کد: 13970819326616094

جدیدترین آپدیت‌ برای آنتی ویروس‌های تحت شبکه WFBS ترندمیکرو منتشر شد

کد: 13970819326616094

https://goo.gl/K4VyeE

، تهران , (اخبار رسمی): کمپانی امنیتی ترندمیکرو (Trend Micro) از آغاز عرضه نسخه 10 آنتی‌ویروس‌های تحت شبکه Worry Free Business Security که از پرفروش‌ترین آنتی‌ویروس‌های تحت شبکه در دنیا هستند، چهار فایل Patch منتشر کرده که جدیدترین آن پتچ شماره 1483 است.

جدیدترین آپدیت‌ برای آنتی ویروس‌های تحت شبکه WFBS ترندمیکرو منتشر شد
جدیدترین Patch برای آنتی ویروس های پرفروش و قدرتمند WFBS ترندمیکرو منتشر شد.

در مجموع بیش از 500 هزار شرکت، سازمان و موسسه از جمله شرکت‌های مخابراتی، پتروشیمی، نفتی، صنایع، ماشین‌سازی، انرژی و مالی و بانکی از آنتی‌ویروس‌های ترندمیکرو استفاده می‌کنند

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت دورانتاش، کمپانی امنیتی ترندمیکرو که در برخی کشورها با نام پی.سی.سیلین نیز شناخته می‌شود، از آغاز ارائه نسخه 10(2018) آنتی‌ویروس‌های تحت شبکه Worry Free Business Security که به اختصار WFBS نامیده می‌شود، پنج فایل Patch منتشر کرده است که جدیدترین آن پتچ شماره 1483 است.

فایل‌های Patch آنتی‌ویروس‌های تحت شبکه ترندمیکرو، هم به صورت خودکار و هم دستی قابل‌نصب بر روی کنسول آنتی ویروس هستند و به صورت خودکار بر روی همه کلاینت‌ها و سرورها نصب می‌شود.

درباره ترندمیکرو (Trend Micro)

کمپانی امنیتی ترندمیکرو که در برخی کشورها مانند چین، استرالیا و ایران با نام پی.سی.سیلین ( PC-Cillin ) نیز شناخته می‌شود از شرکت‌های مطرح و پیشرو ارائه‌دهنده سرویس‌های امنیتی و نرم‌افزارهای آنتی‌ویروس برای کاربران خانگی، شبکه و مراکز داده فیزیکی، مجازی و کلود است.

ترندمایکرو براساس بسیاری از گزارشات آماری از جمله IDC ،Gartner و Forrester Wave و Market Share همواره جزء 3 برند برتر و پرفروش آنتی‌ویروس دنیا بوده است.

نسخه‌های اصلی و معتبر آنتی‌ویروس‌های ترندمیکرو از سال 1387 شمسی توسط شرکت دورانتاش در ایران توزیع می‌شود و هم‌اکنون هزاران کاربر خانگی و شرکتی و سازمانی از محصولات ارزنده این برند ژاپنی بین‌المللی برای حفاظت از خود استفاده می‌کنند.

در مجموع بیش از 500 هزار کمپانی از جمله شرکت‌های مخابراتی، درمانی و بیمارستانی، پتروشیمی، نفتی، صنایع، ماشین‌سازی، انرژی و مالی و بانکی از آنتی‌ویروس‌های ترندمیکرو استفاده می‌کنند که برای نمونه می‌توان به حفاظت از 280 هزار سرور و کلاینت بانک SBI هند اشاره کرد.

همچنین ده‌ها غول فناوری از جمله Cisco ،Vmware ،IBM ،DELL ،HP ،Linksys ،ASUS ،Amazonو  RSA از جمله شرکای استراتژیک شرکت ترندمیکرو هستند و از محصولات و تکنولوژی‌های Trend Micro استفاده می‌کنند.

از جمله محصولات خانگی ترندمیکرو می‌توان به اینترنت سکیوریتی و ماگزیمم سکیوریتی اشاره کرد که از پرفروش‌ترین آنتی ویروس‌های خانگی در دنیا هستند و علاوه بر نصب و کاربری آسان و راحت، دارای ویژگی‌های منحصر به فرد امنیتی و حفاظتی مانند مدیریت پسورد و حفاظت ویژه در برابر باج‌افزارها با ویژگی Folder Shield هستند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای خرید نسخه‌های اصلی و معتبر آنتی ویروس‌های ترندمیکرو با شرکت دورانتاش به نشانی www.ddn.ir تماس بگیرند.

و یا جهت خرید آنتی ویروس‌های خانگی ترندمیکرو به طور مستقیم به این لینک مراجعه و خرید خود را انجام دهند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت دورانتاش

شرکت دورانتاش پیشرو در ارائه راهکارهای امنیتی ، آنتی ویروس برای کاربران خانگی ، شرکتها ، سازمانها و موسسات در تمام محیطهای فیزیکی ، مجازی و ابر و از جمله با سابقه ترین شرکتهای عرضه کننده محصولات امنیتی معتبر در ایران است .مشتری مداری ، ارائه اطلاعات صحیح همراه با راهکارهای مفید از اهداف دورانتاش و عمل به این اهداف سرلوحه فعالیتهای شرکت قرار داده شده است. www.ddn.ir

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.