اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980207363438181

برگزاری کارگاه تخصصی آموزشی مشاور فروش املاک حرفه‌ای توسط رهپویان 7

کد: 13980207363438181

http://bit.ly/2IMpobw

، تهران , (اخبار رسمی): رهپویان 7 اقدام به برگزاری کارگاه ویژه مشاورین فروش املاک کرده است. شرکت رهپویان 7 در ادامه‌ی برنامه‌ریزی جهت آموزش تخصصی مورد نیاز کسب و کارهای مختلف، این کارگاه ویژه را برگزار می‌کند.

رهپویان 7  برگزار می کند : کارگاه تخصصی آموزشی مشاور فروش املاک حرفه ای
کارگاه آموزشی مشاور فروش املاک حرفه ای

در این کارگاه شرکت‌کنندگان با آشنایی و یادگیری مدل رفتارشناسی DISC قادر خواهند بود تیپ رفتاری مشتری را شناسایی و درصد موفقیت خود را به طرز چشمگیری افزایش دهند

کارگاه ویژه مشاورین فروش املاک، با هدف آموزش تخصصی مورد نیاز کسب و کارهای مختلف توسط شرکت رهپویان 7 برگزار خواهد شد.

در این کارگاه به صورتی کاملا حرفه‌ای، مهارت‌ها، فنون و تکنیک‌های فروش، استراتژی و هدف‌گذاری، برنامه‌ریزی و کنترل آن و تمامی جزییات مرتبط با کار یک مشاور املاک مورد بررسی و تشریح قرار خواهد گرفت. همچنین شرکت‌کنندگان در این کارگاه، با آشنایی و یادگیری مدل رفتارشناسی DISC قادر خواهند بود علاوه بر شناسایی تیپ رفتاری مشتری و انتخاب مسیر درست و برخورد مناسب در مشاوره، درصد موفقیت خود را به طرز چشمگیری افزایش دهند. آشنایی با این مدل، ارتباط بهتر با همکاران و کار تیمی موثر را نیز برای شرکت کنندگان در بر دارد.

فعالیت‌های عملی و رول پلی از دیگر مواردی است که در جهت یادگیری درست عناوین ذکر شده در طول کارگاه توسط شرکت‌کنندگان و با مربی‌گری استاد مدرس انجام خواهد شد.

مدرس کارگاه ویژه مشاورین فروش املاک، مهندس علی غفارهاشمی، نویسنده کتاب مفاهیم بازاریابی و کتاب گیمیفیکیشن در کسب و کار است که سابقه فعالیت بالای 20 سال را در زمینه مشاوره و آموزش مدیریت کسب و کار و همچنین فعالیت حرفه‌ای در بازار ملک ایران و  بین‌الملل دارد. وی همچنین نماینده موسسه  Sales Property ترکیه در ایران است.

شرکت رهپویان 7  حامی کسب و کارهای ایران زمین است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

رهپویان 7

شرکت رهپویان 7 ستاره آسمان با استفاده از نیروهای متخصص و با تجربه در زمینه ارایه مشاوره و آموزشهای تخصصی مرتبط با حوزه مدیریت کسب و کار ، برگزاری کارگاههای آموزشی ، برگزاری دوره های آموزشی مجازی ، ارایه تورهای مدیریتی فعالیت دارد . بیش از 20 سال سابقه فعالیت در ایران و خارج از کشور و همچنین همکاری با مجموعه های نوین و نمایندگی مجموعه دانشگاههای مارکتینگ لندن در ایران باعث افزایش کیفیت خدمات این شرکت گردیده است

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]