کد: 139802103645011606

اصول طراحی غرفه‌های نمایشگاهی با استفاده از اسپیس فریم

کد: 139802103645011606

http://bit.ly/2H3JGLq

، تهران , (اخبار رسمی): برای طراحی و ساخت غرفه‌های نمایشگاهی در کمترین زمان ممکن می‌توان از سازه اسپیس فریم استفاده کرد. مهمترین خصوصیت یک غرفه نمایشگاهی قابل قبول، جذابیت بصری آن است تا بتواند بازدیدکنندگان بیشتری را جذب کند.

اصول طراحی غرفه های نمایشگاهی با استفاده از اسپیس فریم
اصول طراحی غرفه‌های نمایشگاهی با استفاده از اسپیس فریم

استفاده از اسپیس برای طراحی غرفه نمایشگاهی از اهمیت بالایی برخوردار است. با استفاده از اسپیس فریم می‌توان انواع غرفه نمایشگاهی مانند، غرفه نمایشگاهی داخل سالن و غرفه نمایشگاهی فضای باز را اجرا کرد.

غرفه نمایشگاهی داخل سالن اگر با استفاده از اسپیس فریم ساخته و اجرا شود، دارای زیبایی، استحکام و ایمنی بوده و در متراژ و ابعاد مختلف قابل اجرا است. یک غرفه نمایشگاهی ویترینی برای نمایش فعالیت‌ها و خدمات است و ماندگاری غرفه در ذهن بازدید کننده از ملاک‌های موفقیت غرفه نمایشگاهی است.

غرفه‌هایی که طراحی و دیزاین چشمگیرتری دارند و به صورت حرفه‌ای طراحی شده‌اند، بازدیدکننده آنها نیز بیشتر است. پس زیبایی ظاهری غرفه، خواه ناخواه این اطمینان را در ذهن مخاطب ایجاد می‌کند که غرفه به لحاظ تخصصی در سطح بالایی قرار دارد و همچنین توانایی آن نیز در سطح مطلوبی است.

اسپیس فریم از جمله بهترین سازه‌ها برای نورپردازی و غرفه آرایی است. از جمله ویژگی‌های اسپیس فریم می‌توان به وزن کم، امکان استفاده در هر شرایط آب و هوایی، قابلیت تحمل بار زیاد و امکان عبور امکانات حرارتی، برقی و.. از فضای اسپیس فریم اشاره کرد.

در طراحی غرفه نمایشگاهی بهتر است موارد زیر در نظر گرفته شود:

  • ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی متناسب با فضای مورد نظر نمایشگاه
  • توجه به موقعیت مکانی غرفه نمایشگاهی در نمایشگاه
  • رعایت محل‌های عبور و مرور
  •  ساخت غرفه متناسب با طرح نقشه نمایشگاه
  • متناسب ساختن غرفه نمایشگاهی با نوع خدمت ارائه شده و کالای عرضه شده
  • ساخت غرفه نمایشگاهی متناسب با جلب نظر بازدیدکنندگان

علاقه‌مندان برای طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی می‌توانند به سایت اسپیس سازان کوثر مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اسپیس سازان کوثر

شرکت اسپیس سازان کوثر فعال در زمینه ارائه انواع خدمات در حوزه : اجاره و فروش اسپیس فریم ارائه انواع تجهیزات و امکانات لازم برای ساخت غرفه های نمایشگاهی فروش انواع بست فروش و اجاره چادرهای نمایشگاهی