کد: 13970919332677871

کلاس نظارت و اجرای معماری ویژه آزمون نظام مهندسی بهمن 97

کد: 13970919332677871

https://goo.gl/YVPTyw

، تهران ، (اخبار رسمی): دوره کلاس نظارت و اجرای معماری ویژه آزمون نظام مهندسی برای افرادی که پیش بینی می‌کنند، برای آزمون فرصت کم است و احتمال دارد که به مطالعه برخی از مباحث مقررات ملی ساختمان نرسند، گزینه مناسبی است.

کلاس نظارت و اجرای معماری ویژه آزمون نظام مهندسی بهمن 97
دوره نظارت و اجرا معماری ویژه آزمون نظام مهندسی بهمن 97

دوره نظارت و اجرا معماری، ویژه آزمون نظام مهندسی بهمن ماه ۹۷ از این هفته آغاز خواهد شد. مهندسانی که قصد شرکت در آزمون‌های اجرا و نظارت رشته معماری را دارند ، تنها کمتر از دو ماه برای آمادگی آزمون زمان دارند.

اگر پیش بینی می‌کنید که برای آزمون فرصت کم است و احتمال دارد که به مطالعه برخی از مباحث مقررات ملی ساختمان نرسید، پیشنهاد می‌شود حتما در این دوره شرکت کنید.

این دوره آخرین فرصت برای قبولی در آزمون نظام مهندسی می باشد که کمک می‌کند در اندک زمان باقی مانده تا آزمون، آمادگی خود را برای قبولی و دریافت پروانه اشتغال بالا ببرید.

دوره نظارت و اجرا معماری از پنجشنبه ۲۲ آذر ماه آغاز می‌شود و مدت دوره نظارت و اجرای معماری  ۹۵ ساعت است.

هزینه این دوره ۲,۳۸۰.۰۰۰ تومان است و در روزهای چهارشنبه‌ها، پنج‌شنبه‌ها و جمعه برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندانبرای ثبت نام در این دوره می‌توانند از بخش دوره‌های حضوری سایت موسسه سرا، «دوره نظارت و اجرا معماری» را انتخاب کردهو ثبت نام خود را تکمیل کنند و یا اگر سوالی در خصوص اطلاعات دوره یا برگزاری آزمون نظام مهندسی دارند می‌توانند از طریق تلفن ۰۲۱۲۲۶۳۸۷۱۳ یا شبکه‌های اجتماعی سرا با این مجموعه ارتباط برقرار کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه سرا

موسسه تخصصی سرا با هدف اصلی پرورش توانمندیها و ارتقا سطح دانش حرفه ای مهندسان ومتخصصان حوزه صنعت ساختمان وبارویکرد انتقال دانش فنی وتکنولوژیهای نوین مرتبط با سازه،زلزله و سایر گرایش های مهندسی ساختمان ،درزمینه های آموزشی وپژوهشی از یک سو وارائه خدمات تخصصی فنی ومهندسی توسط متخصصین و مشاوران عالی از سوی دیگر به مدیریت آقای دکتر امیرحسین خلوتی فعالیت می نماید. در همین راستا مؤسسه سرا خدمات آموزشی خود را به شرح زیر ارائه می‌نماید: • برگزاری دوره‌های آنلاین • برگزاری دوره‌های ارتقاء پروانه اشتغال ویژه کاردان‌های فنی ساختمان همچنین مؤسسه سرا منطبق بر نیاز روز کلیۀ دست‌اندرکاران صنعت ساختمان دوره‌های متنوع و کاربردی را در همۀ سطوح و به صورت تخصصی در دپارتمان‌های مختلف طراحی و تدوین نموده است

منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.