اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139710163383610367

جشنواره زیبایی کلینیک دندانپزشکی کوروش مشهد

کد: 139710163383610367

https://goo.gl/5cwhZ7

، مشهد , (اخبار رسمی): کلینیک دندانپزشکی کوروش به مناسبت راه اندازی بخش تخصصی زیبایی به مدت محدود از ۱۵ دی‌ماه تا 15 اسفندماه ۹۷، به ازای انجام هر 10 واحد ونیر کامپوزیت دندان، 6 واحد ونیر کامپوزیت را به صورت رایگان به عنوان هدیه ویژه در نظر گرفته است.

جشنواره زیبایی کلینیک دندانپزشکی کوروش مشهد
جشنواره زیبایی کلینیک دندانپزشکی کوروش مشهد ؛ کامپوزیت ونیر رایگان

اصلاح طرح لبخند به روش ونیر کامپوزیت در کلینیک دندانپزشکی کوروش توسط مجرب‌ترین دندانپزشکان زیبایی مشهد و با بهره‌گیری از بهترین برندهای کامپوزیت و مدرن‌ترین تجهیزات دندانپزشکی انجام می‌شود

کلینیک دندانپزشکی کوروش، اولین مرکز تخصصی دندانپزشکی مشهد، از سال 1390 مشغول به فعالیت است و یکی از خدمات تخصصی این مجموعه دندانپزشکی زیبایی است. ونیر کامپوزیت دندان یکی از روش‌های طراحی لبخند زیبا است که بدون نیاز به تراش دندان انجام می‌پذیرد.

در طرح تخفیفی کلینیک دندانپزشکی کوروش که به مدت محدود و از تاریخ 15 دی ماه الی 15 اسفندماه 1397 است، به ازای انجام 10 واحد ونیرکامپوزیت دندان می‌توانید 6 واحد ونیرکامپوزیت رایگان هدیه بگیرید.

اصلاح طرح لبخند به روش ونیر کامپوزیت در این کلینیک توسط مجرب‌ترین دندانپزشکان زیبایی مشهد و با استفاده از بهترین مواد روز جهت کامپوزیت و لمینت، بهره‌گیری از لابراتوار اختصاصی و مدرن‌ترین تجهیزات و دستگاه‌های دندانپزشکی انجام می‌پذیرد.

همچنین بستن فاصله بین دندان‌ها نیز از طریق این روش امکان پذیر است. قابل ذکر است که ویزیت و مشاوره رایگان نیز رایگان خواهد بود.

علاقه‌مندان جهت اصلاح طرح لبخند و بهره‌مندی از این طرح ویژه می‌توانند با شماره تلفن‌های کلینیک دندانپزشکی کوروش 25 – 05137664324 و 989357664325+ تماس حاصل کنند.

جهت مشاهده نمونه کارهای ونیر کامپوزیت دندان انجام شده در کلینیک دندانپزشکی کوروش می‌توان به گالری تصاویر سایت کوروش مراجعه کرد.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کلینیک دندانپزشکی کوروش

کلینیک دندانپزشکی کوروش، به عنوان بهترین مرکز تخصصی دندانپزشکی مشهد، از سال 1390 فعالیت خود را آغاز نموده است و با به کارگیری جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات دندانپزشکی و کادر مجرب بهترین دندانپزشکان مشهد، در طی این مدت سعی بر آن داشته است تا بهترین خدمات تخصصی شامل دندانپزشکی درمانی و زیبایی از قبیل ایمپلنت دندان، ارتودنسی، لمینت دندان، ونیر کامپوزیت، بلیچینگ و ...را به مراجعین عزیز خود ارائه نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | حراج و تخفیف