کد: 13970914331838527

خرید جرثقیل برجی پتن برای ساخت بیمارستان

کد: 13970914331838527

https://goo.gl/Mc6ZZR

، کرج , (اخبار رسمی): ساخت بیمارستان مرکزی پلیس در شهر لیما در پرو، با خرید جرثقیل برجی Potain در حال انجام است. برای ساخت این بیمارستان بزرگ از دو جرثقیل برجی پتن مدل MC 175 B و دو تاور کرین مدل MC 125 کمک گرفته‌اند.

خرید جرثقیل برجی پتن برای ساخت بیمارستان
ساخت بیمارستان با دو جرثقیل برجی پتن، مدل MC 175 B و دو تاور کرین مدل MC 125

برای ساخت این بیمارستان از بلوک‌های پیش ساخته استفاده شده؛ به دلیل اینکه این ساختمان باید در ابتدای سال 2019 آماده بهره‌برداری باشد. برای اطمینان از اینکه این ساختمان در این تاریخ آماده خواهد بود نیز این چهار مدل جرثقیل برجی استفاده شده زیرا آنها سرعت کار بسیار بالایی نسبت به مدل‌های مشابه دارند.

ساختمان جدید بیمارستان پلیس در شش طبقه و در همان محل بیمارستان قدیمی در ناحیه عیسی ماریا شهر لیما پرو احداث خواهد شد.

دلایل خرید جرثقیل برجی پتن

مسئول پروژه احداث ساختمان پلیس، کنسرسیوم JJC & Dragados است. این مرکز برای صرفه‌جویی در وقت و هزینه خود در محل کار، این چهار مدل جرثقیل برجی را خریداری کرده است. همچنین یک جرثقیل زمینی Grove GMK5100 نیز در محل جهت کمک به بلند کردن بارهای سنگین‌تر حضور دارد.

به گفته مدیران این کنسرسیوم جهت بالا بردن ظرفیت و کاهش هزینه بهره‌وری کلی تاورکرین های پتن فرانسه انتخاب شده‌اند. این کنسرسیوم در حال حاضر یک جرثقیل MC 175 B را نیز در ناوگان خود دارد. مدیران اعلام داشتند که تاورکرین ها را از شرکت ETAC پرو خریداری کرده‌اند. بدلیل اینکه ETAC نماینده رسمی خرید و فروش تاورکرین Potain در کشور پرو در 10 سال گذشته است. ایشان اذعان داشتند خرید جرثقیل برجی از محل‌های معتبر و نمایندگی‌های رسمی تاور کرین پتن فرانسه در اطمینان از کیفیت و سرعت حمل و مونتاژ تاورکرین بسیار اثرگذار بوده است.

سرعت و کیفیت تاورکرین پتن در ساخت‌وساز

کارلوس رییزو، مدیر پروژه JJC & Dragados، گفت: «ما زمانی تصمیم گرفتیم از این جرثقیل‌های برجی استفاده کنیم؛ که متوجه شدیم با به کارگیری تنظیمات مناسب، میزان باربری جرثقیل برجی MC 175 B می‌تواند تا 8 تن و جرثقیل MC 125 تا 6 تن افزایش یابد. این میزان حمل بار نیازهای ما را در اتمام به موقع این پروژه برآورده می‌کرد. جرثقیل‌های دیگر با این امکان نیز وجود داشتند؛ اما هزینه آنها چهار برابر تاورکرین پتن بود.»

وی افزود: «این یک پروژه است که نیاز به سرعت بالا دارد، بنابراین جامعه پلیس لیما می‌تواند در اسرع وقت از بیمارستان جدید بهره‌مند شود. انتخاب و خرید جرثقیل‌های برجی پتن فرانسه کاملا مناسب بوده و مکانیسم بلند کردن و باربری آنها بسیار بیشتر از سایر جرثقیل‌های برجی است.»

اهمیت تنظیمات در میزان بهره‌برداری جرثقیل برجی

در پروژه بیمارستان در لیما، دو جرثقیل MC 175 B با دنده‌های 40 و 45 متری پیکربندی شده و ارتفاع آنها به 44 متر می‌رسد. در حالیکه دو جرثقیل برجی MC 125 با دنده‌های 50 متر و 60 متر و در ارتفاع 45 متر و 40 متری مجهز شده‌اند.

تاور کرین Potain MC 175 B می‌تواند میزان حمل بار خود را حداکثر 4/1 تن در حداکثر ارتفاع 60 متر افزایش دهد. در حالیکه حداکثر ظرفیت بارگیری آن 8 تن است. این مشخصات آن را به انتخابی محبوب برای ساخت‌وسازهای بلند تبدیل کرده است. تاورکرین MC 125 دارای حداکثر ظرفیت 6 تن و حداکثر طول شیب 60 متر است. این جرثقیل می‌تواند حداکثر 1.15 تن در حداکثر انقباض خود افزایش داشته باشد.

خرید جرثقیل برجی پتن از مراکز معتبر

همانطور که مدیران پروژه ساخت بیمارستان پلیس نیز عنوان کردند تنظیمات مناسب جرثقیل برجی می‌تواند در میزان بهره‌برداری از این ماشین آلات بسیار با اهمیت باشد. به همین دلیل به شما پیشنهاد می‌کنیم علاوه بر افزایش کیفیت به دلیل مونتاژ، خدمات جانبی بهتر و تنظیمات مناسب هر تاورکرین، حتما به مراکز معتبر و نمایندگی‌های مجاز خرید و فروش تاور کرین پتن مراجعه کنید.

تاورکرین سپهرکرین معتبرترین مرکز خرید و فروش و اجاره تاور کرین پتن فرانسه با سال‌ها سابقه است. این مرکز آماده ارائه انواع خدماتژ اجاره، خرید و فروش، مونتاژ و دمونتاژ، واردات، حمل و نصب با گارانتی، بیمه نامه، تعمیر و نگهداری، مشاوره رایگان، عقد سرویس‌های ماهانه و سالیانه و... است. لازم به ذکر است به دلیل واردات مستقیم تاورکرین، ارزان‌ترین قیمت‌های خدمات تاورکرین همچنین خرید و فروش و اجاره را در این مرکز مشاهده خواهید کرد. علاقه‌مندان جهت اطلاع از قیمت‌ها می‌توانند با مشاوران تاور کرین سپهر کرین تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تاورکرین سپهرکرین

شرکت تاور کرین سپهر کرین سالها پیش با هدف واردات تاور کرین پتن فرانسه به داخل کشور شروع بکار کرد. این مرکز مهمترین هدف خود را حذف واسطه‌ها در خرید و فروش تاور کرین میدانست. زیرا در این صورت قیمت تمام شده برای مشتریان اجاره کننده جرثقیل برجی بسیار کاهش می‌یافت.

منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید