اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970806324526228

سریع‌تر از همیشه خودروی خود را بیمه کنید

کد: 13970806324526228

https://goo.gl/vceSGB

، تهران , (اخبار رسمی): بیمه شخص ثالث بنا به قانون تمامی کشورها، برای همه افرادی که مالک یا راننده وسایل نقلیه هستند اجباری است. این بیمه نوعی بیمه مسئولیت است که برای جبران خسارت یا هزینه‌های پزشکی ناشی از تصادفات برای اشخاص ثالث اعم از خسارت‌های مالی یا جانی ضروری است.

سریع‌تر از همیشه خودروی خود را بیمه کنید
سریع‌تر از همیشه خودروی خود را بیمه کنید

منظور از اشخاص ثالث، همه افراد درگیر شده در یک تصادف رانندگی به جز راننده مسئول تصادف هستند. داشتن بیمه شخص ثالث به ویژه برای رانندگان تاکسی که بیشتر از سایرین دچار سانحه رانندگی می‌شوند اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. بسیاری از شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات بیمه خودرو، خدمات خرید بیمه شخص ثالث را هم ارائه می‌دهند.

معیارهای انتخاب بیمه شخص ثالث خودرو و سطح پوشش مالی

یکی از مهم‌ترین عواملی که در انتخاب بیمه شخص ثالث باید در نظر بگیرید، این است که ببینید شرکت بیمه‌گر حداکثر تا چه سقفی برای پوشش مالی زیان‌های وارد شده را متعهد می‌شود.

برخی از شرکت‌ها سطح پایین‌تر و برخی دیگر سطح بالاتری را ارائه می‌دهند که البته این به توان مالی و میزان اعتبار شرکت بیمه‌ای که انتخاب کرده‌اید نیز بستگی دارد. بیمه مرکزی هر سال حداقل سطح پوشش را به همه شرکت‌های بیمه اعلام می‌کند. همچنین توان مالی همه شرکت‌های بیمه را مشخص می‌کند. پس از آن، این شما هستید که انتخاب می‌کنید کدام سطح پوشش را انتخاب کنید. برای این‌کار باید از تمام شرکت‌های بیمه استعلام بگیرید و قیمت و سقف پوشش آنها را با یکدیگر مقایسه کنید.

به یاد داشته باشید، بیمه ارزان‌تر سقف کمتری هم برای خسارت تقبل خواهد کرد. بنابراین با توجه به شرایطی که دارید بهترین بیمه را انتخاب کنید که متناسب با نیازهایتان باشد و فقط به ارزان‌تر بودن بیمه اهمیت ندهید.

بسیاری از شرکت‌ها بنا به مجوز از سوی بیمه مرکزی، تا ۵/۲ درصد به بیمه‌گذار تخفیف ارائه می‌کنند که می‌توانید با استعلام گرفتن از مقدار تخفیفات هم مطلع شوید.

ارائه اطلاعات کافی از سوی شرکت بیمه‌گر

صنعت بیمه پر از اصطلاحات عجیب و غریب و فرایندهای پیچیده است و قوانین مختلفی دارد که واقعا هر کسی از آنها سر در نمی‌آورد. بهترین شرکت بیمه شخص ثالث شرکتی است که اطلاعات کافی را درباره شرایط و قوانین بیمه چه در هنگام خرید بیمه یا در هنگام بروز حوادث در اختیار مشتری قرار دهد و پاسخگویی و مسئولیت‌پذیری لازم را در این زمینه داشته باشد.

رضایت مشتریان از شرکت‌های بیمه به آنها رتبه می‌دهد که با مقایسه این رتبه می‌توانید بهترین شرکت‌های بیمه را ارزیابی کنید. مسلما هر چه رضایت مشتریان از شرکت بیمه بیشتر باشد، تعداد بیمه‌گزار بیشتری خواهد داشت، که این به معنای داشتن سهم بیشتری از بازار هم هست. تمام این موارد را در هنگام خرید بیمه شخص ثالث در نظر بگیرید.

سرعت صدور بیمه نامه

یکی از معیارهای مهم دیگر در انتخاب شرکت بیمه صدور سریع و بی‌دردسر بیمه نامه است. سعی کنید شرکت‌هایی را انتخاب کنید که در کمترین زمان ممکن و بدون انجام فرایندهای پیچیده بیمه نامه‌تان را صادر کنند.

روش‌های خرید بیمه شخص ثالث خودرو

در حال حاضر امکان خرید بیمه هم به صورت حضوری و هم به صورت غیرحضوری یا آنلاین فراهم است. برای خرید آنلاین کافی است پس از انتخاب شرکت بیمه مورد نظر، وارد سایت شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات بیمه شوید و با پر کردن فرم و ارائه اطلاعات خواسته شده سفارش‌تان را ثبت کنید. پس از پرداخت حق بیمه با توجه به نوع خدمات شرکت ارائه دهنده، بیمه نامه به دست‌تان خواهد رسید.

در میان روش‌های آنلاین خرید بیمه، می‌توان به سایت بیمه بازار به عنوان مرجعی برای مقایسه آسان همه شرکت‌های بیمه‌ای ایران و خرید آنلاین بیمه‌های ثالث، بدنه، بیمه آتش سوزی، عمر و موبایل مراجعه نمود. به منظور خرید سریع بیمه شخص ثالث، تنها کافی است با وارد کردن آدرس www.bimebazar.com در مرورگر خود، به بخش بیمه شخص ثالث رفته و اطلاعات مورد نیاز را پر کنید.

با دانستن تنها نوع و مدل خودرو، سال ساخت، تخفیف عدم خسارت و تاریخ انقضای بیمه‌نامه، می‌توان لیستی از قیمت‌های بیمه ثالث ارائه شده از سوی شرکت‌های مختلف بیمه‌ای ویژه خودرو خود را مشاهده کنید.

در بیمه بازار می‌توان پس از مقایسه بیمه‌ها هم از نظر قیمت و هم از نظر سایر امتیازات بیمه‌گرها، به راحتی و با پرداخت آنلاین، بیمه را خریداری کرد. پس از تکمیل خرید در این سایت، بیمه صادر شده و در کمترین زمان ممکن و به صورت رایگان بیمه‌نامه به محل دلخواهی که تعیین شده است ارسال خواهد شد. در این فرآیند تنها کافی است با چند کلیک و وارد کردن اطلاعات خودروی خود، در کمترین زمان ممکن و بدون نیاز به رفت و آمد به دفاتر بیمه‌ای شرکت‌های مختلف، بهترین بیمه را انتخاب و خرید کرد. سایت بیمه بازار تنها برای تهران نبوده و ارسال رایگان به شهرستان‌ها را نیز دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه بازار

بیمه بازار؛ قدرت انتخاب بهترین بیمه

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]