اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139711133447010063

مشخصات پیچ گوشتی برقی خوب

کد: 139711133447010063

https://goo.gl/9RboEt

، تهران , (اخبار رسمی): پیچ گوشتی برقی ابزاری فوق العاده در انجام باز و بسته کردن انواع پیچ است.این دستگاه که عملکردی مشابه پیچ گوشتی معمولی دارد، تفاوت‌های بنیادی در این کار ایجاد کرده است. سرعت بالای انجام کار و عدم نیاز به اعمال انرژی بسیار از طرف شما برای باز و بسته کردن پیچ، مواردی است که کمک شایانی به کاربر می‌کند.

مشخصات پیچ گوشتی برقی خوب
پیچ گوشتی برقی اینکو

مشخصات پیچ گوشتی برقی خوب پیچ گوشتی برقی ابزاری فوق العاده و کارا در انجام باز و بسته کردن انواع پیچ است. این دستگاه که عملکردی مشابه پیچ گوشتی معمولی دارد، تفاوت‌های بنیادی در این کار ایجاد کرده است. سرعت بالای انجام کار و عدم نیاز به اعمال انرژی بسیار از طرف شما برای باز و بسته کردن پیچ، مواردی است که کمک شایانی به کاربر می‌کند.

پیچ گوشتی برقی با قابلیت چرخش به دو سمت چپ و راست توانایی منحصر به فردی در ارائه خدمات به استادکاران را دارا است. با ورود پیچ گوشتی برقی به صنایع مختلف، بسیاری از شرکت‌ها شروع به تولید این ابزار مفید کردند که می‌توان در میان آنها از شرکت‌هایی مانند هیوندای، ای تی پرو، آاگ، متابو، توسن، رونیکس، اینکو، نک، ماکیتا و دیوالت نام برد. البته در ادامه روند تولید پیچ گوشتی برقی، برندهای گوناگون دست به ابداعات متفاوتی نیز زدند که تولید پیچ گوشتی شارژی و یا دریل پیچ گوشتی‌ها را می‌توان اشاره کرد.

وجود موتورهای متفاوت در هر پیچ گوشتی برقی موجب ایجاد توان متغیر در این ابزار شده است که این آیتم یکی از موارد مهم در انتخاب بهترین پیچ گوشتی است. میزان گشتاور تولیدی توسط دستگاه و سرعت ایجاد شده در آن از موارد مورد نظر کاربران اهل فن است. استفاده از دستگاهی با وزن مناسب و امکان جابجایی و حمل و نقل آسان در کنار راحتی در کنترل و استفاده زیاد از این ابزار برای کاربران مهم است. انواع کلیدهای با کیفیت برای ایجاد طول عمر بالا و طراحی‌های متفاوت در ابزارگیر برای هر کدام از انواع پیچ گوشتی برقی و استفاده از گیربکس‌های خاص برای بالا بردن توان تبدیلی در انواع پیچ بند مواردی هستند که برای خرید پیچ گوشتی برقی باید مورد توجه قرار بگیرد. 

۱-گشتاور یا Torque:
گشتاور یا Torque پیچ گوشتی برقی به زبان خودمانی قدرت چرخاندن محور یا شفت دستگاه است. این یک تعریف علمی از نظر یک مهندس مکانیک نیست و شاید بیشتر یک تعبیر یا تجسم برای لمس بیشتر کلمه باشد. در ولتاژ یکسان باتری، دستگاه‌های بهتر گشتاور بیشتری تولید می‌کنند که بیشتر با واحد نیوتون بر متر بیان می‌شود (n/m).

برای درک بیشتر پیچی را در نظر بگیرید. برای بستن آن مقدار مشخصی نیرو لازم است که به آن گشتاور میگویند. حال اگر به هر دلیل این پیچ در محل خود خیلی سفت باشد برای بستن آن به نیروی بیشتری نیاز است که دستگاه قوی‌تر یعنی دستگاهی باقابلیت تأمین گشتاور بیشتر قادر به بستن آن است. بنابراین متوجه می‌شویم وقتی دستگاهی با گشتاور بیشتر خریداری کردیم به معنی این است که می‌توانیم پیچ‌های محکم‌تری را نیز باز یا بسته کنیم و در سوراخ‌کاری نیز چنین دستگاهی قوی‌تر عمل می‌کند.

۲-تورک متر یا گشتاور سنج:
در پیچ گوشتی شارژی (در حالت صحیح) مکانیسمی بنام تورک متر وجود دارد که با انتخاب عدد مناسب تورک متر باعث می‌شویم دستگاه برای بستن یک پیچ از حدی که ما مشخص می‌کنیم بیشتر به پیچ نیرو وارد نکند و از هرز شدن پیچ یا بریدن آن جلوگیری می‌شود. این امکان در بستن پیچ در چوب و مواد نرم بسیار مفید است.

۳-کلید دو یا سه‌حالته:
در پیچ گوشتی برقی بر حسب امکانات و کیفیت ساخت، کلیدی وجود دارد که به ما امکان انتخاب حالت دریل یا پیچ گوشتی و در بعضی از مدل‌ها حالت چکش را می‌دهد. دریل برای سوراخ‌ کاری در چوب یا فلز. پیچ‌گوشتی برای باز و بست پیچ و چکش هم برای سوراخ‌کاری در بتون.

علاقه‌مندان برای خرید انواع پیچ گوشتی برقی می‌توانند به فروشگاه ابزار شاهان مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه ابزار شاهان

فروشگاه ابزار شاهان نمایندگی ابزار آلات اینکو(برند آمریکایی) فروش و عرضه ابزار برقی ، ابزار دستی ، ابزار شارژی، ابزار ایمنی و ابزار باغبانی می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]