اطلاعات تماس
  • 021966*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13971108343659433

مزایای استفاده از اپلیکیشن هومینگ

گذر از بنگاه‌های املاک سنتی

کد: 13971108343659433

https://goo.gl/LdiA4b

، (اخبار رسمی): ​​​​​​​همچنان که دسترسی به همه کالاها و خدمات در پهنه‌ی اینترنت فراهم شده، بازار املاک و مسکن هم مدتی است راه خود را به دنیای دیجیتال باز کرده است. وب‌سایت و اپلیکیشن هومینگ یکی از همین سامانه‌های دیجیتال حوزه خرید، اجاره و رهن خانه است که بازار املاک را متحول کرده است.

گذر از بنگاه‌های املاک سنتی
گذر از بنگاه‌های املاک سنتی
گذر از بنگاه‌های املاک سنتی
گذر از بنگاه‌های املاک سنتی

هومینگ بیش از 300 هزار پلاک ثبتی در بانک خود ذخیره کرده که این رقم در بازار مسکن و ملک منحصر به فرد و بی رقیب است

به نظر می رسد دیگر باید آن تصویر همیشگی مردان و زنانی را که برای یافتن گزینه‌ای مناسب پوشه‌ای پر از فایل‌های کاغذی خانه‌ها را ورق می‌زنند، فراموش کنیم و چه بسا در آینده‌ای نزدیک از میزهای کنار هم قطار شده در بنگاه‌های مشاور املاک و بازاریابانی که مشغول سر و کله زدن با مشتری‌ها هستند، خبر نباشد.

با ظهور مفاهیمی چون شهر هوشمند و کسب و کار مجازی از یک سو و اهمیت یافتن گوشی‌های همراه به عنوان همراه همیشگی، وجود سامانه‌های هوشمند خرید، فروش، رهن و اجاره املاک هم احساس شد.

وب‌سایت و اپلیکیشن هومینگ یکی از این سامانه‌های تخصصی است که با بهره‌گیری از الگوریتم‌های دقیق توانسته میزبان صاحبان و فروشندگان املاک از سراسر کشور باشد. گستره‌ی آگهی‌های هومینگ از بندر انزلی تا بند عباس، از مشهد تا اهواز و از اردبیل تا کیش را در بر می‌گیرد و هر روز بر تعداد کاربرانی که این سامانه را برای خرید، فروش، رهن یا اجاره‌ی ملک برگزیده‌اند بیشتر می‌شود.

بانک اطلاعاتی قدرتمند

بانک اطلاعاتی هومینگ هم اکنون بیش از 300 هزار پلاک ثبتی را روی وب سایت ثبت کرده است که این رقم در بازار مسکن و ملک منحصر به فرد و بی رقیب است.

اما تفاوت اصلی هومینگ با سایر وب‌سایت‌های نام آشنا که آگهی ملک هم دارند، در تخصصی بودن است. مثلا ممکن است کاربر در بعضی سایت‌ها آگهی اجاره‌ی یک ملک 80 متری را در کنار آگهی فروش یک شیپور ببیند و یا در کنار آگهی یک باغ چهار دیواری، آگهی یک وانت نیسان آبی مدل 85  بدون تصادف هم به چشمش بخورد؛ اما در هومینگ همه چیز به شکل تخصصی به بازار ملک اختصاص دارد و از این رو امکان بررسی تخصصی را هم فراهم می‌کند.

دسته بندی تخصصی

پیش از این برای دهه‌ها دسته بندی ذهنی ما برای یافتن یک ملک مناسب، نوع دسته بندی‌ای بود که دبیر آگهی‌های روزنامه‌ها انتخاب می‌کردند؛ متراژ بنا، سن بنا و منطقه‌ای که در آن قرار گرفته است و... دسته بندی‌های فرعی هم نهایتا شامل داشتن انباری و پارکینگ، سیستم گرمایشی و ... خوش نقشه‌ها و اکازیون‌ها می‌شد.

به جز اینها هیچ فاکتوری در آگهی پیدا نمی‌شد و خریدار یا مستاجر برای اطمینان از همخوانی ملک با آنچه مطلوبش است، باید رنج سفر درون شهری پرترافیک را به جان می‌خرید و همه چیز را از نزدیک می‌دید. اما هومینگ کار را آسان‌تر کرده است.

در هومینگ خریدار فیلترهای جالبی در دسترس دارد؛ مثلا: حیاط دار و نوستالژیک، خانه دوبلکس، بهترین‌ها در سفر، نوردار، یک خوابه های جمع و جور، دانشجویی و کم‌هزینه، تک واحدی بی‌سرو صدا، مناسب کسب و کار، مناسب سرمایه گذاری، کلید نخورده، مناسب زوج جوان، عیالوار پسند و ...

این‌ها همه در کنار فیلتر‌های معمول مثل متراژ، تعداد اتاق خواب، سیستم تهویه، سن و محدوده‌ی جست و جو هستند.

مزیت برای فروشندگان و موجرین

با ثبت مسکن، مغازه، زمین یا باغ درهومینگ، ملک آماده‌ی فروش یا اجاره  بلافاصله و بلاواسطه در معرض دید تعداد نامحدودی از مشتریان قرار می‌گیرد که برای اجاره یا خرید ملک و مغازه دلخواه در حال جست‌وجو هستد و مشتری می‌تواند مستقیما به فروشنده پیام بفرستد.

این یعنی حذف واسطه‌هایی که گاه برای حاشیه سود بیشتر فایل بعضی از املاک را بیشتر در معرض دید خریداران می‌گذارند!

بازدید مجازی

از طرفی با ثبت عکس و اطلاعات کامل ملک و پر کردن تمامی قسمت‎‌های مربوط به آپارتمان، زمین یا مغازه مشتری نهایی ملک راحت تر می تواند به ملک فروشنده یا موجر دست پیدا کند.

 نکته قابل توجه امکان عکاسی رایگان هومینگ از ملک برای درج آگهی در سایت است.

علاوه بر این هومینگ به صورت رایگان عکاسی 360 درجه را از املاک انجام می‌دهد و از طریق آن کاربر تجربه بازدید مجازی از ملک را پیش از حضور فیزیکی در آن خواهد داشت.
شاید دانستن این نکته هم جالب باشد که ملک های آگهی شده درهومینگ، در اپلیکیشن آپ (آسان پرداخت) هم قابل دسترسی هستند.

در مجموع هومینگ با بیشترین بازدید در زمینه خرید، فروش، رهن و اجاره خانه، مسکن و ملک را به سرعت و در تمام ایران به مشتریان نشان می‌دهد و با توجه به ویژگی‌ها و کاربرد ملک، آن را در دسته‌بندی‌هایی قرار می‌دهد که امکان دیده شدنش به مشتری بالقوه تا چند برابر افزایش می‌یابد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دانلود اپلیکیشن اندروید یا آی‌اواس هومینگ به وب‌سایت هومینگ به آدرس homing.co مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

هومینگ

هومینگ ارائه دهنده هوشمند خدمات خرید، فروش، رهن، اجاره ملک و مستغلات و سایر خدمات جانبی ملک.

اطلاعات تماس
  • 021966*****
[نمایش اطلاعات]