اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139803223757012070

سپنجا، سامانه اجاره ویلا، سوئیت و منزل مبله

کد: 139803223757012070

http://bit.ly/2MF1Tnf

، شیراز , (اخبار رسمی): همیشه یکی از بزرگترین دغدغه‌های قبل از سفر تعیین محل اقامت است. در سفرهای دسته جمعی منزل مبله، ویلا و حتی خانه‌های بومگردی گزینه‌های مناسبی جهت اقامت هستند. سپنجا، سامانه‌ای برای اجاره ویلا، سوئیت و منزل مبله است که در پاسخ به نیاز مسافران یعنی محل اقامت مناسب فعالیت خود را آغاز کرده است.

سپنجا:اجاره ویلا، سوئیت و منزل مبله
سپنجا، سامانه اجاره ویلا، سوئیت و منزل مبله

تا همین چند سال پیش بسیاری از مردم پس از رسیدن به مقصد مورد نظر با وجود خستگی راه، زمانی را برای پیدا کردن یک اقامتگاه مناسب از طریق راهنماهای محلی صرف می‌کردند و در نهایت هم در بسیاری از موارد از محل انتخابی رضایت کامل نداشتند، اما امروزه همه به راحتی به اینترنت دسترسی دارند که این کار را راحت‌تر و سریع‌تر کرده است.

حالا به سادگی و از طریق گوشی موبایل همه می‌توانند به وب‌سایت سپنجا به عنوان یکی از بهترین سایت اجاره خانه مراجعه کنند و در چند دقیقه خانه مورد نظر خود را در شهر مقصد به صورت اینترنتی رزرو کنند تا سفر بهتری داشته باشند.

در سایت سپنجا به راحتی می‌توان با انتخاب شهر مقصد، اقامتگاه‌های آن شهر را مشاهده کرد و بعد از مطالعه مشخصات کامل هر اقامتگاه به همراه عکس از تمامی امکانات آن، اقدام به اجاره سوئیت، اجاره ویلا و یا اجاره آپارتمان مبله در تاریخ دلخواه خود کرد.

در سپنجا تلاش شده است در تمامی شهرهای ایران اقامتگاه‌هایی با قیمت منصفانه که متناسب با بودجه تمامی اقشار جامعه باشد، ارائه شود. مهم نیست مسافران به دنبال ویلایی لوکس یا اقامتگاهی با صرفه باشند، سپنجا به عنوان برترین سایت رزرو آنلاین اقامتگاه با تنوع بیش از 4500 سوئیت، ویلا و منزل مبله در سراسر ایران میزبان مسافران و علاقه‌مندان به سفر است.

وجود بیش از 4500 اقامتگاه در سپنجا باعث شده تا میزبانان فعال در سپنجا، برای کسب رتبه بهتر با یکدیگر به رقابت پرداخته و سرویس و قیمت مناسب‌تری را به میهمانان ارائه کنند.

سپنجا مهم‌ترین سرمایه خود را اعتماد افراد می‌داند  به همین خاطر بعد از رزرو اقامتگاه، پول نزد ما به امانت می‌ماند و بعد از ورود مسافر به اقامتگاه و گرفتن تایید از مهمان، پول صاحب خانه پرداخت می‌شود.

همچنین برای راحتی مسافران، امکان لغو رزرو و استرداد وجه مطابق با قوانین تعیین شده نیز فراهم شده است.

علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اجاره ویلا می‌توانند به سپنجا به آدرس www.sepanja.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سپنجا

سپنجا سامانه ی رزرو آنلاین اقامتگاه و اجاره سوئیت با هدف خدمت به صنعت گردشگری ایران و جذب گردشگر از سراسر جهان به این مرز و بوم، فعالیت خود را آغاز کرده است. سپنجا امکان اجاره سوئیت و اجاره ویلا، رزرو آپارتمان، منزل مبله، اقامتگاه بوم گردی را فراهم نموده است. شعار سپنجا در عبارت "همه جا خانه توست با سپنجا" خلاصه شده است. سپنجا تجربه اقامتی منحصر به فرد را در خانه و کاشانه ایرانی برای گردشگران داخلی و خارجی فراهم آورده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]