اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139803073719110040

رقیبی تازه نفس در حوزه هوش تجاری

آغاز عرضه و فروش ویژه Tableau 2019 از آغاز امسال

کد: 139803073719110040

http://bit.ly/2MfablS

، تهران , (اخبار رسمی): خدمات دهنده عرصه حوزه هوش تجاری کشور، Tableau Software ورژن 2019 را با امکان امکانات منحصر به فرد از آغاز امسال به بازار مصرف عرضه کرد.

آغاز عرضه و فروش ویژه Tableau 2019 ازآغاز امسال
ارائه آخرین ورژن نرم افزار هوش تجاری Tableau توسط شرکت آماتک

نسخه دموی تحت وب نرم‌‎‌افزار تبلو سرور ، به نام Tableau Server V2019.1 در سایت رسمی آماتک فعال شد

به گزارش روابط عمومی آماتک، از آغاز امسال  عرضه ویژه ورژن 2019 در ایران آغاز شد.

بر اساس این گزارش، علاقه‌مندان به استفاده از ویژگی خاص محصول هم اکنون امکان استفاده از مزیت‌هایی هم‌چون طراحی داشبورد مدیریتی اتوماتیک برای موبایل را دارند.

اسماعیل قرقچیان مدیرعامل آماتک با اشاره به مزیت‌های این محصول تازه گفت: ارائه این محصول نتیجه زمان صرف شده  جهت تامین نیاز مشتریان تخصصی در این حوزه  بوده و کمپانی Tableau برای تولید این محصول از نیرو‌های متخصص در این حوزه بهره برده و هم اکنون  Tableau 2019 وارد بازار شده است.

وی ادامه داد: نسخه دموی تحت وب نرم افزار تبلو سرور، به نام Tableau Server V2019.1 در سایت رسمی آماتک فعال شد. در این نسخه افراد امکان پابلیش و به اشتراک گذاری داشبوردهای مدیریتی طراحی شده را خواهند داشت. علاوه بر آن می‌توانند به صورت Self-Service BI در محیط وب اقدام به ویرایش داشبوردهای مدیریتی خود کنند.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبسایت آماتک مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آماتک

شرکت آمایشگران تجارت کامیاب (آماتک) با گرد هم آوری مهندسین مجرب و متخصص و با هدف مشاوره و ارائه راهکارهای سودمند در زمینه هوش تجاری فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت قصد دارد با جمع آوری و یکپارچه سازی دانش داخلی به کمک فن آوری های روز دنیا، سهمی در رشد فن آوری در کشور عزیزمان "ایران" ایفا نماید. نگاه این شرکت همگام بودن با روند رو به رشد تکنولوژی های روز دنیا است. ما در تلاشیم علاوه بر راه اندازی سرویس های جدید هوشمند سازی کسب و کار مبنتی بر زیرساخت های نوین و روز دنیا برای سازمان ها و ارگان های دولتی و غیر دولتی، در کاهش هزینه ها و افزایش درآمد و در نهایت  اثر بخشی آنها گام برداریم. آمـاتک یکی از شرکت های فعال و پویـا در حوزه هوش تجاری در ایران بوده که از سال 1391 با ارائه برترین نرم افزار هوش تجاری دنیا، کار خود را آغاز کرده است . این شرکت با تکیه بر دانش کارشناسان خبره و استفاده از نرم افزار Tableau در ده ها سازمان و شرکت، توانسته است کارنامه درخشانی از خود بجا بگذارد. خدمات قابل ارائه در شرکت آمـاتک استقرار و پیاده سازی سیستم هوش تجاری ارائه لایسنس معتبر نرم افزار Tableau Software ارائه لایسنس معتبر دیتا بیس MemSQL برگزاری دوره های آموزش هوش تجاری و هوشمند سازی کسب وکار ارائه خدمات مشاوره ای در حوزه کسب و کار هوشمند

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی