کد: 13971018338867871

دوره طلایی آزمون نظارت و اجرا نظام مهندسی در طی 3 روز برگزار می‌شود

دوره فشرده جمع‌بندی آزمون نظارت و اجرا عمران و معماری

کد: 13971018338867871

https://goo.gl/oaWaKK

، تهران ، (اخبار رسمی): در این دوره به صورت کاملا فشرده تمام منابع با اهمیت آزمون‌های نظارت و اجرا جمع‌بندی و مرور می‌شود. از اصلی‌ترین فعالیت‌های این دوره 3 روزه پیدا کردن صحیح منبع مربوط به سوال، تسلط بر موضوعات منابع آزمون، حل تست‌های مهمی که ممکن است در آزمون نظام مهندسی تکرار شود خواهد بود.

دوره فشرده جمع بندی آزمون نظارت و اجرا عمران و معماری
دوره فشرده آمادگی آزمون نظارت و اجرا عمران و معماری

جمع بندی آزمون‌هایی که منابع مطالعه آنها حجم زیادی دارد همواره یکی از اصلی‌ترین نکات برای قبولی در آزمون است.

در دوره طلایی نظارت و اجرا به صورت کاملا فشرده تمام منابع با اهمیت آزمون‌های نظارت و اجرا جمع بندی و مرور می‌شود. از اصلی‌ترین فعالیت‌های این دوره سه روزه پیدا کردن صحیح منبع مربوط به سوال، تسلط بر موضوعات منابع آزمون، حل تست‌های مهمی که ممکن است در آزمون نظام مهندسی تکرار شود،است.

دوره به صورت فشرده به منظور جمع بندی و مرور منابع آزمون نظام مهندسی طراحی شده است و برای هر دو رشته مهندسی عمران و مهندسی معماری کاربرد دارد.

در دوره طلایی نظارت و اجرا عمران و معماری چه محتوایی ارائه می‌شود؟

  • تکنیک‌‌های منبع شناسی سوال (منبع‌ یابی)
  • تکنیک‌‌های تست زنی و مدیریت زمان
  • مرور مبحث به مبحث و بند به بند آزمون
  • جمع‌بندی نکات پرکاربرد و تست‌‌های پرتکرار و محتمل برای آزمون

مهندس امیرعلی خلوتی با چندین سال سابقه تدریس تخصصی دوره‌های آموزشی نظارت و اجرا آموزش دوره طلایی را بر عهده دارد. این دوره به صورت فشرده در طی سه روز در دفتر موسسه سرا برگزار می‌شود.

روزهای برگزاری این دوره، شنبه ۲۹ دی، یکشنبه ۳۰ دی و دوشنبه ۱ بهمن (ویژه آزمون بهمن ۱۳۹۷) و در ساعت ۱۴ الی ۲۲ در محل تهران، خیابان شریعتی، خیابان دولت، خیابان جلالی، پلاک ۲۰، طبقه سوم، دفتر موسسه سرا خواهد بود.

ثبت نام در دوره:

برای ثبت نام این دوره به 3 روش می‌توان اقدام کرد.

۱ - برای ثبت نام اینترنتی باید به صفحه «دوره طلایی نظارت و اجرا عمران و معماری» رفته و به صورت اینترنتی ثبت نام خود را تکمیل کرد.

۲ - با تلفن ۰۲۱۲۲۶۳۸۷۱۳ تماس گرفته و ثبت نام خود را به صورت تلفنی تکمیل کرد.

۳ - در دفتر موسسه سرا حاضر شده و امور ثبت نام خود را تکمیل کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه سرا

موسسه تخصصی سرا با هدف اصلی پرورش توانمندیها و ارتقا سطح دانش حرفه ای مهندسان ومتخصصان حوزه صنعت ساختمان وبارویکرد انتقال دانش فنی وتکنولوژیهای نوین مرتبط با سازه،زلزله و سایر گرایش های مهندسی ساختمان ،درزمینه های آموزشی وپژوهشی از یک سو وارائه خدمات تخصصی فنی ومهندسی توسط متخصصین و مشاوران عالی از سوی دیگر به مدیریت آقای دکتر امیرحسین خلوتی فعالیت می نماید. در همین راستا مؤسسه سرا خدمات آموزشی خود را به شرح زیر ارائه می‌نماید: • برگزاری دوره‌های آنلاین • برگزاری دوره‌های ارتقاء پروانه اشتغال ویژه کاردان‌های فنی ساختمان همچنین مؤسسه سرا منطبق بر نیاز روز کلیۀ دست‌اندرکاران صنعت ساختمان دوره‌های متنوع و کاربردی را در همۀ سطوح و به صورت تخصصی در دپارتمان‌های مختلف طراحی و تدوین نموده است

منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.