اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139708053239110077

تمادکالا محصولی جدید در صنعت تجهیزات آزمایشگاهی ارایه کرد

آغاز عرضه و فروش آنلاین نانو مواد ازپاییز 97

کد: 139708053239110077

https://goo.gl/kQXbv9

، تهران , (اخبار رسمی): فروشگاه آنلاین تمادکالا، خدمات دهنده فعال در صنعت مواد شیمیایی، ظروف و تجهیزات آزمایشگاهی کشور، خدمت جدید فروش آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری انواع نانو مواد را از پاییز 97 ارائه کرد.

آغاز عرضه و فروش آنلاین نانو مواد ازپاییز 97
فروش بیش از 200 نوع نانوذره در فروشگاه اینترنتی تمادکالا

به گزارش روابط عمومی تمادکالا، از پاییز 97  عرضه نانوذرات مختلف در فروشگاه آنلاین تمادکالا آغاز شد.

بر اساس این گزارش، علاقه‌مندان به استفاده از خواص منحصر به فرد نانومواد هم اکنون امکان استفاده از مزیت‌های خرید اینترنتی همچون طیف گسترده از نانو ذرات مختلف با قابلیت ارسال به سراسر ایران با خدمات پستی ویژه را دارند.

فرزاد حسینی نسب مدیرعامل تمادکالا با اشاره به مزیت‌های این خدمت تازه گفت: ایجاد این خدمت نتیجه یک سال تلاش بوده و برای تولید این محصول از فروردین سال 96 کار آغاز شده و هم اکنون فروش آنلاین نانو مواد آغاز شده است.

وی ادامه داد: متقاضیان می‌توانند علاوه بر نانو ذرات، انواع دیگر مواد شیمیایی آزمایشگاهی و همچنین تجهیزات و ظروف آزمایشگاهی را نیز به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری دریافت کنند. لازم به ذکر است کلیه سفارشات با خدمات پستی ویژه با تضمین کیفیت به سراسر ایران ارسال خواهند شد. لازم به ذکر است تمادکالا دارای نشان enamad است و متقاضیان می‌توانند تا 7 روز کاری نسبت به بازگشت محصول خود در صورت عدم رضایت اقدام کنند.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبسایت تمادکالا به نشانی tamadkala.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تمادکالا

فروشگاه اینترنتی تماد کالا بزرگترین و جامع ترین فروشگا آنلاین در زمینه مواد شیمیایی، ظروف و تجهیزات آزمایشگاهی و آموزشی می باشد. راه‌اندازی یک وب سایت با امکانات فنی و کاربر پسند برای سهولت استفاده توسط مشتریان، سیستم هوشمند پیگیری سفارشات، ارسال سریع محصولات درخواستی، انجام سریع خدمات آزمایشگاهی نشاندهنده رویکرد جدید این فروشگاه در ارائه خدمات نوین پژوهشی می‌باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید