اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970903329736094

جدیدترین نسخه آنتی ویروس Webroot برای ویندوز ارائه شد

کد: 13970903329736094

https://goo.gl/EMkXLf

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت امنیتی وبروت (Webroot)، سازنده سبک‌ترین و کم حجم‌ترین آنتی ویروس‌های دنیا، جدیدترین نسخه آنتی ویروس ویندوزی خود را به شماره 9.0.24.28 منتشر کرد.

جدیدترین نسخه آنتی ویروس Webroot برای ویندوز ارائه شد
جدیدترین آپدیت آنتی ویروس های ویندوزی وبروت منتشر شد.

هزاران کاربر ایرانی از جمله مشترکان سرویس‌های اینترنت پرسرعت (ADSL ،TD-LTE و Wireless)، آنتی‌ویروس‌های قدرتمند و بسیار سبک وبروت را برای حفاظت از خود انتخاب کرده‌اند

به گزارش روابط عمومی شرکت دورانتاش، شرکت وبروت جدیدترین نسخه آنتی ویروس ویندوزی خود را به شماره 9.0.24.28 منتشر کرد.

آپدیت و به روز رسانی آنتی ویروس‌های وبروت به صورت کاملا خودکار و اتوماتیک صورت می‌گیرد. حجم فایل نصب آنتی ویروس ویندوزی وبروت که عنوان سبک‌ترین و کم حجم‌ترین آنتی‌ویروس ویندوزی دنیا را نیز یدک می‌کشد، کمتر از 4 مگابایت است و در زمانی حدود یک دقیقه با دو کلیک نصب می‌شود.

شرکت وبروت (Webroot) یکی از شرکت‌های مطرح و پیشرو ارائه‌دهنده سرویس‌های امنیتی و نرم‌افزارهای آنتی‌ویروس در دنیا است و طی سال‌های اخیر رشد بسیار خیره کننده‌ای را تجربه کرده است.

وبروت نه تنها به یکی از رقبای جدی شرکت‌هایی مانند کسپرسکی ، آویرا، بیت دیفندر و ایست «نود32» تبدیل شده، بلکه در بخش آنتی‌ویروس‌های خانگی و دفاتر شرکت‌های کوچک و متوسط به راحتی با شرکت‌های بزرگ آنتی ویروس (ترندمیکرو، سایمنتک و مکافی) رقابت می‌کند.

شرکت‌های کسپرسکی، بیت دیفندر و ایست به شدت در تلاش هستند مانع مهاجرت مشتریان خود به آنتی ویروس‌های بسیار سبک و در عین حال قدرتمند وبروت شوند.

پیش از این در یادداشتی که با عنوان «چرا آنتی ویروس وبروت را انتخاب و خریداری کنیم؟» منتشر شده، درباره دلایل انتخاب و استفاده از آنتی ویروس‌های بسیار سبک وبروت صحبت شده است.علاقه‌مندان جهت خرید آنتی ویروس‌های خانگی وبروت می‌توانند به لینک Shop.ddn.ir مراجعه و آنتی ویروس‌های وبروت را با گارانتی اصلی دورانتاش تهیه کنند. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت دورانتاش

شرکت دورانتاش پیشرو در ارائه راهکارهای امنیتی ، آنتی ویروس برای کاربران خانگی ، شرکتها ، سازمانها و موسسات در تمام محیطهای فیزیکی ، مجازی و ابر و از جمله با سابقه ترین شرکتهای عرضه کننده محصولات امنیتی معتبر در ایران است .مشتری مداری ، ارائه اطلاعات صحیح همراه با راهکارهای مفید از اهداف دورانتاش و عمل به این اهداف سرلوحه فعالیتهای شرکت قرار داده شده است. www.ddn.ir

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]