیات صاحبان کسب و کار ایرانی نیست. حمایت صاحبان کسب و کار از نیازمندان و کمک به هم نوع در طول قرنها در منش و مرام فعالان اقتصادی وجود داشته و اگر امروزه به عنوان یک راهکار برندسازی در دنیا مطرح است، در ایران سابقه ای تاریخی دارد. شرکت زرین رویا که با برند مای لیدی در این پویش ملی همکاری دارد، خود را موظف به حضور در امور عام المنفعه می داند. جامعه شرایط اقتصادی سختی را سپری می کند و اصول شرعی و انسانی حکم می کند که به یاری هموطنان در تمامی حوزه ها و بخش ها بشتابیم. از آن جهت از کلمه شتاب، استفاده کردم، چراکه هر لحظه که از درد یک دردمند کاسته شود، لحظه ای آرامش به جامعه و در نهایت به خود ما برخواهد گشت.اگر سعدی، حافظ، مولانا، پروین اعتصامی و سایر مشاهیر کشور که از منزلت انسانی سخن گفته اند امروز در این جمع بودند، حرکتی را آغاز می کردند که ما و با مشارکت همه اقشار جامعه و رسانه ها آغاز کردیم."

سکانس هشتم- عصر همان روز- فضای باز مجموعه رایزن

تصاویر نخستین فیلم این پویش برای حاضران پخش می شود.

سکانس نهم- عصر همان روز-سالن رایزن

آرش طوسی، قائم مقام مدیرعامل شرکت زرین رویا در جمع خبرنگاران می گوید:" زن بودن زیباست و مای لیدی برای سلامت زنان؛ این شعار برند مای لیدی است و هدف از آغاز این پویش ملی و سراسری، مراقبت از سلامتی زن ایرانی است. شرکت زرین رویا در سال ۱۳۶۵ فعالیت خود را آغاز کرد و در سال ۱۳۷۸ پا به حوزه سلولزی و بهداشتی با هدف کیفیت جهانی، دانش روز و نیاز خانواده ایرانی گذاشت. این شرکت با برندهای مای لیدی، مای بیبی و ایزی لایف، تلاش دارد تا در سه حوزه مهم زنان، کودکان و سالمندان نقش موثری داشته باشد چرا که عمده آسیبهای سلامتی در این بخش ها است‌.عزت نفس، محافظت و سلامت و همچنین راحتی و آزادی سه ضلع برند مای لیدی در ارائه محصول و خدمات است و اگر امروز مای لیدی در کنار موسسه خیریه بهنام دهش پور حضور دارد، حمایت از زن ایرانی در تحقق این موضوعات است‌.شرکت زرین رویا نیازی به تبلیغ ندارد چرا که از هر ۳ خانه ایرانی، محصولات زرین رویا در ۱ خانه حضور دارد اما آنچه نیاز به تبلیغ و فرهنگ سازی دارد، پویش ملی پیشگیری از سرطان پستان است. فعالیت این مسوولیت اجتماعی از اردیبهشت امسال در سکوت خبری آغاز شده و اگر امروز در این نشست حضور داریم، برای دعوت به همکاری از همه اقشار جامعه و رسانه ها است.امروز در کنار شما هستیم تا از بانوان ایرانی در برابر سرطان پستان حمایت کنیم. پویش کریم میزبان به یاد مرحوم پدر آقای میزبان و همکاری با بنیاد دانش و موسسه زنجیره امید از جمله فعالیت های اجتماعی شرکت زرین است که امیدواریم با همراهی همه آنانی که دل در گرو ایران و ایرانی دارند به ثمر بنشیند."

سکانس دهم- ادامه- فضای باز سالن رایزن

پویش سراسری پیشگیری از سرطان پستان به صورت همزمان در ۲۲ استان کشور آغاز شده و تصاویر گفتگوی نمایندگان پویش و مردم به صورت زنده برای حاضران پخش می شود.

سکانس یازدهم- ادامه- سالن رایزن

نشست خبری به پایان زمان خود نزدیک شده و مهرنوش خوشخونژاد، نائب رییس و عضو هیات مدیره موسسه خیریه بهنام دهش پور در خصوص این پویش سراسری صحبت می کند:" تجربه غربالگری در موسسه خیریه بهنام دهش پور در مورد سرطان پستان و شناسایی افراد بیمار و مستعد بیماری ثابت کرد که پیشگیری و شناسایی مبتلایانی که در دوره ابتدایی بیماری هستند اما از بیماری خود آگاهی ندارند، باید در اولویت قرار گیرد به همین منظور، این پویش می تواند گام مهمی در کنترل بیماری سرطان پستان باشد. فرهنگ سازی رکن اصلی پویش های مردم نهاد است و آنچه در این پویش باید مورد توجه قرار گیرد، ضرورت فرهنگ سازی و آگاهی بخشی است. از تمامی اصحاب رسانه و اندیشمندان و متولیان امر فرهنگ و سلامت کشور می خواهم به پویش ملی پیشگیری از سرطان پستان بپیوندند، چرا که زن سالم رکن اصلی جامعه سالم است."

سکانس دوازدهم- شب- فضای باز رایزن

لیلا حاتمی، ستاره سینمای کشور به روی صحنه می رود و به صورت رسمی به پویش سراسری پیشگیری از سرطان پستان می پیوندد و به عنوان سفیر این پویش معرفی می شود.

تیتراژ پایانی- نوشته سفید بر روی زمینه مشکی

مسوولیت اجتماعی وظیفه تمامی اقشار جامعه است، هر آنکه دل در گرو خدمت به هموطن دارد، به پویش سراسری پیشگیری از سرطان پستان بپیوندد. زن سالم، ستون جامعه سالم است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مات

کانون بازاریابی و ارتباطات مات، به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش می کند بر مبنای دانش و تجارب کارکنان، به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | بهداشت و درمان