اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13971006336177871

آزمون‌های موسسه سرا به صورت حضوری و آنلاین

آزمون آزمایشی نظارت معماری ویژه آزمون نظام مهندسی

کد: 13971006336177871

https://goo.gl/Wmzsi1

، تهران , (اخبار رسمی): آزمون‌های نظام مهندسی هر ساله در دو نوبت برگزار می‌شود. این امر بدین معنا است که اگر در آزمونی قبول نشوید، حدود 6 ماه دیگر باید صبر کنید تا در آزمون بعد شرکت کنید.

آزمون آزمایشی نظارت معماری ویژه آزمون نظام مهندسی
آزمون آزمایشی نظارت معماری نظام مهندسی

آزمون‌های موسسه سرا به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شوند تا همه علاقه‌مندان بتوانند شرایط آزمون را پیش از آزمون بهمن ماه تجربه کنند

به دلیل این فاصله‌ زمانی بلند مدت، ضروری‌‌ است داوطلبان تجربه کردن شرایط آزمون را به روز  امتحان اصلی موکول نکنند. استفاده از فرصت آزمون‌های آزمایشی به داوطلبان کمک می‌کند که دانش و  اطلاعات خود را یک بار پیش از آزمون محک بزنند.

همچنین داوطلبان می‌توانند شرایط یک آزمون کتاب باز با بیش از 20 جلد منبع را در آزمون‌های آزمایشی تجربه کنند.

هزینه‌ای که در قبال یک آزمون آزمایشی پرداخته می‌شود، نسبت به زمانی که داوطلب باید برای فرصت مجدد منتظر بماند، بسیار ناچیز است. داوطلبان آزمون نظام مهندسی به کمک این تجربه می‌توانند در همان بار اول نمره قبولی در آزمون را  دریافت کنند و دیگر نیازی به آزمون مجدد و مطالعه دوباره مباحثی که ممکن است برخی از آنها تغییر پیدا کنند، نخواهند داشت.

آزمون‌های «موسسه سرا» به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شوند تا همه علاقه‌مندان بتوانند شرایط آزمون را پیش از آزمون بهمن‌ماه تجربه کنند.

علاوه بر نظارت معماری، آزمون‌های آزمایشی نظام مهندسی برای محاسبات عمران، نظارت عمران و طراحی معماری نیز برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای ثبت نام در آزمون آزمایشی نظارت عمران کافی‌ است به لینک زیر رفته و از طریق سایت ثبت نام کنند. همچنین می‌توانند به صورت تلفنی از طریق تماس با شماره 22638713 ثبت نام خود را به صورت تلفنی انجام دهند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه سرا

موسسه تخصصی سرا با هدف اصلی پرورش توانمندیها و ارتقا سطح دانش حرفه ای مهندسان ومتخصصان حوزه صنعت ساختمان وبارویکرد انتقال دانش فنی وتکنولوژیهای نوین مرتبط با سازه،زلزله و سایر گرایش های مهندسی ساختمان ،درزمینه های آموزشی وپژوهشی از یک سو وارائه خدمات تخصصی فنی ومهندسی توسط متخصصین و مشاوران عالی از سوی دیگر به مدیریت آقای دکتر امیرحسین خلوتی فعالیت می نماید. در همین راستا مؤسسه سرا خدمات آموزشی خود را به شرح زیر ارائه می‌نماید: • برگزاری دوره‌های آنلاین • برگزاری دوره‌های ارتقاء پروانه اشتغال ویژه کاردان‌های فنی ساختمان همچنین مؤسسه سرا منطبق بر نیاز روز کلیۀ دست‌اندرکاران صنعت ساختمان دوره‌های متنوع و کاربردی را در همۀ سطوح و به صورت تخصصی در دپارتمان‌های مختلف طراحی و تدوین نموده است *** سرا قطب محاسبات سازه کشور ***

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

کار و استخدام | مسکن و ساختمان