اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139711103441510954

آغاز فراخوان دریافت طرح حوزه فناوری نانو

دومین فراخوان دوره هفتم برنامه تجاری‌سازی فناوری نانو

کد: 139711103441510954

https://goo.gl/Qp3Bjx

، تهران , (اخبار رسمی): دومین فراخوان دریافت طرح در دوره هفتم برنامه تجاری‌سازی فناوری نانو، از تاریخ ۱۵ دی‌ماه سال جاری آغاز شده و تا یک اسفندماه، ادامه خواهد داشت.

دومین فراخوان دوره هفتم برنامه تجاری‌سازی فناوری نانو
پوستر فراخوان نانومچ

دومین فراخوان دریافت طرح در دوره هفتم برنامه تجاری‌سازی فناوری نانو، از تاریخ ۱۵ دی‌ماه سال جاری آغاز شده و تا یکم اسفندماه، ادامه خواهد داشت

فناوری نانو، یکی از حوزه‌های نوظهور دانش است که به دلیل قابلیت‌ها و کاربردهای گسترده آن، مورد توجه بسیاری از صنایع قرار گرفته است. ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، به عنوان متولی اصلی توسعه این فناوری در ایران، به منظور تولید ثروت و بهبود کیفیت زندگی مردم، برنامه‌های گسترده‌ای را براى ارتقاء مداوم جایگاه کشور در دنیا اجرا نموده است. یکی از برنامه‌هایی که در راستای حمایت از تجاری‌سازی دستاوردهای این حوزه، در ستاد نانو تعریف شده است، برنامه تجاری‌سازی فناوری نانو (NanoMatch) است که رویکرد اصلی آن، حمایت از طرح‌هایی است که به‌ نمونه اولیه رسیده و پتانسیل تجاری شدن داشته باشند.

در این برنامه، در هر سال طی چند فراخوان، بصورت مداوم پذیرش طرح‌های ارسالی از سوی متقاضیان انجام می‌گیرد. اکنون، هفتمین دوره از برنامه نانومچ در حال اجراست که در همین راستا، دومین فراخوان دریافت طرح در این دوره، از تاریخ 15 دی‌ماه سال جاری آغاز شده و تا یکم اسفندماه، ادامه خواهد داشت.

متقاضیان، می‌توانند در این بازه زمانی، از طریق لینک ثبت طرح، نسبت به ثبت طرح خود اقدام نمایند. پس از داوری درخواست‌ها بر اساس معیارهای ارزیابی برنامه از جمله از جمله قابلیت تجاری شدن و توسعه بازار، فنی و نانومقیاس، نوآوری و همچنین پتانسیل تیم فناور برای پیشبرد طرح، طرح‌هایی که پتانسیل تجاری‌سازی داشته باشند، وارد برنامه می‌شوند. طرح‌های پذیرفته‌شده در برنامه، مجموعه‌ای از تسهیلاتوحمایت‌ها را در بازه زمانی مشخص، بنا به نیاز هر طرح، دریافت می‌کنند تا بتوانند نمونه اولیه خود را توسعه داده و آماده ورود به صنعت و معرفی به سرمایه‌گذار نمایند.

ارزیابی طرح‌های دریافتی، بر اساس زمان ثبت در سامانه انجام می‌گیرد و طرح‌هایی که زودتر به ثبت رسیده باشند، در اولویت بررسی قرار خواهند گرفت. متقاضیان، جهت کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانند از طریق پست الکترونیکی [email protected] یا شماره تلفن 66523602-021 (داخلی 3)، با دبیرخانه برنامه تماس حاصل نمایند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نانومچ

ستاد توسعه فناوری نانو، بعنوان متولی اصلی توسعه این فناوری در ایران، بمنظور تولید ثروت وبهبود کیفیت زندگی مردم، برنامه‌های گسترده‌ای براى ارتقاء مداوم جایگاه کشور در دنیا اجرا نموده‌است. یکی از برنامه‌هایی که در راستای حمایت از تجاری‌سازی دستاوردهای این حوزه تعریف شده، برنامه نانوچ (NanoMatch) است که رویکرد اصلی آن، حمایت از طرح‌هایی است که به‌ نمونه اولیه رسیده و پتانسیل تجاری شدن داشته باشند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار