اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139803023702711105

انجام عمل IVF در مرکز درمان ناباروری یزد

آیا ذخیره تخمدان کم باعث ناباروری می‌شود؟

کد: 139803023702711105

http://bit.ly/2RgpTf6

، یزد , (اخبار رسمی): ذخیره تخمدان نرمال برای باروری بین ۵ تا ۵.۶ است که چنانچه این مقدار کمتر از یک باشد، شانس باروری بسیار کاهش می‌یابد. زمانی ذخیره تخمدان پایین باعث ناباروری می‌شود که فرد به IVF  نیازمند باشد. هنگامی که پزشک برای درمان ناباروری، روش IVF را پیشنهاد می‌دهد، انتخاب مرکز درمانی در اولویت قرار دارد.

آیا ذخیره تخمدان کم باعث ناباروری می شود؟
آیا ذخیره تخمدان کم باعث ناباروری می‌شود؟
آیا ذخیره تخمدان کم باعث ناباروری می شود؟
پژوهشکده علوم تولید مثل یزد
آیا ذخیره تخمدان کم باعث ناباروری می شود؟
سایت رادینا سلامت

شهر یزد به دلیل دارا بودن مراکز درمان ناباروری با استانداردهای بین المللی و اساتید برجسته‌ای مانند دکتر افلاطونیان، بنیانگذار روش IVF برای درمان ناباروری، قطب درمان ناباروری ایران است

اصطلاح رایج ذخیره تخمدان به این معناست که در هنگام آزمایش باروری، چه تعداد تخمک در همان لحظه در تخمدان زن وجود دارد. از آن جایی که ذخیره تخمدان با توانایی باروری زنان ارتباط مستقیمی دارد، میزان ذخیره تخمدان بسیار حائز اهمیت است. به طور معمول، ذخیره تخمدان نرمال برای باروری بین ۵ تا ۵.۶ است که چنانچه این مقدار کمتر از یک باشد، شانس باروری بسیار کاهش می‌یابد.

نقش ذخیره تخمدان در عمل IVF

البته باید یادآور شد زمانی ذخیره تخمدان پایین باعث ناباروری می‌شود که فرد به IVF  نیازمند باشد. به عبارت دیگر، هرچند که ذخیره تخمدان پایین باشد اما در لوله‌های فالوپ، رحم و یا اسپرم همسر مشکلی وجود نداشته باشد، مسئله‌ای برای بارداری وجود ندارد؛ ولی چنانچه بیمار به هر علتی نظیر مشکلات تخمدان، لوله‌های فالوپ، رحم و یا اسپرم همسر نیازمند به لقاح خارج رحمی باشد، آن موقع است که ذخیره تخمدان اهمیت پیدا می‌کند.

ذخیره تخمدان با تعداد تخمک بدست آمده از عمل IVF رابطه مستقیم دارد و همچنین در مقابل نیز تعداد تخمک بدست آمده از عمل IVF با احتمال موفقیت این عمل در ارتباطی تنگاتنگ است.

باید بدانیم که میزان موفقیت آی وی اف فقط به ذخیره تخمدان و تعداد تخمک وابسته نیست و مواردی مانند کیفیت تخمک و اسپرم هم اثرگذار خواهند بود؛ چه بسا فرد با ذخیره تخمدان پایین ولی کیفیت تخمک بالا از طریق آی وی اف به آرزوی بارداری دست یابد.

انجام عمل IVF در مرکز درمان ناباروری یزد

هنگامی که پزشک برای درمان ناباروری، روش IVF را پیشنهاد می‌دهد، انتخاب مرکز درمانی در اولویت قرار دارد، از این رو مرکز درمان ناباروری یزد در ذهن تداعی می‌شود؛  چرا که یزد قطب درمان ناباروری در ایران، قطب بین الملل در خاورمیانه و جزو برترین‌ها در جهان است.

از آنجا که شهر یزد با دارا بودن مراکز تحقیقاتی و درمان ناباروری با استانداردهای بین المللی، دارای اساتید برجسته‌ای همچون «دکتر عباس افلاطونیان، بنیانگذار روش  IVF برای درمان ناباروری در ایران» است، این شهر به قطب درمان ناباروری تبدیل شده است.

پژوهشکده علوم تولید مثل یزد، یک مرکز تخصصی ویژه درمان ناباروری است که همواره با مهم ترین مراکز دنیا در امر درمان ناباروری در حال رقابت است؛ چنانچه یکی از افتخارات این مرکز تولد بیش از ۱۲هزار نوزاد از طریق  IVF است که حس خوشایند داشتن فرزند را به زوج‌های نابارور هدیه داده است. همچنین از دیگر دستاوردهای این پژوهشکده، تولد اولین نوزادانی است که حاصل جنین منجمد، تکنیک IVF، تخمک اهدایی و نیز حاصل از AZH بوده‌ است.

رادینا سلامت؛ پل ارتباطی شما با مرکز درمان ناباروری یزد

پیش از این لازم بود هموطنانی که از شهرها و کشورهای مختلف برای IVF و سایر روش‌های درمان ناباروری به یزد سفر می‌کنند، از ماه‌ها قبل در صف رزرو نوبت قرار گیرند. از این رو شرکت سفرهای رادینا به عنوان اولین کارگزار تخصصی خدمات گردشگری در یزد با راه اندازی سایت رادینا سلامت به عنوان اولین سایت ارائه دهنده پکیج‌های گردشگری سلامت (توریسم درمانی) در یزد، امکان رزرو آنلاین را میسر و این مشکل را برطرف کرده است.

در این سایت، رزرو نوبت بلافاصله انجام شده و ارائه تمامی خدمات درمانی، رفاهی، اقامت و گردشگری برای مراجعه کنندگان فراهم شده است . لازم به ذکر است که در تمامی مراحل درمان، همیاران پزشکی رادینا در کنار بیماران خواهند بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سفرهای رادینا

سفرهای رادینا به عنوان اولین کارگزار تخصصی خدمات سفر در یزد، در تلاش است بهترین خدمات و امکانات سفر را به شما ارائه بدهد. هدف رادینا خلق لحظه های شاد و به یاد ماندنی برای گردشگران است. سفرهای رادینا خدمات گردشگری را به صورت آنلاین هم ارائه می دهد. شما می توانید با مراجعه به وبسایت ما رزرو آنلاین انواع تورهای یزد و هم چنین رزرو آنلاین تمام مراکز اقامتی در یزد را انجام دهید

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بهداشت و درمان