اطلاعات تماس
  • 021226*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980326376959754

حضور شرکت تکچی در هشتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX)

کد: 13980326376959754

http://bit.ly/2RlPQtV

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت تکچی در هشتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX) حضور یافت. این نمایشگاه یک شنبه 19 خرداد در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد و تا تاریخ 22 خرداد ادامه داشت. غرفه شرکت تکجی در سالن ۴۴ B (سالن خلیج فارس) غرفه شماره ۵۴ قرار داشت.

حضور شرکت تکچی در هشتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX)
تِکچی یک شرکت دانش بنیان ارائه دهنده خدمات ارزیابی و رتبه‌بندی است .

مدل تعالی ملی سازمانی TEM 1000:2019 که با حمایت پارک فناوری پردیس از دوسال پیش تحقیقات آن آغاز و در امسال به اتمام رسید

تکچی در این نمایشگاه از سه خدمت نوآورانه خود رونمایی کرد.

مدل تعالی ملی سازمانی TEM 1000:2019 که با حمایت پارک فناوری پردیس از دو سال پیش تحقیقات آن آغاز و در امسال به اتمام رسید، در این نمایشگاه رونمایی شد. این مدل بر اساس نیازمندی‌های سازمان‌های ایرانی و منطبق با فرهنگ مدیران ایرانی طراحی شده است و تاکنون توسط تعدادی از سازمان‌های ایرانی از جمله شرکت‌های بزرگ صنعتی به عنوان مدل اصلی تعالی سازمانی پذیرفته شده است و مرحله آزمایشی اجرای آن بر روی بیش از 300 شرکت ایرانی به انجام رسیده است. مراسم رونمایی از این مدل توسط مسئولان علمی و فناوری کشور در روز دوشنبه 20 خرداد ساعت 13:10 در محل استیج اصلی سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی برگزار شد.

نخستین وندور لیست آنلاین شرکت‌های مشاوره مدیریت کشور دومین خدمت جدیدی است که تکچی سال 97 تهیه آن را شروع کرد و نتایج آن و سامانه مربوطه در این نمایشگاه رونمایی شد.

سامانه ارزیابی و رتبه بندی خدمات شهر (رخش شهر) سومین خدمت نوآورانه شرکت تکچی است که در نمایشگاه اینوتکس امسال رونمایی شد. در این سامانه بهترین خدمات موجود در شهر توسط شرکت تکچی ارزیابی و رتبه بندی می‌شوند و شهروندان امکان مقایسه و انتخاب بهترین خدمت را در حوزه مورد نظر خود خواهند داشت. این سامانه در آدرس (cityrakhsh.ir ) در اختیار کلیه شهروندان است.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تکچی

خدمات ارزیابی و رتبه‌بندی است که بر اساس شاخص‌ها و استانداردهای بومی و بین‌المللی توانمندی‌های سازمانی، رتبه اعتباری، توانمندی مالی و ارزش دارایی‌های نامشهود شرکت‌ها و سازمان‌ها را ارزیابی می‌کند. تِکچی با ترکیبی از مدیران و کارشناسان مجرب باسابقه طولانی در حوزه تأسیس و مدیریت سازمان‌های فناور، حقوقدانان باسابقه و محققین و مهندسین حوزه‌های مختلف فنی از دانشگاه‌های معتبر هستند

اطلاعات تماس
  • 021226*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید