کد: 13970801323417539

پرفروش‌ترین برند محصولات دارویی و آرایشی، صادرکننده نمونه سال97 شد

کد: 13970801323417539

https://goo.gl/7vrSYb

، تهران , (اخبار رسمی): پرداختن به موضوع صادرات در وضعیت فعلی اقتصادی کشور، کار چندان آسانی نیست؛ به خصوص آن که قرار باشد درباره صادرکنندگان نمونه کشور هم صحبت کنیم! با این حال بسیار هیجان انگیز به نظر می‌رسد که بدانیم چه شرکت‌هایی توانسته‌اند در این بحبوحه اقتصادی در ردیف صادرکنندگان برتر کشور قرار گیرند؛

پرفروش‌ترین برند محصولات آرایشی، صادرکننده نمونه سال97 شد
پرفروش‌ترین برند محصولات دارویی و آرایشی، صادرکننده نمونه سال97 شد
پرفروش‌ترین برند محصولات آرایشی، صادرکننده نمونه سال97 شد
پرفروش‌ترین برند محصولات دارویی و آرایشی، صادرکننده نمونه سال97 شد

در این نوشته ما شما را با شرکت «آریان کیمیا تک» که عنوان صادرکننده برتر سال 97 را به خود اختصاص داده، آشنا خواهیم کرد. 

معرفی شرکت آریان کیمیا تک

شرکت «آریان کیمیا تک» مجموعه بزرگ تولیدی و موفق ایرانی است که با بیش از 15 سال سابقه در زمینه محصولات دارویی، آرایشی و بهداشتی فعالیت می‌کند. تولید محصولات مراقبتی پوست و مو در شرکت آریان کیمیا تک بر اساس استانداردهای روز دنیا انجام می‌شود و عمده فعالیت‌های این شرکت را به خود اختصاص داده است. شرکت آریان کیمیا تک از معدود تولیدکنندگان لوازم آرایشی-بهداشتی محسوب می‌شود که دارای مجوز تولید دارو و محصولات دارویی است. در حال حاضر علیرضا کیانی مدیر عامل آریان کیمیا تک است و این شرکت یکی از برترین تأمین کنندگان محصولات دارویی، آرایشی و بهداشتی در خاورمیانه محسوب می‌شود که در بازارهای جهانی حضور فعال دارد؛ از این رو علاوه بر ایران، توجه بسیاری از کشورهای دیگر را نیز به محصولات خود جلب نموده است. و تاثیرات مثبت بر تولید ملی داشته است.

برندهای آریان کیمیا تک

شرکت آریان کیمیا تک دارای زیرمجموعه‌های متعددی است که هرکدام با برندهای معروفی شناخته‌شده‌اند. برندهای «مای»، «شون»، «کالیستا» و «نئودرم» از جمله برندهای تجاری مشهوری هستند که محصولات شرکت با نام تجاری آن‌ها به بازارهای مختلف عرضه می‌گردد. این برندها در مجموع حجم قابل توجهی از صادرات کشور را به خود اختصاص می‌دهند و استانداردهای کیفی متعددی در سطح بین‌الملل نظیر ایزو 9001 و ایزو 22716 را از آنِ خود کرده‌اند. در میان این برندها برند «مای» از درخشش ویژه‌ای برخوردار است که در ادامه آن را معرفی خواهیم کرد.

آشنایی با برند «مای»

برند مای یکی از برندهای زیرمجموعه شرکت آریان کیمیا تک است که تحت لیسانس شرکت «کال اندکو» فعالیت می‌کند. مواد اولیه محصولات مای از کشورهایی همچون آلمان، فرانسه و سوئیس تهیه و در کارخانه شرکت مادر که مدرن‌ترین کارخانه تولیدی خاورمیانه در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی است، تولید می‌شوند. در حال حاضر برند مای پرفروش‌ترین برند محصولات آرایشی در ایران است که محصولات آن طرفداران زیادی دارد.

صادرات محصولات آریان کیمیا تک

محصولات شرکت آریان کیمیا تک با برندهای «مای»، «شون»، «کالیستا» و «نئودرم» به بیش از 15 کشور در سراسر جهان صادر می‌شوند که هم از نظر حجم صادرات و هم از نظر کیفیت با بزرگ‌ترین برندهای بین‌المللی در حال رقابت هستند. کشورهای خاورمیانه، آسیای میانه و اروپا از مهمترین مقاصد صادراتی این شرکت تلقی می‌شوند. در مجموعه آریان کیمیا تک چندین هزار نفر نیروی متخصص مشغول فعالیت هستند تا بتوانند محصولات آرایشی و بهداشتی را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به دست مشتریان برسانند. شرکت آریان کیمیا تک در سال 97 در بیست و دومین روز ملی صادرات به عنوان صادرکننده نمونه کشور شناخته شد و مورد تقدیر قرار گرفت. این مجموعه این افتخار را مرهون تلاش شبانه‌روزی متخصصان و اعتماد مشتریان عزیز می‌داند و با تلاش روزافزون قدردان این مهم خواهد بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مای

شرکت آریان کیمیا تک با عقد قرارداد همکاری با شرکت «کال اند کو» آلمان در سه فاز: واردات محصول نهایی به ایران واردات محصولات به صورت بالک ( حجم بالا ) ، فرآیند و پرکردن در ایران تولید تحت لیسانس محصولات در ایران فعالیت خود را در حوزه سلامت پوست و مو در سال ۱۳۸۱ آغاز نمود. شرکت آریان کیمیا تک با توزیع محصولات مراقبت پوست، مراقبت مو، لوازم آرایشی و عطریات در سراسر ایران و صادرات به کشورهای حوزه خاور میانه و CIS افتخار ارائه محصولاتی با کیفیت تضمین شده به هموطنان ایرانی را دارد.