اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139709293348010527

شروع کارگاه‌های رایگان مدیریتی

ثبت نام دوره مدیریت DBA و MBA در مشهد

کد: 139709293348010527

https://goo.gl/KTex6W

، مشهد , (اخبار رسمی): شروع ثبت نام در دوره مدیریت DBA و MBA که از اواخر آذر97 با هدف پرورش مدیران و مشاورانی توانمند آغاز خواهد شد به دانشجویان شرکت کننده در این دوره‌ها کمک خواهد کرد که بتوانندنقاط ضعف و‌ قدرت شرایط کسب‌وکار خود را تحلیل و بررسی و آینده کسب‌وکار خود را به سمت صعود رونق دهند.

ثبت نام در دوره مدیریت DBA و MBA در مشهد
شروع کلاس های مدیریت MBA - DBA در مشهد توسط موسسه آموزش عالی آزاد امین

دانشپذیران با فراگیری و ثبت نام در دوره مدیریت DBA و MBA که از اواخر آذر ماه آغاز خواهد شد، خواهند آموخت که چگونه مشکلات سازمان را ریشه‌یابی کنند، عوامل اصلی و مشکل ساز را پیدا کنند، راه حل‌هایی برای هر مشکل بیابند و پیش از انجام هرگونه اقدامی و ارائه هر راهکاری عواقب آن را پیش بینی کنند

دوره‌های مدیریت اجرایی (MBA) می‌تواند نظام فکری ومدل ذهنی را در مواجهه با مشکلات و مسائل عوض کند و باعث خواهد شد بدون عجله بتوانند با تفکر علمی به حل مشکلات سازمان خود بپردازند.

شایان ذکر است که مدارک و گواهینامه‌های صادر شده از وزارت علوم خواهند بود و برای ادامه تحصیل در خارج از کشور نیز قابل استفاده هستند.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این دوره‌ها می‌توانند به موسسه آموزش عالی آزاد امین به آدرس www.amin-inst.ac.ir مراجعه و یا جهت ثبت نام بر روی لینک زیر کلیک کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه آموزش عالی آزاد امین

موسسه آموزش عالی آزاد امین با داشتن بانک مقالات جامع درزمینه های مدیریت اجرایی ،مدیریت استراتژیک ،مدیریت بازاریابی ، مدیریت بیمه ، مدیریت ریسک و… ارائه در وب سایت و برگزاری دوره های مدیریت ارشد اجرایی ،مدیریت ارشد بازاریابی ،بازرگانی و مدیریت ارشد پروژه (عالی ) و… درصدد ارتقاء سطح دانش تمام علاقه مندان رشته های مدیریت و رشته های مرتبط با آن است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش